18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amnesty International czyli dzień dobroci dla brudasa

Rondelinho • 2013-12-01, 12:40
Ostatnio w moim elitarnym (a jakże) liceum jest rozpowszechniana akcja "Maraton listów" związana z Amnesty International. I co jest na pierwszym miejscu w liście wyborów?


Cytat:

Około 80 Romom mieszkającym na terenie nieformalnego obozowiska przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu zagraża przymusowe wysiedlenie po otrzymaniu w marcu br. wezwania do opuszczenia terenu, który zamieszkują.

Władze nie przeprowadziły rzetelnych konsultacji z mieszkańcami na temat możliwości przesiedlenia w inne miejsce, mimo że są świadome złej sytuacji materialnej i socjalnej tej społeczności. Rodziny już teraz nie mają zapewnionych odpowiednich warunków zamieszkania, a ewentualne wysiedlenie może skazać 80 osób, w tym 45 dzieci, na bezdomność.

Społeczność Romów rumuńskich przybyła do Wrocławia w latach 90. Obozowisko przy ul. Kamieńskiego powstało około trzy lata temu, po tym jak Romowie zostali wysiedleni z poprzedniego miejsca, które zajmowali. Teren, na którym znajduje się obozowisko, należy do gminy Wrocław. Ponieważ mieszkańcy obozowiska nie mają tytułu prawnego do ziemi, są narażeni na wszczęcie postępowania sądowego przeciwko nim i przymusowe wysiedlenie.

Zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami praw człowieka i zobowiązaniami, które wynikają z prawa międzynarodowego, jeśli władze decydują się na przeprowadzenie wysiedlenia, musi ono być poprzedzone rzeczywistymi konsultacjami z osobami wysiedlanymi, a władze muszą także zapewnić, że wskutek wysiedlenia nikt nie będzie narażony na bezdomność .


Dałbym linka ale mam za mało postów

Nieźle, nie?
Widać, nasz zajebisty system edukacji nakłania nas do obrony pasożytów. k***a, no nie mogę. Nie dość, że brudasy żyją za nasz hajs nie płacąc podatków to jeszcze hamerykańskie pierdoły z jakiejś amnestii próbują nam przeszkodzić w ich wysiedleniu. I oczywiście lewackie szkółki wbijają to swoim niedorozwiniętym politycznie latoroślom do głów.

Osobiście najbardziej rozj***ła mnie treść listu, jaką trzeba wysłać:
"Mieszkanie to prawo człowieka. Uważam, że nikt nie powinien być bezprawnie pozbawiany domu. Mam nadzieję, że uda się wygrać walkę o Wasze prawa."

Bezprawnie pozbawiany domu, no k***a padnę. Bezprawnie to te ścierwa tam przebywają jakby ktoś nie zauważył.
:idzwch*j:

Prosto z jednego z siedleckich liceów:
Michał Rex-ch*jonko

oc...........an

2013-12-02, 02:48
Mam nadzieję, że to nie chodzisz do V Ogólnokształcącego, bo jeśli "Piątka" wspiera tą akcję to się załamię.

Also, dej linka na PW. Napiszę im k***a taką wiadomość, że pewnie nawet w Polsacie Sport będą ją cytować jako przykład "braku integracji".

bebini

2013-12-02, 08:10
dać namiary na to liceum do Pani dyrektor się zadzwoni do czego to oni dzieci zmuszają ;)

de_ent

2013-12-02, 14:47
Romowie są od zawsze bezdomni na własne życzenie więc w czym problem?

Mishon

2013-12-02, 18:54
@Duentar
W jednym zdaniu "cyganie" i "kupują", chce mieszkać tam gdzie ty :D

Kubas1993

2013-12-02, 19:18
Cytat:

Teren, na którym znajduje się obozowisko, należy do gminy Wrocław. Ponieważ mieszkańcy obozowiska nie mają tytułu prawnego do ziemi, są narażeni na wszczęcie postępowania sądowego przeciwko nim i przymusowe wysiedlenie.



Jakie k***a postępowanie sądowe. Nie mają papierku to won, co tu jest to orzekania? Co za absurd.

wisznia

2013-12-02, 19:29
czyżby Siódemka?

Rondelinho

2013-12-02, 20:47
Link jest do bezpośredniej strony Amnesty, przy dobrych chęciach można znaleźć. Nazwy licbazy nie podam na razie bo chcę ją skończyć jeszcze :D
Niedługo wbiję do samorządu szkolnego to troche sie popoprawia lewacką budę

habumbabum

2013-12-05, 19:55
Playboy223 napisał/a:

okej, niech dadzą tym brudasom mieszkania komunalne, ale w zamian niech pracują na rzecz miasta, niech sprzątają czy robią coś pożytecznego, a jak nie to wypie**alać tam skąd przybyli

co k***a niech dadzą mieszkania. NORMALNYM LUDZIOM NIECH DADZĄ! a nie że młody człowiek który dopiero zaczyna żyć na własny rachunek wydaje grube tysiaki na wynajem mieszkania od kogoś, bo na mieszkanie komunalne się czeka latami :lodowka: brudom nic k***a nie dawać. brudy WYpie**olIĆ!