18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animation vs. Minecraft

kosmonaucik • 2015-04-11, 09:44


Może i sadystyczne, ale naprawdę fajnie wygląda :)

Sov3reign

2015-04-11, 10:20
Minecraft to takie komputerowe klocki Lego, wyjaśni mi ktoś, czemu w necie panuje taki rage jeśli chodzi o tę grę?

Tyreel

2015-04-11, 10:57
Sov3reign,
Niektórym nie podoba się, że jakieś dzieci lubią w to grać i umieszczać filmiki na YT. Ja tam nie widzę problemu, ale inni są widocznie lekko nadwrażliwi.

qwerty1234567890

2015-04-11, 11:36
Kiedyś czytałem, że ta gra to cofnięcie się w rozwoju i technologi, a szczególnie fizyka daremna. No i zasada, że jak grają w to masy to trzeba iść w drugą stronę. Kiedyś uczono mnie, że istnieje coś takiego jak fikcja literacka, świat przedstawiony jak chce tego autor, a tu oburzenie bo fizyka nie taka. Czasem budowle z gry są imponujące to fakt. Moim jedynym osiągnięciem było zbudowanie niczego nie przypominającej lepianki z gówna, ale przestałem grać bo szkoda mi było czasu. Ostatnio spotkałem się z figurkami z gry, prawie 100zł za kawałek plastiku na półkę, już lepszym wyjściem był by lego technic.

DrWhisky

2015-04-12, 01:44
Może i nie sadystyczne, ale naprawdę fajnie wygląda :)
:roll:

drakkarrudy

2015-04-12, 02:52
Ale, że co to tu k***a robi? Ja nie mam nic przeciwko Minecraftowi, bo sam grałem trochę. Animacja, też jakaś tam, no ale k***a, litości. :thisissadistic:

Shadow555

2015-04-12, 02:55
Może i fajne ale co to k***a robi na sadisticu ? To jest SADISTIC k***a!!! a nie Joemonster,wykop,jbzd,kwejk itp. Wiem że to główna a nie hard ale tu powinien być przynajmniej semi hard stuf a nie kucyki ponny.

Noside

2015-04-12, 07:24
Sov3reign napisał/a:

Minecraft to takie komputerowe klocki Lego, wyjaśni mi ktoś, czemu w necie panuje taki rage jeśli chodzi o tę grę?

Bo w tę gre gra masa niedopie**olonych szczeniaków, którzy gwałcą psychikę swoim idiotyzmem, chamstwem i ortografią. Gra ta nie kojarzy się już z możliwościami, jakie prezentuje, tylko właśnie z tymi zjebami. Z tego tytułu zbiera hejty od normalnych ludzi. Do normalnych ludzi dołączają się inne poj***ne szczeniaki, bo mama im nie kupi, bo trzeba się wylansować jadąc komuś, albo bo na każdym możliwym serwerze dostali bana za czity, czy tam nie umieją grać tak dobrze jak by chcieli.

Ka...........ki

2015-04-12, 09:42
Hmm jak uczyłem w podstawówce i chciałem podłapać kontakt z uczniami to gadaliśmy o Minecrafcie. Z drugiej strony znam parę osób z forów filozoficznych co grają właśnie w tę grę. No ale może te dwie grupy mają ze sobą coś wspólnego...

białywęgorz

2015-04-12, 09:43
@up

Za młodziaka rodzice kupowali mi jakieś klocki, czy inne zestawy (np. takie metalowe blaszki, które można było skręcać i tworzyć masę fajnych rzeczy). Niby kosztem tego, że to rozwija wyobraźnię. Rozwija na pewno. Ten Minecraft to takie klocki, tylko w nieco innej formie. Osobiście nic nie mam do tych, którzy w to grają, póki zachowują się w miarę normalnie :P

Mojs

2015-04-12, 15:46
@Noniesondze Jak się przyjrzysz, nawet pod tekstami na sadolu znajdą się ludzie którzy "gwałcą swoim chamstwem, idiotyzmem i ortografią", więc też powinniśmy atakować sadola bo to niedoj***ny serwis, są tu sami idioci? Nie... bo znajdą się także inteligentni ludzie, którzy piszą dobre teksty. Tak samo jest wszędzie.
Dlaczego Minecraft jest atakowany? Bo jest dobrym sposobem na zarabianie hajsu na YT... jak masz talent w przestrzennym planowaniu, nie ograniczasz się, potrafisz tworzyć cuda (widziałem raz jakieś tam zamki w skali 1:1, cuda). A ludzie nie potrafią tak samo, i mają ból dupy, bo ktoś zarabia na czymś co jest... proste. Dla nich, oczywiście.