18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska armia nie dla przebierańców

WulgarnaLola • 2017-07-03, 11:24
Cytat:

Amerkańska armia nie dla przebierańców




WASZYNGTON Szef Pentagonu gen. James Mattis wstrzymał na najbliższe pół roku przyjmowanie do armii USA osób transpłciowych. Tym samym administracja Białego Domu uchyliła decyzję poprzedniego prezydenta USA Baracka Obamy, dotyczącą zwiększenia „różnorodności płciowej” w siłach zbrojnych.



Transpłciowość to ideologia forsowana przez amerykańską lewicę. Opiera się ona na przekonaniu, że płeć nie jest cechą organizmu, lecz cechą psychiczną. Jeżeli więc mężczyzna czuje, że jest kobietą, to znaczy, że nią jest – i tak powinien być traktowany. Były już prezydent USA Barack Obama postawił sobie za cel uczynienie z amerykańskiej armii najbardziej „postępowych” sił zbrojnych na świecie. Decyzja o przyjmowaniu do wojska osób transpłciowych zapadła niemal równo rok temu.



Gen. James Mattis, jeden z najbardziej szanowanych wojskowych w USA, nie ukrywa, że chce, aby armia USA była tak sprawna w działaniach bojowych, jak to tylko możliwe. Zapytany o komentarz do swojej decyzji wobec osób transpłciowych odpowiedział, że jako sekretarz obrony skupia się tylko na jednej kwestii: czy dana osoba lub grupa osób zwiększa możliwości bojowe i zdolnoś? do obrony kraju.



Nieoficjalnie m?wi si?, ?e ameryka?ska armia wystraszy?a si? problem?w, jakie sprawi?aby obecno?? os?b transp?ciowych w?jej szeregach. Chodzi o?problemy z?logistyk?, np



Źródło: http://gpcodziennie.pl/65756-amerykanskaarmianiedlaprzebierancow.html

Jak uważacie? Słuszne posunięcie amerykańskiej armii? :)

Halman

2017-07-03, 11:27
Cytat:

że płeć nie jest cechą organizmu, lecz cechą psychiczną



czyli co; jak sobie tylko pomyśle że chcę być babą to co? fiut mi znika a rosną cycki? czy jednak chirurg musi coś z tym zrobić?
pie**olone lewackie pie**olenie dla samego pie**olenia w ramach pie**olenia
wypie**olić tych dziwaków w wojskowych szpilkach w p*zdu!

KillerLaugh

2017-07-03, 11:35
Ale spróbuj powiedzieć, że czujesz się Napoleonem, to zamkną ciebie na Elbie.

Goju09

2017-07-03, 14:52
@HAL9000/2 Według postmodernizmu tak, dla tego postmodernizm to rak naszej cywilizacji.

Volfodzio

2017-07-03, 15:18
Chłopaki z marynarki będą zawiedzeni... tak to zawsze mieliby co por*chać, coś co choć trochę wygląda jak baba a nie tylko siebie nawzajem. A i ci drudzy nie spełnią swoich mokrych snów o seks wyprawie dookoła świata...

Jak dla mnie jeden ch*j, albo i nie. Kongresy, generałowie, senaty i inne duperele zawsze traktowały wszystkich ju-es soldiers jako mięcho armatnie do robienia syfu w miejscach, gdzie trzeba było sobie ustawić jakieś biznesy. A czy ma pindola doszytego czy od urodzenia, jeden czort ważne żeby był gotowy zdechnąć na jakimś zadupiu "broniąc ojczyzny" demokracji, węglowodorów i innych gówien.

jackalski

2017-07-03, 17:44
Trzeba chronić tradycję…



:>

parolpl

2017-07-03, 19:31
Transy mogliby zrzucać na kraje arabskie i dawać imigrantom.

marcin1414

2017-07-04, 02:16
HAL9000/2 napisał/a:


Cytat:

że płeć nie jest cechą organizmu, lecz cechą psychiczną



czyli co; jak sobie tylko pomyśle że chcę być babą to co? fiut mi znika a rosną cycki? czy jednak chirurg musi coś z tym zrobić?
pie**olone lewackie pie**olenie dla samego pie**olenia w ramach pie**olenia
wypie**olić tych dziwaków w wojskowych szpilkach w p*zdu!


Co Ty się k***a czepiasz, to prawda, moja płeć to szaman lvl 80, ponieważ moją główną cechą psychiczną jest przewlekłe niedopie**olenie umysłowe, a pracuję przy rozwieszaniu tęczy na Zbawiciela, bo częstość spalania jest tak gęsta, że można już na pełen etat napie**alać zajmując to stanowisko :krejzi:

Wiewór

2017-07-04, 08:25
W sumie spoko. Idę do US Army. Zgłaszam, że czuję się kobietą. Umieszczają mnie w baraku z babami. Później razem wszyscy bierzemy prysznic. Tylko jak ukryć stojącą paułkę?

WulgarnaLola

2017-07-04, 10:09
Abraxus napisał/a:

W sumie spoko. Idę do US Army. Zgłaszam, że czuję się kobietą. Umieszczają mnie w baraku z babami. Później razem wszyscy bierzemy prysznic. Tylko jak ukryć stojącą paułkę?



Jeśli wyglądasz jak "laska" ze zdjęcia to Cię przyjmą.

Tco

2017-07-04, 11:09
Jesli masz ku*asa to jestes meszczyzna, jesli masz picze to jestes kobieta. Jesli masz ku*asa i twierdzisz ze jestes kobieta, albo masz picze i twierdzisz ze jestes meszczyzna, tzn. ze jestes ostro pie**olniety w baniak i trzeba Cie leczyc (albo odstrzelic). Krotko mowiac dla osob chorych psychicznie nie ma miejsca w wojsku, dlatego popieram Szefa Pentagonu gen. Jamesa Mattisa.

Wiewór

2017-07-04, 11:18
Cytat:

Jeśli wyglądasz jak "laska" ze zdjęcia to Cię przyjmą.


Czy ty właśnie uznałeś, że jeśli ktoś ma brodę i nie wygląda jak kobieta to nie może czuć się jak kobieta?
ojj, rasizm.

ba...........14

2017-07-04, 20:01
a ja bym ich przyjmował do armii i wykorzystał jako mięso armatnie przy pierwszej lepszej okazji

DjRomek

2017-07-04, 20:05
w necie jest pełno info i dowodów na to, że żona Obamy to transseksualista :D

Don_Luca

2017-07-04, 20:46
Jeśli nie ma różnicy między płciami i jest to tylko kwestia psychiki, to mam dla nich rozwiązanie:
1.Każdego chętnego poddajemy testom.
2.Wybieramy najlepszych.
Żadnego dzielenia na kategorie, niższych wymagań dla kobiet itd. Co tam ktoś ma między nogami, albo jak wygląda nie ma żadnego znaczenia.
:idzwch*j: Jakby jakiś amerykański generał szukał doradcy, to priv.