18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański żołnierz torturował 4-letnią córeczkę

Nero • 2010-02-08, 16:08
27-letni Joshua Tabor zdenerwował się na swoją córkę, bo nie umiała wyrecytować alfabetu. Choć dziecko miało zaledwie cztery latka, tatuś, z zawodu żołnierz US Army, postanowił nauczyć je dyscypliny za pomocą jednej z kontrowersyjnych metod tortur stosowanych m.in. wobec talibów - podtapiania.

Polega ona na tym, że kładzie się więźnia, umieszcza głowę poniżej poziomu stóp i okręca ją celofanem, a następnie polewa wodą. Człowiek ma wrażenie, że tonie. W taki sposób CIA torturowało podejrzanych o terroryzm, głównie za prezydenta Busha.

Ale amerykańscy żołnierze wciąż pamiętają, że to skuteczne. Jak donosi "Daily Mail", tatuś żołnierz przyznał się policji, że trzy albo cztery razy trzymał głowę dziewczynki pod wodą, aż ta zaczynała się dusić. Wyjaśnił, że uznał taką karę za właściwą, ponieważ mała panicznie bała się wody.
Kiedy do ich domu wkroczyli mundurowi, zastali dziewczynkę ukrytą w szafie, z licznymi siniakami i bliznami na ciele. Tatuś to zrobił, odpowiedziała, kiedy zaczęli wypytywać, co się stało. Mężczyznę aresztowano.

M. Wawrzyn

Es...........ne

2010-02-08, 16:10
ciekawe co robił żonie jak przesoliła zupę :?:

thc

2010-02-08, 16:12
Pewnie nacierał solą tu i ówdzie. :samoboj:

Ra...........og

2010-02-08, 16:14
Esne napisał/a:

iekawe co robił żonie jak przesoliła zupę


Chłostał! :pejcz:

Nihil

2010-02-08, 17:55
Dobry sadysta, choc skuteczniejsza metoda wobec 4 latek to pedobear :szczerbaty:

ko...........67

2010-02-08, 18:07



Waterboarding ! Yej :D

G4ngst3r

2010-02-08, 20:08
czyli na "sucho" obkreca sie glowe to folia i dopiero potem woda ?
Póubowal ktos z sadystow ;d ?
PS: On sie nie udusi xD ?? na jakiej zasadzie to dziala ? wie ktos cos o tym ? bo wsumie ciekawa metoda... ;D

ko...........67

2010-02-08, 20:27
Patrz mój filmik wyżej...

~Faper Noster

2010-02-08, 23:30
Uff, a już się bałem że kolejny pedofil