18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anders Breivik

Cavaran • 2012-04-19, 09:03
- Czym różni się Anders Breivik od polskich piłkarzy?
- Breivik potrafi strzelać.

Matuch90

2012-04-20, 15:58
A co ? Breivik może nie jest patriotą ? Pewnie, że jest ! I to tak wielkim, że aż zaj***ł prawie 80 osób, bo wiedział co się szykuje w Norwegii i Europie. Zbrodnia brutalna, niech go spalą, ale kto wie, czy za 10 lat twarz tego człowieka nie będzie twarzą bohatera. Nie chciałbym doczekać takich dni, lecz Europa idzie w złym kierunku. Niedługo białym ludziom będzie się obcinać głowy w ich domach., ponieważ każda mniejszość, która stanie się większością, chce władzy. A wszystko idzie po prostej linii, żeby za kilka lat było 10 razy więcej muzułmanów, niż jest dzisiaj. Na razie zgrywają łagodnych, chcą pokojowo budować meczety, dostają co raz więcej praw, coraz więcej zakazów dostajemy my, względem takich mniejszości, a oni z roku na rok masowo się osiedlają i będą się osiedlać, bo im na to pozwalamy. Nie chce mi się rozwodzić teraz nad ich kulturą, ale wystarczy wiemy jak to wygląda. Dzicz k***a i tyle. Ja osobiście nie chce tego u siebie. I cieszy mnie fakt, że w tej naszej burackiej polskiej mentalności, zamkniętej na świat i ludzi, istnieje duży plus. Nie wyrażamy zgody na to, żeby przyznawać im co raz więcej praw i osiedlać ich tak jak w innych krajach europy. Choć i z czasem powoli ta obrona i u nas zanika. Mam nadzieje, że obronimy się przed tą inwazją ludzi, którym musimy lizać dupy w imię walki z dyskryminacją rasową i religijną , ludzi którzy ściągają tutaj całymi rodzinami, zapładniają "nasze" kobiety i powoli wprowadzają swoje zasady. Ludzi, którzy w swoim kraju nie mieliby oporów ani przeszkód, żeby ukamienować na ulicy białego człowieka, albo go podpalić, czy obciąć mu głowę za kolor skóry, czy wiarę, bo takie mają prawa.
Breivik to pojeb i morderca, ale zarzucanie mu braku logicznego działania, jest ignorancją. Amen.

itachi666

2012-04-20, 22:20
Matuch zgodze sie z Toba, lecz jedna rzecz mi nie pasuje. Za 10 lat nie zdołają nic zrobić, wciąż bedzie ich za mało.Sądze iż bedzie to proces bardziej długoterminowy, zanim zdążą się porządnie namnożyć kolokwialnie mówiać minie jeszcze troche czasu.

Matuch90

2012-04-21, 13:32
Cofnij się w pamięci i źródłach 10 lat do tyłu i zobacz jak to wyglądało wtedy, a jak wygląda dzisiaj. A każdego roku napływ jest większy niż w ciągu dwóch ubiegłych lat. Za dziesięć lat, nawet jeśli nie będzie i w okolicach 40% to i tak zacznie się robić nieciekawie.

qbamatus

2012-04-22, 00:05
Jakoś twarz hitlera nie stała się twarzą bohatera, podobne rozumowanie :)