18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański sport

~Velture • 2023-07-11, 22:12
Tam to się potrafią bawić :krejzi:


Pedator

2023-07-11, 22:16
Przynajmniej nie drą ryja jak ciapate i żółte gówno.

lokal.szczecin

2023-07-11, 22:18
parlament europejski juz pisze rezolucje do nich w sprawie zasmiecania planety

Siriuz

2023-07-11, 22:20
Aż dziw, że jakieś odłamki, czy chociażby nawet kamienie nie dolatują do gapiów

pazuzu

2023-07-11, 22:21
Taki sposób świętowania 4 lipca (dzień niepodległości) maja mieszkańcy Alaski, jako że na ich terenie słońce zachodzi ok 23.30 to po prostu jest za jasno żeby puszczać fajerwerki jak w reszcie kraju. Więc zarzucają samochody z urwiska. Samochody maja wciśnięty pedal gazu a tor jazdy stabilizuje "system szyn" chociaż czasem wypadają z toru i spadają w niekontrolowany sposób :-)

JamPawel

2023-07-11, 22:26
Wszystkie samochody z importu. Amerykańskie zawsze wybuchają po czymś takim. Oglądałem mnóstwo filmów z USA, to wiem.

PabloSkills

2023-07-11, 22:43
W finale będą te prosto z salonu. Mają rozmach sk***ysyny.

Wadolek

2023-07-11, 23:15
pazuzu napisał/a:

Taki sposób świętowania 4 lipca (dzień niepodległości) maja mieszkańcy Alaski, jako że na ich terenie słońce zachodzi ok 23.30 to po prostu jest za jasno żeby puszczać fajerwerki jak w reszcie kraju. Więc zarzucają samochody z urwiska. Samochody maja wciśnięty pedal gazu a tor jazdy stabilizuje "system szyn" chociaż czasem wypadają z toru i spadają w niekontrolowany sposób




Są ciągane za pasy po szynach.

Sorry
Źle napisałem
Faktycznie większość jedzie o własnych siłach :mrgreen:

Pawehan

2023-07-11, 23:26
JamPawel napisał/a:

Wszystkie samochody z importu. Amerykańskie zawsze wybuchają po czymś takim. Oglądałem mnóstwo filmów z USA, to wiem.



No bo jak swoich nie umieją zrobić?

przemo3251

2023-07-11, 23:40
Wadolek napisał/a:

Są ciągane za pasy po szynach.
Sorry
Źle napisałem
Faktycznie większość jedzie o własnych siłach



kiere związują pasem aby sie nie ruszała. Gaz zaparty deską i tylko jakąs linką wrzucają skrzynie biegów na D aby pojechał. To automaty wiec można je puscic same

viking19

2023-07-11, 23:50
zabawa fajna, ale ciekawe czy ktoryś pasy zapiął, albo chociaż kask założył.
trochę to nieodpowiedzialne, wg mnie.

eliveruss

2023-07-12, 01:18
pazuzu napisał/a:

Taki sposób świętowania 4 lipca (dzień niepodległości) maja mieszkańcy Alaski, jako że na ich terenie słońce zachodzi ok 23.30 to po prostu jest za jasno żeby puszczać fajerwerki jak w reszcie kraju. Więc zarzucają samochody z urwiska. Samochody maja wciśnięty pedal gazu a tor jazdy stabilizuje "system szyn" chociaż czasem wypadają z toru i spadają w niekontrolowany sposób



No i można się zajebiście bawić i świętować w dzień niepodległości, zamiast tłuc się i wyzywać, kto bardziej prawy, a kto bardziej lewy, kto patriota, a kto zdrajca. U nas 11 listopada większość Polaków traktuje tak, jak jakieś francfrykańskie małpy zastrzelenie jednego z członków ich stada

Tobiahus96

2023-07-12, 07:26
Jak dla mnie to fajna rozrywka 8-)

Cudak

2023-07-12, 08:26
Pedator napisał/a:

Przynajmniej nie drą ryja jak ciapate i żółte gówno.



Jak nie drą? Prują te swoje głupie amerykańskie mordy jak poj***ni.

eliveruss napisał/a:

No i można się zajebiście bawić i świętować w dzień niepodległości, zamiast tłuc się i wyzywać, kto bardziej prawy, a kto bardziej lewy, kto patriota, a kto zdrajca. U nas 11 listopada większość Polaków traktuje tak, jak jakieś francfrykańskie małpy zastrzelenie jednego z członków ich stada



Współczuję takich doświadczeń, zwłaszcza strzelaniny w domu co roku. Ale wrzuć tu kiedyś jakiś film z tej rodzinnej uroczystości ;)