18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Andrzej Lepper, kiejkuty i CIA

QBAQ • 2014-01-23, 19:49
No więc...
Ciekawe ile Lepper wiedział jeszcze, że musial się zabić...
Miller, Kwaśniewski i cały motłoch od PO do PiS łże w żywe oczy.

Społeczeństwo chichocze z Korwina, Gadowskiego itd. a tymczasem wypłynęło gówno w przerembli. MSW przyjęło dwa kartony $$$ (15.000.000)

Polskie służby przetrzymywaly głównych terrorystów w bazie w Kiejkutach.

Washington Post opublikował to i owo :wisielec:

Szukajcie w internetach. Temat z dziś.
(nie mogę dodać linka, bo mam za krótkiego... staża na sadisticu)

bloodwar

2014-01-23, 19:54
Tak, jak ciężko uwierzyć w tajemniczą falę "przypadkowych" samobójstw w polskiej polityce, tak samo ciężko uwierzyć w to, że jacyś agenci sił specjalnych byliby tak durni żeby w dobie przelewów internetowych i anonimowych kont bankowych w Szwajcarii, na Bahamach etc. tłuc się 6000 km samolotem żeby dać komuś z ministerstwa dwa kartony zielonych - 15 milionów j***nych baksów - w gotówce...

Apple-pusher

2014-01-23, 20:04
Warto wspomnieć, że paru współpracowników Leppera również "zmarło". W maju 2011 r. zmarł jego prawnik Ryszard Kuciński, miesiąc później powiesił się były doradca Wiesław Podgórski, zaś w lipcu 2011 r. w Moskwie zmarła Róża Żarska, adwokat Leppera. Przypadki chodzą czwórkami.

hello_world

2014-01-23, 22:26
Ja Wam coś powiem ciekawego. Opowiadał mi to śp. dziadek kilka lat temu.

Jakieś badania nad złożami naturalnymi zostały przeprowadzone w początkowych latach 90'. Okazało się, że mamy w uj i jeszcze więcej złóż naturalnych (miedź, srebro, złoto, węgiel, siarka, sól i jakieś jeszcze). Wyniki tych badań trafiły w ręce ruskich, którzy zaproponowali Polskiemu rządowi układ, że my im damy złoża jako półprodukt (ruda) a oni nam dadzą za to ropę. Ale my się stosowaliśmy do Unii i byliśmy w tzw. przedsionku UE. Więc władza powiedziała, że podziękują bo wolą zachodnie dolary. Po wejściu do Unii zostały nałożone ograniczenia w wydobyciu tych złóż. Na złoża węgla i siarki dali max ograniczenie bo to nieekologiczne jest i takie pie**olenie. Do miedzi też się przypieprzyli. Jedyne co mogliśmy wydobywać to sól. A dlaczego? Bo jest tania.

Możemy nie lubić Ruskich, ale najlepsze układy gospodarcze właśnie z nimi się robi.