18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analnie z puszystą

DrUnknown • 2015-05-06, 21:44
Puszysta kobieta nigdy nie powie że masz za dużego do analu, ona wie że jej statystyczny stolec jest większy niż statystyczny członek .

mateusos

2015-05-06, 23:45
ciekawe, moze jakas historia sie z tego wylegnie.

DrUnknown

2015-05-07, 00:08
czarnyaniol777 napisał/a:

Mówisz to ze swojego doświadczenia?


Taa, jak ostatnio posuwałem Twoją laskę to sama zaproponowała anala i błagała, żebym ładował po same jajca. Dopiero po wszystkim wyjaśniła mi dlaczego.

Jebus_Chytrus

2015-05-07, 00:23
DrUnknown napisał/a:


Taa, jak ostatnio posuwałem Twoją laskę to sama zaproponowała anala i błagała, żebym ładował po same jajca. Dopiero po wszystkim wyjaśniła mi dlaczego.



Okazało się, że to Twoja matka w przebraniu i tłumaczyła się, że brakuje jej Twoje starszego, który zaginął wiele lat temu na grzybach? :ciasteczkowy2:

Yoka_Brotherrr

2015-05-07, 21:18
niech weźmie łyżkę do butów, to jeszcze jajka wsadzi :D

momonon

2015-05-07, 22:19
Niech weźmie łom to jeszcze felgę upchnie :-P

Cukieras

2015-05-07, 22:22
Riven napisał/a:



Okazało się, że to Twoja matka w przebraniu i tłumaczyła się, że brakuje jej Twoje starszego, który zaginął wiele lat temu na grzybach? :ciasteczkowy2:



k***a tak słabego pocisku to ja tutaj dawno nie widziałem. :idzwch*j:

czarnyaniol777

2015-05-07, 23:21
Taa, jak ostatnio posuwałem Twoją laskę to sama zaproponowała anala i błagała, żebym ładował po same jajca. Dopiero po wszystkim wyjaśniła mi dlaczego.

Czyli to ona wyjaśniła co, że masz małego ch*ja i w dodatku miała rzadką kupę, współczuję ;D a to nie była moja laska, lecz twoja siostra.

Piwko za ripostę, że w kaszę nie dajesz dmuchać, to jest sadistic!

The_Generat

2015-05-08, 01:01
oo jakie pojazdy... twoja stara i "w czekoladę z orzechami" ... jak w przedszkolu k***a

Hadisz

2015-05-08, 02:00
Fuj w ch*j...

Hereticus

2015-05-08, 02:24
Żart jak najbardziej stosowny do dzielenia się nim z kobietami chorymi na otyłość. Takim ludziom potrzebne jest pocieszenie, że są wyjątkowi. Wyjątkowi, bo byle czym się nie zadowolą. Wysokie standardy, górnolotność oraz ambitność są im do pozazdroszczenia.

Orcheotomus

2015-05-08, 08:07
Puszysta to może być piana albo ciasto. Ludzie nie są puszyści tylko grubi. Fałdy falującego smalcu nie mają nic wspólnego z puszystością

grze_zna

2015-05-08, 09:29
spadam. idę tyć.

vytotas

2015-05-08, 13:31
Cytat:

Mówisz to ze swojego doświadczenia?



Cytat:

Taa, jak ostatnio posuwałem Twoją laskę to sama zaproponowała anala i błagała, żebym ładował po same jajca. Dopiero po wszystkim wyjaśniła mi dlaczego.



Cytat:

Okazało się, że to Twoja matka w przebraniu i tłumaczyła się, że brakuje jej Twoje starszego, który zaginął wiele lat temu na grzybach? :ciasteczkowy2:



Cytat:

k***a tak słabego pocisku to ja tutaj dawno nie widziałem. :idzwch*j:



Oraj lub zostań zoranym.-sadistic za to Cię kocham