18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kpiciel

2013-07-04, 14:46
Nie podoba mi się, że lewacy chcą ograniczać moją wolność. Jak podoba im się, życie w kraju gdzie opiekuńcze państwo wpie**ala się w każdą dziedzinę życia obywatela, to niech sobie takie państwo stworzą sami, zamiast wpie**alać się z butami w życie innych ludzi. Jak za 100 lat zobaczą, że taki system jest gospodarczo niewydolny, to pomyślą o reformach. Ja nie mam zamiaru tracić 100 lat.
Nie znam osobiście ani jednej mądrej osoby o poglądach lewicowych.
Nienawidzę ograniczania wolności.

PS.
1. Jak by lewacy nie bali nosić się broni palnej, to może nikt by nie zginął, bo Brevik wybrał by sobie inny cel.
2. Każda masakra odbywa się na bezbronnych.
3. Nic tak nie hamuje gospodarki jak podatki. (Wyjątkiem czasem jest cło)

Zapraszam do lektur.

antykreator

2013-07-04, 15:54
@kpiciel
Skrajności prowadzą do ograniczenia wolności, skrajna lewa i skrajna prawa strona. Jeszcze gorzej gdy zamiast wolności będą chcieli zabierać życie.

Vertig napisał/a:

Jak macie ból dupy z powodu czarnego humoru to wypie... wyjdźcie z portalu. Jakoś nie widzę, obrońcy moralności, żebyście się spinali parę tematów wyżej, a w ,,zamachu" na WTC zginęło x więcej ludzi.



Jaki ból dupy? Zdrowe podejście normalnej osoby.

pi73rmaster

2013-07-04, 23:07
Cytat:

Faszyzm Włoski może nie był rasistowski itp. ale karali ludzi za poglądy. To wystarczy żeby uważać to za zły ruch polityczny. A nie bądź taki oczytany, bo pewnie skopiowałeś cytat z Wikipedii :D


Teraz też karzą za poglądy, tylko że w tym przypadku za normalne poglądy.

Wasili666

2013-07-05, 00:15
15 łatów ? toż to 90 zł ! Zdzierstwo jak ch*j ! Ale niestety na Łotwie życie kosztuje. Chyba, że mam tylko halucynacje.