18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amiszowskie charce

Lam3rZ • 2014-03-19, 16:20
Nie wiem czy to amisze, czy zydzi, czy jehowi albo jeszcze inne ch*j wie co, ale nawet oni potrafia sie bawic w rytm frenchcoru :D



dla zainteresowanych:
Dr. Peacock - QLZMR

Pfciuki

2014-03-19, 16:25
Jeżeli naprawdę nie rozróżniasz kto to jest... to miałbyś chociaż odwagę wpisać prawidłową datę urodzenia w profilu... jeżeli serio masz 24 lata, wracaj do podstawówki i zdobądź w końcu jakieś wykształcenie... no bo k***a jakie amisze?!

Pfciuki

2014-03-19, 16:42
Niewiarygodnie, a ja myślałem, że to Pierce Brosnan. Dziękuje odmieniłeś moje życie swoim komentarzem, kto wie jak długo ludzie żyli by w niewiedzy. Normalnie "kaganek oświaty" sadistica.

Lam3rZ

2014-03-19, 16:49
@ pufcik
idz filozofowac gdzie indziej :badyl:

p.s.
maja charakterystyczny ubior jak na amiszow, nosza te swoje dziwne czapeczki i maja zj***ne brody zwiazane w warkoczyki - mozna pomyslec ze to oni, a jezeli chcesz sie wymadrzac kto to jest, itp - idz k***a do 1 z 10.

Pfciuki

2014-03-19, 17:34
@ lamtrzam
Idź głupieć gdzie indziej. :badyl:
Wrzucasz coś, sam nie wiesz co, zaśmiecasz sadistic'a i jeszcze masz czelność pyskować? Może trzeba było dać więcej tagów, bo są trochę podobni do arabów i hindusów, a potem weź coś znajdź na tym serwisie. Uważasz, że filozofuje? Jeżeli to jest dla Ciebie filozofia to jest mi bardzo smutno z Twojego powodu.

p. s.
Ty w ogóle amiszów widziałeś? Czy w zawodówce pokazali jak się piecze chleb i na 2 dojechałeś do końca.
Tak ciężko było sprawdzić w google? Mogłeś sobie nawet w grafice sprawdzić jeżeli ciężko było Ci się domyślić kto to jest. Powiedz gdzie Ty widzisz jehowych, amiszów i inne cuda jakie sobie wymyśliłeś?
Przez chwile pomyślałem, że edytujesz albo napiszesz, że to taki śmieszny trolling... Można pomyśleć że, Ty tak na serio, a jeżeli dla Ciebie to filozofia i chcesz szerzyć głupotę - idź w takim razie do Warsaw Shore.

Cinson

2014-03-19, 17:45
To film z twojego wesela ? :D

saves

2014-03-19, 18:08
"Przygody rabiego Jakuba" Zajebista komedia. De Funes gra rasistę, który nie cierpi żydów. Zbiegiem okoliczności musi się schronić w ich środowisku przed goniącymi go bandziorami. Przy okazji biorą go za rabina z Nowego Jorku. :)

Ezoteryk

2014-03-19, 18:27
Ja pie**ole tych amiszów mogę ci wybaczyć ( nie każdy jest inteligentny ) ale z Jehowymi to doj***łeś , czego w szkole się uczycie , bo nie rozumiem twojego rozumowania .

Lam3rZ

2014-03-19, 19:08
zebyscie wy wszyscy byli tak wygadani w szkole...

va...........er

2014-03-19, 22:11

matti1987

2014-03-19, 22:23
A gdzie butelka na głowie??

DerFels

2014-03-20, 02:00
Pfciuki napisał/a:

Niewiarygodnie, a ja myślałem, że to Pierce Brosnan. Dziękuje odmieniłeś moje życie swoim komentarzem, kto wie jak długo ludzie żyli by w niewiedzy. Normalnie "kaganek oświaty" sadistica.



Ogarnij się chłopie. Nie pisałem do Ciebie, tylko do autora.