18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Anegdotka

BorgBorg • 2015-08-05, 23:22
Ciekawa i lekko szokująca anegdotka z meczu Polska- Anglia (1-1) w el. do MŚ 2014r.


[Frag. książki "Wójt"]

Co sądzę o piciu alkoholu przez piłkarzy? Sam, jak wiecie, nigdy za kołnierz nie wylewałem, więc nie zdziwi was, jeśli powiem ,że przeciwnikiem alkoholu nigdy nie byłem. Jeśli zawodnik jest wytrenowany, to wieczorny browarek czy łycha naprawdę nic złego mu nie zrobi. Gorzej, kiedy nawali się tak ,że traci kontakt z rzeczywistością. Ale w takiej Anglii piłkarze lubią się napić i w niczym im to nie przeszkadza.
Chcecie przykładu? To to już! Najlepszy jest mecz Polska - Anglia w eliminacjach do mistrzostw świata 2014, który rozegrano na stadionie, albo lepiej - Basenie Narodowym. Został, jak wiadomo, przełożony o jeden dzień, bo na murawie można się było najwyżej wykąpać, granie nie wchodziło w rachubę. Nasi pojechali do hotelu, a Anglicy - jak to oni - rozpoczęli balangę, o czym dowiedziałem się od pracowników hotelu. Zakwaterowano ich w Hiltonie, ale nie chcieli tam imprezować, bo bali się, że wytropią ich dziennikarze. Przy samym hotelu na Woli są świeżo wybudowane apartamentowce i bogaci Anglicy postanowili wynająć sobie kilka pokojów na dwóch piętrach. Wiadomo po co - żeby ściągnąć sobie dupy i walić whisky. Były więc i zakąseczki, i panieneczki.
Bawili się całą noc. Rano dostali od lekarzy glukozę i potas, co miało postawić ich na nogi, ale mimo wszystko przystąpili do meczu z Polakami na dużym kacu. Nasi spali grzecznie, przygotowywali się jak należy, a okazało się, że nie są w stanie pokonać naj***nych i wycieńczonych po dymaniu Anglików! Co by było, gdyby nasze orły usiadły do stołu razem z Anglikami? Skończyłoby się pogromem.

:idzwch*j:

whiget

2015-08-06, 11:50
Jeśli nasi by siedli z angolami do picia nie skończyło by się pogromem, ale raczej naszą wygraną przez walkower. Polacy może i naj***ni ale wtoczyli by się na murawę. Wyspiarzom i glukoza by mogła nie pomóc. :lol:

kamilkulalp

2015-08-07, 14:33
A co jeżeli to jest złota recepta na sukces? Muszę koniecznie spróbować tego w pracy! Tak, jestem barmanem ;)

konrad_n

2015-08-07, 21:53
tia, nasi to dopiero musieli ladowac!

Górnik_Roku

2015-08-07, 22:01
Bardziej taka wersja pasuje do Ronaldo i ugoszczenia go w taki sposób przez Francuzów, przed finałem 98'

Vreal

2015-08-07, 22:06
Skończyłoby się pogromem, ale Anglików, takiego kaca nigdy nie mieli :D

MadDave

2015-08-08, 01:17

Ogarnijcie jaką żałosną formę na boisku trzyma nasza reprezentacja a wy ich chcecie jeszcze sparingować przy kielichu... litości.
Skończyło by się pogromem, tak...ale naszych, podejrzewam że poszli by w miasto i trzeba było by ściągać kilku z dołków lub szukać zajebańców po klubach godzinę przed meczem.
Mało wam wstydu z reprezentacji? po takiej libacji była by afera na całą europe.

barul01

2015-08-08, 06:41
Peszko by im k***a pokazał :-D

Loaloa

2015-08-08, 09:44
Tak polaczki. Brandzlujcie się mitem o tym ile to rzekomo potraficie wypić. Prawda jest taka, że w piłkę kopaną grać umieli podopieczni Górskiego, a pić można wyczynowo bez pobierania pensji gracza drużyny narodowej.

gaijin

2015-08-08, 10:52
Polacy, jeśli chodzi o picie, nie dają rady nawet niemieckim emerytom. Znam jednego, który był już na kilku polskich weselach i za każdym razem byli chętni, żeby upić niemiaszka. Pił z jednymi, potem drugimi i z wesela wychodził jako jeden z ostatnich.

JACUKOZAK

2015-08-13, 10:24
Większego steku bzdur nie słyszałem. Naj***ni anglicy.... Słyszałem od znajomego... Przestań pie**olić. Anglicy siedzieli grzecznie w hotelu i nawet nosa z niego nie wystawili. W Hotelu byli po 23. O północy zaczęli dzwonić aby wynająć apartamenty... k***a. Skąd się biorą takie debile jak ty?