18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anakobra Jadowita

Bo...........er • 2018-07-07, 23:10
Żmija lub inny tego typu pełzający obrzydliwiec terroryzuje mieszkanie

ValvePlsFix

2018-07-08, 18:15
@surojak ch*ja wiesz o pokoleniach, bo sam nie wychodzisz z domu i nie wiesz co się dzieje. U mnie w mieście dzieci normalnie jeżdżą na rowerach i grają w piłkę. Swoją drogą jestem o ciebie 7 lat młodszy i nie miałem problemów z siedzeniem na dworze.

Levy_

2018-07-10, 00:38
- Gdzie to wypuścimy go? Na jezioro?
- No jak to gdzie, u Trojnackich


No i ch*j, no i cześć :idzwch*j:

PrefectNT

2018-07-10, 14:21
na sadolu to każdy znawca węży psia jego mać.. każdy by go do łapy wziął, złamał na pół i jeszcze wpie**olił na koniec.
Ja bym pana Kazia nie wynajmował do tej roboty ale sam bym tego nietknął bo nie mam k***a pojęcia o wężach, po prostu zadzwoniłbym w odpowiednie miejsce, ale lepiej zgrywać kozaka w internecie :roll:

niemamskarpet.

2018-07-14, 23:12
"Wysłany: 2018-07-10 14:21:05
na sadolu to każdy znawca węży psia jego mać.. każdy by go do łapy wziął, złamał na pół i jeszcze wpie**olił na koniec.
Ja bym pana Kazia nie wynajmował do tej roboty ale sam bym tego nietknął bo nie mam k***a pojęcia o wężach, po prostu zadzwoniłbym w odpowiednie miejsce, ale lepiej zgrywać kozaka w internecie :roll: "

Nie po prostu tylko żmija w Polsce jest jadowita wiec jak widzisz zygzaki to sp***alaj a każde inne nic ci nie zrobi [/quote]