18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Czajka i Iwona Konopka

majk37 • 2011-12-01, 02:10
Andrzej Czajka. Faceta nie trzeba przedstawiać, filmu z jego udziałem także.





Ciekawy fragment z uzasadnienia napisany przez sędzię Iwonę Konopkę:

„Wtedy do Daniela Kloca podszedł funkcjonariusz Andrzej Czajka, który chciał dokonać jego zatrzymania. Podczas tej czynności Daniel Kloc zaczął się szarpać z funkcjonariuszem, był agresywny, nie stosował się do wydawanych poleceń, gdyż chciał zbiec. Wobec D. Kloca funkcjonariusz policji Andrzej Czajka zastosował środki przymusu bezpośredniego”

Gdzie my żyjemy? To jest CHORE co się dzieje...
Na miejscu Andrzeja bałbym się wychodzić na ulicę, sp***alałbym jak najdalej z Polski. Tak samo z szanowną panią Iwoną.

Pener

2011-12-01, 02:35
co to k***a jest? kto to jest ten czajka? :wtf:

sz...........uo

2011-12-01, 03:31
To jest chyba ten co lał niewinnego kolesia 11.11

vass

2011-12-01, 04:39
Teraz medal dostanie :)

FryzjerZG

2011-12-01, 07:03
mamy Cie volksdojczu ! A konopke powiesic za cycki.

Samilo

2011-12-01, 07:12
szatan_zuo napisał/a:

To jest chyba ten co lał niewinnego kolesia 11.11

Nie ma niewinnych, są tylko tacy którym nie można nic udowodnić.

androgenius

2011-12-01, 07:49
Po tym psie widać z ryja patrząc, że sieć neuronową ma jak firanka na melinie a ten co w p*zdę obskoczył też bankowo był świadomy w jaki rejon idzie i co się zdarzyć może. Ot jeden imbecyl drugiemu naj***ł, jakby nikt zdarzenia nie nagrał to i afery by nie było.

.:...........:.

2011-12-01, 07:50
majk37 napisał/a:

Andrzej Czajka. Faceta nie trzeba przedstawiać, filmu z jego udziałem także.



To, że Ty jesteś telemaniakiem/kinomanem, wcale nie oznacza, że wszyscy nimi są. Nie mam pojęcia kto to i co robi. Buraku.

skwaris

2011-12-01, 07:59
"Andrzej Czajka zastosował środki przymusu bezpośredniego”
owszem zastosował aż 3 takie środki (siła fuzyczna, środki chemiczne, kajdanki), jednak nie było powodu by ich użyć. Przekroczył swoję uprawnienie i powinien ponieść za to karę.

EDmaster

2011-12-01, 09:05
coś troszke podobny do Cezika, czy tylko mi się wydaje?? :D

solteck

2011-12-01, 09:17
pomyślcie sobie, że na euro2012 ten psychol będzie patrolował ulice ze strzelbą na gumowe kule...

bishfinger

2011-12-01, 09:34
To ze jakiś kolo dostał łomot na manifestacji od pałkarza - to się zdarza, że pomimo niewinności został skazany to już chamstwo, ale to że pomimo nagrania które obejrzało setki tysięcy ludzi koleś nadal jest skazany a policjant wciąż wykonuje swoje czynności a jego zwierzchnicy szukają świadków, dowodów, okoliczności to już zwykłe sk***ysyństwo.
Gdzieś tam w kościach mam wrażenie że to dopiero początek. Na całym świecie klakierzy zdejmują maski i już bez ogródek opisują swoje plany likwidacji wielu państw, jak myślicie czy dla nas to lepiej??

bloodwar

2011-12-01, 11:42
solteck napisał/a:

pomyślcie sobie, że na euro2012 ten psychol będzie patrolował ulice ze strzelbą na gumowe kule...



... i aż nam ślinka cieknie gdy wyobrażamy sobie jakie piękne akcje będą, oby tylko było dużo ludzi z kamerami i jak już strzela to tak, żeby od razu na harda trafić!

_R...........s_

2011-12-01, 13:17
Koleś dostał lekki wpie**ol od psa bez większego powodu. Nic nadzwyczajnego. Pewnie gdyby tego nie nagrali to nikt by o tym nie słyszał, a tak to dla niektórych największa sensacja tego roku. To jest tylko jeden z wielu przypadków nadużycia. Więc żadna sensacja. Psa powinni wypie**olić na pysk, jednego psychopatę mnie.

mu...........pa

2011-12-01, 14:22
"Skazała Sędzia Iwona Konopka w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej. Trzy miesiące, to nie wszystko, bo policjant Andrzej Czajka, który bestialsko kopał Daniela po głowie a dzisiaj jest na zwolnieniu lekarskim, i wobec którego ma się ponoć odbywać postępowanie dyscyplinarne, dostanie wyrokiem sądu 300 złotych, które Daniel ma wpłacić na konto policjanta Czajki. Czemu? Tego Daniel nie wie. Sam proces odbywał się szybko. Zeznania – dzisiaj jest przekonany, że w protokole sądowym znajduje się nie do końca to, co mówił. Z pewnością, że wersja policjantów niewiele ma wspólnego z rzeczywistością i prawdą."


Czajka PUBLIC ENEMY no1