18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anegdota żydowska.

Sythriel • 2013-12-01, 14:45
Wróciłem właśnie z dość sporej imprezy rodzinnej i chciałbym się czymś podzielić.

Siedzę wczoraj u dziadka w mieszkaniu i przeglądam jego wyj***ną bibliotekę, której zazdroszczę w ch*j.
(Po cichu liczę na to, że gdy szanowny dziadzio wywróci się do góry kopytami to ta wyj***na biblioteka w spadku przypadnie mnie.)
I znalazłem taką o to perełkę pt: "Anegdoty żydowskie po raz drugi" za 6.99 pln.
Kartkuję owe dzieło i szybko natrafiłem na fragment, krótki ale zabawny i pasujący do tego portalu. Szło to mniej więcej tak:

Zbrodniarz hitlerowski Eichmann za swe czyny zostaje postawiony przed sądem izraelskim i zostaje skazany na śmierć przez powieszenie.
Na godzinę przed egzekucją Eichmann wyraża chęć przejścia na judaizm co wprawia w zdziwienie sędziego żydowskiego.
Pyta on Eichmanna dlaczego i słyszy odpowiedź
- Chcę się przyczynić do powieszenia jeszcze jednego żyda.


luxik1988

2013-12-01, 18:29
Cwany sk***iel z tego Eichmanna.

stery_srh

2013-12-01, 20:23
Timitum napisał/a:

Bongman, lepiej politykiem zostań ;)


Znając bogate doświadczenie BongMan'a, to pewnie już był kiedyś politykiem. ;-)

Sythriel

2013-12-01, 20:44
sadol6969 napisał/a:

(Po cichu liczę na to, że gdy szanowny dziadzio wywróci się do góry kopytami to ta wyj***na biblioteka w spadku przypadnie mnie.)

Za to zdanie należy Ci się wyłącznie ch*j na mordę.



Na pewno nie twój chyba, że znajdziesz go pod mikroskopem.
Primo: Do dziadka szacunek mam ale jest starszym człowiekiem, który pewnego dnia umrze i prawdopodobnie umrze przede mną.
Secundo: Pewnie, że na to liczę, nikt w rodzinie nie czyta tyle książek co ja i dziadek i jestem przekonany, że w razie ewentualności książki wylądowałyby na śmietniku bo w dużej części są to woluminy stare i dla laika bez wartości. Zresztą przy ostatniej przeprowadzce babcia zdążyła już bibliotekę "uszczuplić" co zadrą w sercu dziadka stanęło. Lepiej więc by kiedyś owa biblioteka trafiła do mnie a nie do pieca np.
Tertio: Polecam Ci

mare30ks

2013-12-01, 23:41
akurat ten kawal juz tutaj byl, jak ci ludzie szukaja