18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American dream w Filadelfii

PiotrusCinek88 • 2023-08-21, 22:41

Klasyka gatunku.

BambiPMT

2023-08-21, 22:52
Ale pedalskie pie**olenie. "To dalej są ludzie". Taki ch*j. Mam taką zapora, śmierdzącą k***ę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta j***na, śmierdzącą k***a pcha się do klatek i robi totalny syf. Napie**ala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie j***ny na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napie**alać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpie**ol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pie**olona k***a, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w p*zdu bierze do siebie..

dżonyłojlker

2023-08-21, 23:31
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pie**olenie. "To dalej są ludzie". Taki ch*j. Mam taką zapora, śmierdzącą k***ę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta j***na, śmierdzącą k***a pcha się do klatek i robi totalny syf. Napie**ala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie j***ny na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napie**alać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpie**ol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pie**olona k***a, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w p*zdu bierze do siebie..



Połóż na klatce gąbkę nasączoną wódką.

Kohei

2023-08-21, 23:48
gownostan hamburgerowy
niech zdychaja i tak ich nikt nie lubi

LubięWdupę

2023-08-22, 00:02
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pie**olenie. "To dalej są ludzie". Taki ch*j. Mam taką zapora, śmierdzącą k***ę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta j***na, śmierdzącą k***a pcha się do klatek i robi totalny syf. Napie**ala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie j***ny na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napie**alać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpie**ol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pie**olona k***a, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w p*zdu bierze do siebie..



To nagraj jakiś materiał jak wylewasz jakiś wrzątek na niego albo włączonego diaksa bez osłony rzucasz

Bart47

2023-08-22, 00:27
Takie są efekty 'końcowe' w miastach rządzonych przez lewackich demokratów.

Ciposzka

2023-08-22, 04:13
Ja k***a śpię w wyrze ,a wstaje połamana jakby mnie walec przejechał, a ci takie wymyślne pozy i jak nowi wstają

Janko

2023-08-22, 06:58
j***ne ćpuny k***y chodzące i do tego jeszcze przeszkadzają normalnym ludziom

Pan_Cernik

2023-08-22, 06:58
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

To nagraj jakiś materiał jak wylewasz jakiś wrzątek na niego albo włączonego diaksa bez osłony rzucasz



Po ch*j wrzątkiem? Wystarczy zagotować tak z wiaderko wody, wj***ć ze 3-4 kg cukru, ostudzić i dopiero wtedy na niego wylać. Robaki i inne owady wpie**olą go żywcem jak naj***ny uśnie gdzieś na ławce...

BambiPMT

2023-08-22, 07:19
Pan_Cernik napisał/a:

Po ch*j wrzątkiem? Wystarczy zagotować tak z wiaderko wody, wj***ć ze 3-4 kg cukru, ostudzić i dopiero wtedy na niego wylać. Robaki i inne owady wpie**olą go żywcem jak naj***ny uśnie gdzieś na ławce...



Tym bardziej, że ch*jowo zrobisz krzywdę, a za człowieka pójdziesz siedzieć.

Dobry pomysł z cukrem, zastanawiałem się ostatnio jak ulepszyć kąpiel.

Mr.Benny

2023-08-22, 07:39
No to dalej pie**olmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypie**ala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki :-/

Antebot

2023-08-22, 08:20
Na trzeźwo takiego skłonu nie zrobię... joga pills? A tak serio to do utylizacji pasożyty. Nikt im tych dragon na siłę nie wciskał.

Yolanda

2023-08-22, 08:34
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pie**olenie. "To dalej są ludzie". Taki ch*j. Mam taką zapora, śmierdzącą k***ę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta j***na, śmierdzącą k***a pcha się do klatek i robi totalny syf. Napie**ala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie j***ny na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napie**alać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpie**ol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pie**olona k***a, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w p*zdu bierze do siebie..



Wiem o czym piszesz. Kiedyś taki obsarniec, był u mnie na klatce. Na bezdechu do domu człowiek zapie**alał. Nie dotkniesz takiego ścierwa, bo nie wiadomo czym się zarazisz. Domofony, zamykanie na klucz... nic nie pomaga. Oni są jak szczury, wszędzie wejdą.

BambiPMT

2023-08-22, 09:44
Mr.Benny napisał/a:

No to dalej pie**olmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypie**ala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki



Tylko przy legalizacji możemy mówić o jakimś zielsku abo co.
Tutaj wjechały opioidy. Heroina w postaci tabletek przeciwbólowych. Rozpoczęły to firmy farmaceutyczne a teraz kartele kończą robotę.