18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angry Joe - Prezentacja Xbox One

Dz...........ak • 2013-06-07, 08:54
Jeden z bardziej popularnych amerykańskich recenzentów internetowych o gali Microsoftu. Filmik został wrzucony na youtube od razu po konferencji, ale dopiero niedawno doczekał sie polskich napisów. :-)



prazon99

2013-06-07, 09:34
Czekamy na konferencje z PS4, która odbędzie się 11 czerwca :)
MS w tej chwili juz może zaczynać liczyć straty ...

Adra

2013-06-07, 10:33
Strategia Microsoftu - wziąć dobry produkt i go zj***ć.

preliator

2013-06-07, 11:21
O dżizas rozumiem, że ten koleś zarabia na recenzjach, ale naprawdę musi się tak podniecać?

remi1982

2013-06-07, 13:15
Ja rozumiem wszystko, ale to tylko konsola do gier. Nie pierwsza i nie ostatnia. A niektórzy ludzie zachowują się, jak by to był koniec świata. Czujesz, że MS chce Cię wydymać, to Ty wydymaj MS i kup PS4, proste jak pie**ol.... wkładanie członka w pochwę.

Mathiuser

2013-06-07, 14:08
Gdyby to była konsola do gier ze wsteczną kompatybilnością; bez kinecta; z exclusivami, które nie są na kinecta ani na xbla ani nie jest to HALO 15; nie wymagała prawie ciągłego dostępu do internetu; bez żadnych zbędym facebukowych aplikacji i innych telewizyjnych dupereli; a także wspierającą rynek wtórny w taki sposób, że popsrotu się tym nie będą zajmować to Xbox One nie byłby taki zły, a nawet mółby konkurować z Sony. Ale po tym ile exów wychodzi na PS3 ostatnio, a na Xboxa 360 kompletnie nic, mam głęboką nadzieję, że konsola MS odpadnie z rynku albo na początku pojawi się u pierwszym użytkowników nowy RROD.

Echis

2013-06-07, 14:44
Karma dla Sony się zwraca. I dobrze, bo sam mam Ps3, miałem PSX i czwóreczkę też zakupię, ale po jakimś czasie, bo znając politykę Sony, to odchudzą ją po roku i puszczą w tej samej cenie. Microsoft teraz pewnie będzie chciało coś zmienić, a raczej musi, bo inaczej ch*j wielki, dwa bąbelki.

La...........vo

2013-06-07, 15:47
preliator napisał/a:

O dżizas rozumiem, że ten koleś zarabia na recenzjach, ale naprawdę musi się tak podniecać?


Na pewno by miał dużą oglądalność, gdyby mówił to wszystko ze znudzoną miną.

Lepsze to od naszych rodzimych "tfurcuf", z których aż promieniuje "robię to dla hajsu i mnie ten temat nie jara", którzy sami właściwie nie wiedzą o czym mówią.

Dża

2013-06-07, 16:06
Czy jest na sali psychiatra.

Albo ch*j tam.

Dawać od razu snajpera.

Go...........cy

2013-06-07, 16:32
Microsoft jak zawsze zjebie :> pozostaje tylko znieść ten poj***ny monopol microsyfu, intela i nvidi. Nowa era pc, micro pc konsole, telefony jako platformy do gier. oraz jedyna wolna dystrybucja linux. Już nie wspominam ze pakiet office kosztuje więcej niż windows 8

is...........ay

2013-06-07, 16:38
Po tych dwóch filmikach, popatrzcie mi w oczy i spróbujcie głośno, zdecydowanie powiedzieć, że gry komputerowe nie rujnują psychiki i nie robią ludziom wody z mózgu.
Dobra, wracam do książek, "kujonić". :roll:

Suguru

2013-06-07, 16:41
Buahaha, historia sie powtarza... Inne konsole, ale ja widze to tak samo... Ostatnio padl Dreamcast, o ile sie nie myle... No to bedzie teraz XNone

szereg0wy

2013-06-07, 17:14
@Irenvelle:
Angry Joe nak***ia też na PC... I to niemało.

sa...........wi

2013-06-07, 17:49
co to za debil co gada do kamery co wy ogladacie ludzie ogarnijcie sie