18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anders Breivik czeka na PS3.

galanonim • 2014-02-14, 22:39
Taki oto nagłowek przywitał mnie na interii. Całkiem humorystyczny :)







Cytat:


Wśród jego żądań jest też zamienienie konsoli gier wideo Playstation 2 na nowszy model - PS3, koniecznie z dostępem "do gier dla dorosłych, które sam wybiorę" - pisze.

"Inni więźniowie mają dostęp do gier dla dorosłych, podczas gdy ja mogę grać tylko w mniej interesujące gry dla dzieci, na przykład ‘Rainman Revolution’, która jest grą dla trzylatków" - pisze 35-letni skazaniec.


MichaU

2014-02-14, 22:42
galanonim napisał/a:

"Inni więźniowie mają dostęp do gier dla dorosłych, podczas gdy ja mogę grać tylko w mniej interesujące gry dla dzieci, na przykład ‘Rainman Revolution’, która jest grą dla trzylatków" - pisze 35-letni skazaniec.



Rayman a nie Rainman. Poza tym Rayman jest zajebisty a lamusy dupa cicho :hitler:

brudny

2014-02-14, 22:43
on miał quake na żywo. Powinno mu wystarczyć :)
Swoją drogą dobry trol z niego

Websterthe1

2014-02-14, 22:50
Niedlugo zażyczy sobie ładniejszej dz**ki. Bo w Norwegi raz na miesiac wiezien moze sobie zamowic.

zonk

2014-02-14, 23:06
No i prawidłowo. Powinien PS4 zamówić jak już, a co.

lakeroll

2014-02-14, 23:20
powinni mu dać Pokojową Nagrodę Nobla, postawić pomnik i zapisać w podręcznikach jako bohatera ziemi/świata

crystaldragon

2014-02-14, 23:22
Piękno socjalizmu, przez wzgląd na "postępowość" tej idei nie wolno zaniedbywać więźnia który ma lepiej niż nie jeden polak. Biedny seryjny morderca, te 70 dorosłych i dzieci które zabił nie powinny decydować o takich torturach jak stara gra ze starą konsolą. Tylko prawdziwy sadysta dałby mu psx do zabawy. Swoją drogą nieźle strollował i osmieszył rząd i prawo w Norwegii.

markop4321

2014-02-14, 23:27
Mógł zawołać od razu o PS4

Ra...........PL

2014-02-15, 00:21
Breivik zabił 77 osób spędzi 21 lat w hotelu z tv, swietlicą, darmowym żarciem i komfortowych warunkach.


Doskonały przykład tego że, lewactwo ośmiesza sie samo.

ja...........ax

2014-02-15, 01:16
dadzą mu gta V to sobie poćwiczy, specjalnie dla niego zrobią Utøya DLC

NieWiemZeWiem

2014-02-15, 01:28
Czytałem fajny komentarz pod tym artykułem, nie pamiętam treści ale chodziło w nim mniej więcej o to, że breivik tym zachowaniem pokazuje jak te lewacki świat jest żałosny. Wyj***ł 77 ludzi w p*zdu za falę islamu w skandynawskich krajach i politykę promultikulti a on siedzi w mini hotelu gdzie moze sobie grać w gry! czaicie to?! moim zdaniem on by chciał zginąć ale przez to, że to wszystko jest lewackie gdzie każdy na słowo "kara śmierci" sra w gacie przez uszy on może żądać i tak to dostaje! W chinach,usa itp już by dawno dostał kulke ale w europie dostaje masaż,siłownie,grę i pensję 40 euro tygodniowo lub miesięcznie! :D

Przecież to jest paranoja!

Ten komentarz otworzył mi oczy i rzeczywiście analizując jego zachowanie dobitnie widac, że on ośmiesza lewackie rządy! k***a ten człowiek jest genialny! szatan w czystej postaci szach mat lewackieateuszofapowicze!

LICH0

2014-02-15, 01:32
Chyba... seryjny a nie "masowy". :homer:

mYOUsick

2014-02-15, 03:09
@Libertinus zobacz znaczenie słowa seryjny, Breivik nie robił tego regularnie tylko raz wystartował i wystrzelał sporą liczbę ludzi co czyni go masowym mordercą nie seryjnym.

ja...........ax

2014-02-15, 04:11
@up nie zmuszaj go do używania zasad przecież do socjalizm

Zofar

2014-02-15, 08:34
To on przeszedł CS'a ?