18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Turski nie żyje

Ek...........em • 2013-12-31, 10:43
Zmarł Andrzej Turski.



Były dziennikarz i prowadzący "Panoramę" w TVP2 miał 70 lat. O śmierci poinformował TVP Info.

Na początku grudnia trafił on do szpitala. Turski nie odzyskał przytomności. Przyczyną hospitalizacji był zawał. Prawdopodobną przyczyną zawału - pomówienie go o prowadzenie Panoramy po pijaku, którego dopuścili się na swoich portalach bracia Karnowscy.


PoMaluchu

2013-12-31, 16:57
Chłopina tyle lat trzymał trzeźwość, pomimo, że musiał przedstawiać fakty z Naszego poj***nego z deka kraju, a raz sobie postanowił ulżyć ....i go k***a zaraz zakablowali.

fashX

2013-12-31, 18:39
cenius napisał/a:



hahahahaha

k***a


trzymajta mnie.

Jak jakieś pomówienia wywołują u starego dziadziusia zawał to trzeba było już wczesniej zrezygnować a nie ciągnąć po kilkanaście tys pensji za dukanie wiadomości.

Nigdy typa nie lubiłem, jak tych wszystkich k***iszonów dziennikarskich.
Jeszcze para Lisów, Jaro Gugała z polszmatu, połowa tvnu i mój swiat stanie się kolorowy.



Ciebie też ku*asie nikt nie lubi, więc nie chojracz, poza tym on miał chociaż sławną facjatę a ty do końca życia będziesz miał zakuta mordę pajacu.

Spina dla człowieka, którego lubiłem :)

modzgi

2013-12-31, 18:44
Trzeba nagonkę na sk***ysynów zrobić w necie. Niech gówno pismackie ginie.
[*] Dla pana Andrzeja, może i SB-ek, ale człowiekiem złym nie był

Dranzes

2013-12-31, 19:08
to trzeba teraz mówić, że Tusk jest naj***ny w sejmie, to może zawału dostanie

zincum

2013-12-31, 19:11
cenius napisał/a:



hahahahaha

k***a


trzymajta mnie.

Jak jakieś pomówienia wywołują u starego dziadziusia zawał to trzeba było już wczesniej zrezygnować a nie ciągnąć po kilkanaście tys pensji za dukanie wiadomości.

Nigdy typa nie lubiłem, jak tych wszystkich k***iszonów dziennikarskich.
Jeszcze para Lisów, Jaro Gugała z polszmatu, połowa tvnu i mój swiat stanie się kolorowy.



Żebyś ch*ju bez żadnej świętości zdechł 1 stycznia 2014 roku. Tego ci życzę, ze szczerego serca. Jak ty cwe*u bez mózgu nie rozumiesz, że w pewnym momencie takiej choroby już nic nie pomaga. Każdy dzień aktywności to sukces. Na ch*j te tysiące idioto? k***a, przytułek dla kmiotów wszelkiej maści a nie sadistic.

sp***alaj debilu.

cenius

2013-12-31, 19:52
Cytat:

Spina dla człowieka, którego lubiłem




nawet go k***a nie znałeś

jedyne co to płaciłeś mu ze swoich podatkó nie małą pensyjke za dukanie pierdół.

klasz

2013-12-31, 21:13
Karnowscy Kaczyńscy coś w tym jest

zincum

2013-12-31, 21:54
cenius napisał/a:




nawet go k***a nie znałeś

jedyne co to płaciłeś mu ze swoich podatkó nie małą pensyjke za dukanie pierdół.



Czekam na czasy, kiedy tacy debile zostaną wypie**oleni w kosmos po pierwszym wpisie. Chyba nie dożyję takich czasów.

pie**olony kolejny kmiot co wie wszystko, tylko rozmawiać z takim nie ma o czym.

Riva

2014-01-01, 05:32
Dlaczego mając 70 lat i będąc poważnie chorym on jeszcze w ogóle pracował ? już dawno powinien być na emeryturze i odpoczywać,może jeszcze pożył by dłużej

zincum

2014-01-01, 07:50
Bo to taki typ ludzi, których praca, aktywność utrzymuje przy życiu. Wyślesz takiego na emeryturkę, żeby odpoczywał w bamboszach, to ci gaśnie, więdnie w oczach.

Autystyczny

2014-01-01, 13:35
Kuźwa,przecież ewidentnie widać,że prompter nawalił!!!
jednak niektórzy ludzie to idioci.
Szkoda faceta,lubiłem go.

op...........ve

2014-01-01, 18:18
cenius napisał/a:



hahahahaha

k***a


trzymajta mnie.

Jak jakieś pomówienia wywołują u starego dziadziusia zawał to trzeba było już wczesniej zrezygnować a nie ciągnąć po kilkanaście tys pensji za dukanie wiadomości.

Nigdy typa nie lubiłem, jak tych wszystkich k***iszonów dziennikarskich.
Jeszcze para Lisów, Jaro Gugała z polszmatu, połowa tvnu i mój swiat stanie się kolorowy.


a jutro do lekarza idź to ci da coś na hemoroidy i ból dupy może ;-)

Matuch90

2014-01-01, 20:17
Poczytajcie sobie dzieciaczki, kim był pan Turski i dla kogo pracował przez całą karierę.

Oczywiście posądzanie o pijaństwo było głupie.
Szkoda, że jak k***a i łajza Palikot, bezpodstawnie posądzał Kaczyńskiego, nawet po jego śmierci, to nikt larum nie podnosił.