18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wittamina

2014-05-03, 15:48
Aż tak mi się nie nudzi.

~tip.top

2014-05-03, 15:52
wittamina, cycki pokaż :hitler:

brykers

2014-05-03, 15:55
Pierwszy piwo

Splifcior

2014-05-03, 16:37
Już aż tak macie sprane głowy, że nawet was to nie obchodzi?

Lololoney

2014-05-03, 16:52
A gówno mnie to już obchodzi, nawet jeśli to był zamach...
Politycy zrobili szopkę ze śmierci innych polityków, by tępy lud miał kolejny powód do kłótni... I ja mam się tym niby przejmować? Szkoda tylko tych niezwiązanych z polityką, którzy tam też zginęli (o nich, gdy jest mowa o katastrofie, jakoś się nie wspomina)...
Ja osobiście już dostaje odruchu wymiotnego kiedy słyszę hasło "smoleńsk", bo sama katastrofa może i była porażką rządu, ale to co się teraz wciąż dzieje, to ogromna porażka wszystkich polityków, a może i całego narodu.

Sprawę zamknąć, wszelkie dokumenty spalić, ekspertom zamknąć usta, a wrak przetopić na jakiś skromny pomnik, bo będziemy się w tym gównie babrać jeszcze przez wiele lat, a "prawdy" to już i tak nigdy się nie dowiemy... Z resztą po co nam ona? Nawet jeśli, to co możemy Rosji zrobić? Rosja ostatnimi czasy jasno pokazała jaki ma stosunek do reszty świata i jak się go boi... Polska przegrała sprawę już na samym początku i jakikolwiek rząd by wtedy nie był i choćby nie wiadomo co by zrobił, to sprawa skończyła by się, prędzej, czy później tak samo...

Tassadar

2014-05-03, 20:59
@up
nie czaisz jednej ważnej rzeczy. Już im pozwoliliśmy wejść sobie na głowę, jak z dzieciakiem pozwolisz sobie raz na dziwne zachowanie, na pewno spróbuje jeszcze. Oni tak robią, Putin sobie pozwala na coraz śmielsze kroki. Jeszcze trochę i będzie u nas ze swoją armią. Widząc jak reaguje świat wcale się nie dziwię. Wszyscy dbają o swój interes i mają w dupie taką Polskę. Później będą się martwić.

Lololoney

2014-05-03, 21:47
@Tassadar
Czaję, czaję, tylko zauważ, że oni sobie pogrywają z nami od zawsze... Ale z ostatnich rzeczy to kwestie gospodarcze - gaz, embarga na żywność itd.
Więc sprawa katastrofy to tylko dla nich łut szczęścia, że mają kolejną z wielu rzeczy, którą mogą nas wk***iać i dzielić... Popatrz jak im się to pięknie udało i jeszcze mieli to szczęście, że pojawił się taki polityk jak Antoni M. ...

chlop

2014-05-04, 22:10
@up x 7 żal ze Polska ma takich odmóżdżonych obywateli rzygać mi się chce na takie gówna bezmózgowie....

soyka

2014-05-05, 01:43
Mądry polak po szkodzie... Módlcie się, żeby Wasze żony i matki przechowały w pokoleniach ducha narodu, bo z Was - Panowie "Szlachta" - pożytku nie ma żadnego. Pokolenia Was osądzą, tak samo jak Wy sądzicie dzisiaj przykładowo katów podziemia niepodległościowego w zaciszu swojego domu... Osądzą nas jako czerwony, podległy rosyjskiej polityce motłoch, który nie dość, że nic nie robi w obliczu tej tragedii i patrzy się na nią z cielęcymi oczyma, to jeszcze sra we własne gniazdo, zadowolony z ciepła jakie w nim panuje... Z całego serca życzę zaorania tej Rzeczypospolitej, by więcej tak parszywe gówno po świecie nie chodziło jak nasza gawiedź radosna i głupia.

bleblebator1

2014-05-05, 13:28
Spadli? Spadli!
Zginęli? Zginęli!
Po h..j drążyć temat.