18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animacje ręcznie rysowane

elvese1 • 2013-04-12, 21:41
#1 Sadyzmu brak.


Animacje zrobione przez fana Ronaldinho.








Tutaj inne prace tego człowieka:

BongMan

2013-04-12, 21:51
Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam jest tylko jedna koszulka przeznaczona dla Ronaldinho. Decydują więc:
- Ronaldinho, będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam, bez bramkarza, nieźle się spisywał. Koledzy w pubie włączyli telegazetę, by zobaczyć wynik. Było 1:0 dla Brazylii (34' Ronaldinho). Zapanowała radość. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak). Następnego dnia pytają Ronaldinho:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło!
- No, wiecie - odpowiada Ronaldinho - wygrałbym, ale w 46. minucie dostałem czerwoną kartkę...

Powodzian

2013-04-13, 23:00
Fajnie się zapowiadało człowiek z jakimś zainteresowaniem, ale potem zobaczyłem drugi filmik :(

Ce...........is

2013-04-14, 02:34
piwko za brak podkladu w drugim filmiku: ))

Elanez

2013-04-14, 02:59
I ch*j drzewo kopnął.

Pan_Prokurator

2013-04-14, 03:02
ja pie**ole nie podniecajcie się tymi zagranicznymi piłkarzami... przecież mamy tylu wspaniałych polskich.... hehe..ehehhe...ehee.eee... dobra. nie mamy.

opo5

2013-04-14, 03:03
Jedyne co można przyznać kolesiowi to że ma cierpliwość bo rotoskopowa animacja to upierdliwa sprawa.

teraz wykład: Animacja rotoskopowa to technika gdzie się bierze materiał video i kadr po kadrze odrysowuje się kontury i światłocienie itp itd.
Można na kompie to zrobić ,eksportując video do flasha i rozbijając na klatki, potem tablet jakiś ( graficzny a nie te ch*jstwa od apple ) i rysujemy , teoretycznie da się to zrobić w photoshopie i Ilustratorze też, ale trzeba by wgrywać na warstwy jakoś przygotowane klatki pojedyńcze. Są też inne programiki do ogarniania tego.
Analogowo też się da, rzutując video klatka po klatce na kartkę za pomocą jakiegoś wyświetlacza albo mozna też na pałę to zrobić i przyłożyć kartkę do monitora i odrysowywać to co się tam przebija. Dobrze zrobiona rotoskopowa animacja jest ekstra ,np yellow submarine Beatlesów była częściowo robiona w ten sposób, albo klip a-ha - Take On Me. Z filmów Waking life - Linklatera (ciężki film) i Władca pierścieni z (1978 ) Ralpha Bakshiego i heavy matal tego samego reżysera (są cycki gołe i r*chanie z tego co pamiętam)

Natomiast animacje tego gościa ssą pałę ,bo ani dobrze zrobione technicznie ani materiał dobrany ciekawy, jakim trzeba być retardem żeby ślęczeć bóg wie ile czasu i przerysowywać tego całego gangnamstajla

brylant1412

2013-04-14, 10:28
gdyby miał babe to by sie głupotami nie zajmował a tak albo rysuje albo kapucyna wali

RustyRat

2013-04-14, 11:48
up@opo5

ściągasz filmik z "jewtuba", robisz przez jakieś gówniany player zrzuty wszystkich klatek, potem w photoshop-ie ustawiasz akcje dostosowania wszystkich klatek do wielkości odpowiadającej karteczkom. Drukujesz to wszystko i odrysowujesz na szybie. Myślę że w parę godzin każdy był by w stanie zrobić taka animacje.