18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angry Goy II

sa...........os • 2018-11-17, 18:21
Gra która z pewnością przypadłaby do gustu sporej części użytkowników tego portalu.

"Stoi za nią działacz ruchu alt-right Christopher Cantwell, zwany „Płaczącym Nazistą”, uczestnik marszu białych suprematystów w Charlottesville. W grze przewidział możliwość wcielenia się… w siebie, w celu zabijania osób LGBT i ocalenia prezydenta Trumpa przed zagładą.

Gra miała premierę 13 listopada. „Angry Goy II” to druga część wypuszczonej w zeszłym roku przez grupę Wheel Marker Studios gry „Angry Goy” – w poprzedniej trzeba było ratować Europę – w tym celu strzelano do Żydów oraz migrantów. Wykorzystywała jawnie nazistowską symbolikę. Teraz „misję” przeniesiono na nowy poziom. Akcja rozgrywa się w USA. Donald Trump został porwany przez lewicowych terrorystów. Aby go ocalić, należy wcielić się w postać Christophera Cantwella lub innego prawicowego aktywistę, a później zabijać wrogie zastępy osób LGBT, dziennikarzy, a także mniejszości etnicznych, m.in. latynosów (na przykład Meksykanów w charakterystycznych kapeluszach) i osoby czarnoskóre. Również używa się w niej symbolu swastyki.

Jest też przeniesiona na ekran komputera tragiczna sytuacja z 2016, kiedy w klubie Pulse z Orlando zastrzelono prawie 50 osób. „Misja” to wtargnięcie do klubu „Agenda HQ” i zabicie jak największej liczby gejów. W grze pada też sugestia, że są oni również pedofilami."


źródło:strajk.eu

Poniżej krótki gameplay...

traf

2018-11-17, 18:26
płaczący nazista,swastyka,prawica - tu się kurde nic nie zgadza,przecież nazisty to skrajna lewica :)

sa...........os

2018-11-17, 18:28
traf napisał/a:

płaczący nazista,swastyka,prawica - tu się kurde nic nie zgadza,przecież nazisty to skrajna lewica :)



Te pojęcia "prawica" i "lewica" ch*ja już dzisiaj znaczą, każdy używa tego jak chce. Skoro nawet dziennikarze określają chociażby taki PiS jako "prawicę", to o czym my mówimy. ;-)

dlwar

2018-11-17, 18:29
Gdzie mogę kupić albo pobrać tą grę?

jbone

2018-11-17, 18:44
nie łączcie gejów z nazistami-naziści chcieli wyj***ć żydów-a przecież wielu z nich nie było homosiami.

quraaq

2018-11-17, 19:39
Irytuje mnie takie coś.
Nieświadomie taki błazen robi darmową reklamę biznesowi hol.ocaust, jak i lgbtpz. marksizm, jak jego następne wersje (np. bolszewizm,nazizm) był stworzony i zarządzany przez $ydów. To że rykoszetem oberwali biedniejsi wyznawcy jehowy było celowe, oraz jak najbardziej zgodne z talmudem...

skin88

2018-11-18, 13:16
Mówcie co chcecie, nie licząc ataku na Polskę, i ch*j niemcom w dupę do końca świata za to, ale Hitler wiedział co robi, to była jedyna szansa na normalny świat i normalne życie, fala uchodźców, gwałty, morderstwa, zamachy, gender, pedały i całe inne ścierwo jakie mogło tylko dotknąć białej cywilizacji, jak myślicie? Kto za tym stoi? Odpowiedź jest oczywista, bo komu mogło by tylko zależeć na zniszczeniu białej rasy? A dlaczego? A dlatego, że tylko biali normalni ludzie są potencjalnym zagrożeniem dla ich władzy, ostatni bastion jakichkolwiek wartości i normalności, nasz czas dobiega końca, niestety.

vass

2018-11-18, 15:30
@skin88
Kto ci takiego gówna nakładł do głowy ?
Gwarantuje ci, że w takim systemie jak za Hitlera pierwszy trafił byś do gazu, a przynajmniej do obozu pracy.
Chyba, że lubisz reżim i życie pod butem dyktatury.

Mors_Nigra

2018-11-18, 17:23
skin88 Hitler oddał Europę marksistą na srebrnym talerzu, a polaków chciał zniewolić, a potem wszystkich zabić. Także tego...

ManiacGregor

2018-11-18, 17:33
Spoko, fajna gra. Ale porównywanie mnie do pedofila jest karygodne. Jestem gejem, mam narzyczonego i jestem mega szczęśliwy, że mogę spędzić z nim resztę życia. Brzydze się pedofilą I chętnie sam bym wymierzyl sprawiedliwość tym zwyrodnialcom. Żal, że ludzie są tak zacofani. Gej i pedofil to zupełnie dwie inne osobliwości. Wiem, że jest tu od chu.. Anty gejów ale, wysilcie się trochę na przemyślenie czy warto jest siać taką propagandę. Nic nikomu nie robię swoimi przekonaniami. Jestem zwykłym facetem, ubieram się normalnie, pracuje normalnie, nie jestem przegietą ciotą I nie chodzę na marsze, polskie bynajmniej. Marsze w innych krajach wyglądają całkowicie normalnie, ludzie są normalnie ubrani, celebrują miłość i pokój.

ol...........re

2018-11-18, 18:14
up
Nie każdy gej to pedofił,ale każdy pedofil to gej.Także ten..

TB303

2018-11-18, 18:23
oligoxystre napisał/a:

up
Nie każdy gej to pedofił,ale każdy pedofil to gej.Także ten..


Tak często obrabiasz ku*asy, że znasz każdego geja na świecie?