18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

amerykański żołnierz vs. afgańczyk

RyanPolak • 2011-06-27, 00:05
Tak zwany kurasz, pojedynek amerykańskiego żołnierza i miejscowego chudzielca. Kto wygra? Wyszkolony żołnierz,
czy chudzielec w czapanie?



Ale na końcu to chyba sam Allah interweniował...

rosiu18

2011-06-27, 17:10
Ehh żołnierzy szkoli się w nieco innych sztukach walki niż zapasy, wojskowa krav maga lub sambo to juz bardziej. Żołnierz nie ma być wyszkolony do przepychania sie z przeciwnikiem a do tego żeby wyj***ć z kolby lub noża w szyje i po sprawie. Choć fakt że żołnierzyk c**a że nawet upadać go nie nauczyli.

rurkovsky

2011-06-27, 17:24
aaaa więc to dlatego zaatakowali afganistan, wiedziałem, że media kłamią!!

maker17

2011-06-27, 21:08
ulthart napisał/a:

A po wszystkim w nagrodę pojechał na obóz do Guantanamo



Ciebie zamkneli w klatce z komputerem? Gdzie nie spojrze to odpowiadasz. Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze zawsze jestes pierwszy. Pieprzony no-lifie.

cobithree

2011-06-27, 21:40
Piwo za opis! Wreszcie jakieś niespodziewane miłe zakończenie:)

ul...........rt

2011-06-27, 22:09
maker17 napisał/a:



Ciebie zamkneli w klatce z komputerem? Gdzie nie spojrze to odpowiadasz. Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze zawsze jestes pierwszy. Pieprzony no-lifie.



Wiesz nie każdy ma pracę w fabryce przy taśmie.Niektórzy mają przy komputerze.Denerwujesz się bo pewnie Ty chciałeś to napisać?Idź do mamy to Cię przytuli.To teraz będę czekał aż Ty napiszesz,ok?No dobra postawię Ci nawet piwo,bo chyba o to chodziło? ;)

_R...........s_

2011-06-28, 16:32
@Reyz0rd przecież napisałem że zrobił sobie coś z ręką, trzeba nie mieć oczu, albo przynajmniej mózgu żeby tego nie zauważyć