18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej vs. Drogówka

Nap_Limak • 2013-07-20, 00:13
Klasyka internetu vs. "Drogówka" - film Wojtka Smarzowskiego.


mleko118

2013-07-20, 12:06
Oglądałem i to i ten film i mi nie pie**ol ze nie jestem Polakiem.
Film taka żenada.

La...........vo

2013-07-20, 12:58
RockyWood napisał/a:

jeśli chodzi o tą scenę samochodu to chyba nie ma na świecie Polaka który po obejrzeniu tego filmu by nie skojarzył :D


Oj mylisz się. Właśnie ostatnio "Drogówkę" z kumplami oglądaliśmy. Mi się morda cieszyła z tej sceny, a tamci w ogóle nie jarzyli...

htr83 napisał/a:

A widzieliście Job?
Zlepek wszystkich żenujących gagów pozbieranych z kabaretów, książeczek z dowc**ami lub zasłyszanych u Strasburgera...
jak dla mnie polska kinematografia skończyła się w latach 90-tych



Job to straszne gówno. Może ze 2 sceny miał, przy których się uśmiechnąłem. Reszta to żenada dla gimbazy.

Ale Drogówka jest niezła. No i nie jest komedią. No chyba, że dla gimbazy, dla której Dzień Świra to też komedia.

morinho

2013-07-20, 13:50
bigosamigos77 napisał/a:

Eh kreatywność Polskiego kina/seriali/programów rozrywkowych. Wszystko zj***ne bezczelnie z zachodu, zero własnego pomysłu. Mogę się założyć że film drogówka (którego może na szczęście nie widziałem) jest kopią jakiejś amerykańskiej komedii o policjantach ;)


Typowy cebulak. Filmu nie widział, a już ma wyrobione zdanie. Zabij się.

army

2013-07-20, 21:00
Co jak co, ale Dziędziel zawsze mnie przekonywał jako aktor. Świetnie gra.

bigosamigos77

2013-07-20, 21:32
morinho napisał/a:


Typowy cebulak. Filmu nie widział, a już ma wyrobione zdanie. Zabij się.



Nie muszę oglądać, wystarczy że widziałem filmik zamieszczony w tym temacie, który pokazuje że jedna ze scen została zerżnięta z popularnego w internecie filmiku. Wystarczy to żebym wyrobił sobie zdanie o tym filmie, zapewne jak większość Polskich filmów dla cebulaków robiony. No ale jeśli komuś to odpowiada to jego problem :roll:

czaknoris

2013-07-21, 01:15
htr83 napisał/a:

A widzieliście Job?
Zlepek wszystkich żenujących gagów pozbieranych z kabaretów, książeczek z dowc**ami lub zasłyszanych u Strasburgera...
jak dla mnie polska kinematografia skończyła się w latach 90-tych

nie kur** w szkole byłem :amused:

siriah_pl

2013-07-21, 21:13
bigosamigos77 napisał/a:



Nie muszę oglądać, wystarczy że widziałem filmik zamieszczony w tym temacie, który pokazuje że jedna ze scen została zerżnięta z popularnego w internecie filmiku. Wystarczy to żebym wyrobił sobie zdanie o tym filmie, zapewne jak większość Polskich filmów dla cebulaków robiony. No ale jeśli komuś to odpowiada to jego problem :roll:



Posługując się Twoją logiką, po przeczytaniu jednej Twojej wypowiedzi mogę spokojnie stwierdzić, że jesteś tępakiem, nieukiem i idiotą. Skąd takie wnioski? Przecież wszyscy wiedzą, że przymiotniki piszemy małą literą. :-P
Chłopie! Zobaczyłeś jedną scenkę i już spinasz poślady. To, że komuś się film podoba nie jest problemem danej osoby. Za to takie idiotyczne podejście jak Twoje: "Nie, k***a, nie, bo nie i ch*j" już na problem wygląda. :-P
Jak już przejdziesz mutację i Ci włosy na jajkach wyrosną - polecam Drogówkę, bo jest bardzo porządne kino. A takich w polskiej kinematografii ostatnio bardzo mało.