18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angielskkie psiapsiólki ....

~McSadol • 2023-06-18, 13:05
wyspiarki się bawią a gościa dupa boli ...


sberek38

2023-06-18, 13:13
Dopóki takie nie wychodzą z tęczami na ulicę i nie drą ryja o równości, to nie za bardzo mi to przeszkadza, choć akurat w tej sytuacji można sie nieszkiodliwie z nich pośmiać.

Cipczan

2023-06-18, 13:33
A nagrywający nadal wali.

bishfinger

2023-06-18, 13:34
tam chociaż połowa lesbijek jest ładna a u nas zwymiotować można jak się patrzy na mordy na marszach wielce tolerancyjnych, co trochę dziwne bo ogólnie Polki są ładne

kothletino

2023-06-18, 13:38
Ło Panie co ulana locha... BLEEE

xxmercy

2023-06-18, 13:54
sberek38 napisał/a:

Dopóki takie nie wychodzą z tęczami na ulicę i nie drą ryja o równości, to nie za bardzo mi to przeszkadza, choć akurat w tej sytuacji można sie nieszkiodliwie z nich pośmiać.



plot twist każdy ma w dupie czy ci to przeszkadza czy nie

Korcipała

2023-06-18, 14:03

Słuchało się tego i owego :mrgreen:

sberek38

2023-06-18, 14:21
xxmercy napisał/a:

plot twist każdy ma w dupie czy ci to przeszkadza czy nie



Ale głębiej mają w doopie twoją opinię o mojej opinii. Tym bardziej że twoja "rzeczowość" w komentarzu jest żadna, więc kogo obchodzi opinia, kogoś kto nie ma nic sensownego do powiedzenia?

0dbytBiskupa

2023-06-18, 14:22
Sadoli też boli dupa, jak widać po komentarzach. Większość z was c**y w życiu nie zobaczy, najwyżej na ekranie.

silwerbalk

2023-06-18, 14:23
Nie wiem ja bym z tego zrywał z tego łacha..... A nie walił gruchę....


Zombiekiller

2023-06-18, 14:36
I smutny stulejarz zazdrosny popsuł dziewczynom zabawę bo musi sam jeździć na ręcznym.

mazga50

2023-06-18, 15:52
bishfinger napisał/a:

tam chociaż połowa lesbijek jest ładna a u nas zwymiotować można jak się patrzy na mordy na marszach wielce tolerancyjnych, co trochę dziwne bo ogólnie Polki są ładne



"Normalne" lesbijki i geje nie chodzą na te lewackie manifestacje, finansowane przez żydostwo. Sami mówią, że całe te QWERTY+ im niedźwiedzią przysługę robi i oni nie chcą mieć z tym gównem nic wspólnego. To jest tylko i wyłącznie polityka, tak jak i cały sk***iałe BLM, nazifeminizm i ekoterroryzm. Czerwone ścierwo ma ofensywę, a płacą za to sorosy i inne ścierwo w postaci gejtsów, bezosów, sruckenbergów aż do rotszyldów. Szczególnie ci, których nie umieszcza się w rankingach najbogatszych. żydy uwielbiają robić rozp***uchy cudzymi rękami. Zapamiętajcie to.

Angevil

2023-06-18, 16:38
bishfinger napisał/a:

tam chociaż połowa lesbijek jest ładna a u nas zwymiotować można jak się patrzy na mordy na marszach wielce tolerancyjnych, co trochę dziwne bo ogólnie Polki są ładne



Musisz być niezłym zwyrolem jeśli tobie się podobają brytyjki :lol: dwa to te marsze sa właśnie po to, aby uprosić tolerancję dla ich brzydoty :lol: