18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analiza ataku w Londynie czyli jak widzą to Kanadyjczycy

Tomaszu • 2013-06-10, 17:57


Polecam, świetny materiał.
Kanał na YT: gotkoran.

MasterMefisto

2013-06-10, 18:13
True story,

ale i tak powoli się robi za późno żeby ratować Europę

danieldomal

2013-06-10, 18:42
Tomaszu, wielkie dzięki za materiał ! NA GŁÓWNĄ !

chybeck

2013-06-10, 18:44
I dlaczego takich wiadomości nie ma w krajach, które ulegają terrorystom? Niby amerykanie są głupi, ale przynajmniej jak ktoś ich kopnie w dupsko to oddają, a nie wprowadzają nowe prawo, że można ich obywateli kopać w dupsko.

abdul

2013-06-10, 18:48
mudzin troche racji ma. po co sie hamerykany z polakami wpie**alali do iraku? rope sie kupuje, a nie kradnie

Fa...........um

2013-06-10, 18:57
Szkoda, że taki muślimy nie ujebie głowy jakiemuś polskiemu proeuropejskiemu lewakowi.

Na szyderczego głośnego mogłoby trafić np.

vladislav

2013-06-10, 19:02
@up

Jakby w Polsce muslim upie**olił głowę polakowi(nawet lewakowi) to by wszystkie krajowe meczety z dymem poszły.

Stary91

2013-06-10, 19:05
Dobrze gada polac mu

Se...........xe

2013-06-10, 19:07
Chyba jedyny Reporter Zagraniczny (i Max Kolanko), który mówi prawdę reszta to rządowe Psy!

dorodnykurczak

2013-06-10, 19:08
True story,

ale i tak powoli się robi za późno żeby ratować Europę

to skończ pie**olic i wez sie do roboty

grim_bitch

2013-06-10, 19:14
Niestety to chyba jedyna osoba w Kanadzie ktora powiedziala cos sensownego na ten temat, a Sun News nie jest ogolnie dostepnym programem w tv. Wszystkie inne stacje telewizyjne mowily o tym minimalnie. Poprawnosc polityczna jest w Kanadzie czyms swietym, i nie powinno sie nic mowic co moze obrazic naszych "braci" wyznawcow islamu, bo jest ich tam k***a miliony. O wiele wieksza sensacja bylo to jak bialy facet naplul na kobiete w burce i jaka kara mu za to grozi... :/

Sick_Stick

2013-06-10, 19:15
Żyjemy w popie**olonym systemie i koniec. Zabijanie niewinnych cywili w mundurze jest ok (nie mówie o fanatykach!), ale jak szary Kowalski zabije czy zrobi zamach na winnego jakiejś tragedii to wtedy proces na cały świat jest pokazywany i idzie do puszki.

W sumie do arabów nic nie mam jako tako. Ten czarny islamista mówił, że robią to w odwecie.
Araby się tłuką pomiędzy sobą, ale tłuką się w swoich krajach. Nagle przyjeżdżają białasy i wszystkich mają wymordować.
Oczywiście, że potępiam zagorzałych fanatyków, j***nie kóz, nie asymilowanie się (akurat polacy też są w tym dobrzy), ale do k***y nędzy popatrzcie też na to, że wojska europejskie i amerykańskie jadą do nich i zabijają, bo jakis kretyn chce więcej pieniędzy. Oni by się sami wytłukli i było by ok. Większość która przyjeżdża na wyspy to ludzie którzy szukają schronienia...
Mam znajomego bossa z kebaba i zawsze podzieli się piwkiem czy innym zielonym, a nawet kebaba na kreche kopsnie.

3,2,1.. możecie na mnie najeżdżać

mam już dość, czekam aż któregoś dnia to wszystkie jebnie. Wezme karabin w łape i pójde na wiejską na polowanie. Bójcie się! POLSKA AKBAR!


XtravaganZa

2013-06-10, 19:26
Bardzo dobry materiał! Kiedy go oglądałem, pojawił się płomyk nadziei, że Zachód się wreszcie obudzi. I wyobrażałem sobie, że brałem udział w III wojnie światowej i mordowałem to ścierwo w imię naszej wolności. Ale najpierw trzeba wypie**olić socjalistów, chadeków i inne pro-multikulti z koryta. W Belgii rządzi partia socjalistyczna i to, co tam się dzieje jest po prostu niepojęte. Państwo nie ma pieniędzy (!), a te j***ne politykiery nie widzą problemu i dalej utrzymują pasożytniczych muslimów, którzy otwarcie się przyznają, że są tu tylko po to, że mogą tu siedzieć latami na bezrobotnym i dostawać rodzinne, żeby mieć high life.

Polnischefuhrer

2013-06-10, 19:26
Mam już nowy hymn Europy

To ja , Mohamed się nazywam, bije gwałcę i rabuje ,czasem kozy dymam.
Jestem przebojowy i bombowy z osiem żon już trzymam.
aaaa ... aaaa.... Allahu Akbar
To ja , Mohamed się nazywam, Islam to moja religia ,niewiernych zabijam.
Nieważne czy w Londynie lub Bostonie , niewierny w swej krwi już tonie.
aaaa ... aaaa.... Allahu Akbar
Zobacz ... taki przykład Francja , dziś kolebka islamu a kiedyś elegancja

monto

2013-06-10, 19:32
miałem napisać jakiś polityczny komentarz ale jestem tak wk***iony ze zakończę na "świński ch*j ciapatym w dupę" (komentarz nie ma na celu nikogo obrazić ) :niggasmile: