18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

America The Great by Dumb and Dumber

MM5150 • 2014-01-29, 17:02
Mocne i prawdziwe


Krakus76

2014-01-29, 17:35
może być dobre ale przydały by się napisy bo niewiele kumam :)

MM5150

2014-01-29, 18:03
No wlasnie chyba tak bo mi sie nie udaje...

avalanch

2014-01-31, 11:36
To się nauczcie angielskiego ;)

michu1b

2014-01-31, 18:55
to jest wycinek z serialu Newsroom stworzonego przez HBO, nie podam konkretnego odcinka, ale polecam! :)

dzonnyb

2014-02-01, 16:59
@michu1b
no weź podaj nie bądź cham

wisznia

2014-02-01, 17:05
@dzonnyb
pierwszy odcinek, pierwsza scena, nie ma za co

fiszborn

2014-02-01, 17:42
@avalanch

nie będziesz mi moim kraju dyktował nauki obcego języka. Panie hipermądry.


Haren

2014-02-01, 18:11
@fiszborn, a Ty nie będziesz nikomu dyktował że ma wrzucać napisy, bo jesteś leń i nie chce Ci się uczyć języków. Eta wsio, that's all, es ist alles. Więc nie rzucaj się, tylko spokojnie, gniew szkodzi ;)

adex69

2014-02-01, 18:16
Powiedział że we Francji jest większa wolność? WTF? Znowu promowanie jakichś multikulti? Nie ma piwa.

Magnic

2014-02-01, 18:17
fiszborn napisał/a:

@avalanch

nie będziesz mi moim kraju dyktował nauki obcego języka. Panie hipermądry.



:smiechzula: Tacy jak ty mnie tak rozśmieszają jak śmieszy mnie obecny hard. Angielski jest najczęściej używanym językiem na świecie. Jest prostu, a łatwy dostęp do nauki tegoż języka przemawia tylko zanim. Sama logika podpowiada, że powinno się znać taki język. Ba, nawet mój 80 letni dziadek, który pamięta wojnę niczym najgorszy koszmar, umie język angielski na poziomie komunikatywnym, gdyż wie, że mu się to przyda. Lecz taka ofiara losu jak ty woli marudzić i cebulaczyć jaki to nie jest patriota, a angielski taki zły i jaki to jego ojczysty język jest najlepszy jednocześnie jak hipokryta ciągle narzekając na swój kraj.
Ciągle mam pewność, że żyje wśród idiotów ale gdy pojawia się ktoś taki jak to mam pewność, że żyje w śród doszczętnych idiotów.

wormarder

2014-02-01, 18:52
@up

nie, angielski nie jest najpopularniejszym językiem na świecie, jest nim chińskie, ale tylko dzięki temu że w chinach jest ludziów jak mrówków

Pizkes

2014-02-01, 19:00
@Up

Co Ty pie**olisz? To weź się dogadaj po chińsku z jakimkolwiek człowiekiem innej narodowości niż Chiny. A teraz spróbuj zrobić to samo, tylko że używając języka angielskiego...

Prawie w każdym kraju znajdziesz ludzi, którzy mówią po angielsku i będzie ich bardzo dużo.

Idź jebnij się w łeb.

Blizzard93

2014-02-01, 19:10
avalanch napisał/a:

To się nauczcie angielskiego ;)



Nosz k***a mać, po pierwsze to jest polski portal. O ile się nie mylę w Polsce językiem urzędowym jest język polski. Nie pojmuję waszej hipokryzji, gdy ktoś napisze "roast" lub użyje jakiegokolwiek zapożyczenia, to mało go nie chcecie rozj***ć, przebijając się nawzajem w bluzgach, ale gdy ktoś wstawi filmik, który nie posiada nawet napisów w języku angielskim (tych automatycznych nie liczę), nie mówiąc już o napisach w języku polskim, to znajdzie się jakiś pajac - yntelektualista, stwierdzający żeby się nauczyć języka.
Może ktoś ma biegłą znajomość francuskiego/niemieckiego/rosyjskiego ale nie zna angielskiego ? Może od razu wrzucajmy filmiki w innych językach jak polski i angielski usprawiedliwiając brak napisów tekstem "to się naucz francuskiego". Przecież to też jest bardzo popularny język.
Nie mówiąc o mandaryńskim, który jest najbardziej popularnym językiem na ziemi ;) Wrzućmy filmik gdzie jakiś chinol coś pie**oli, bez napisów, a do wszystkich narzekających powiedzmy "nauczcie się mandaryńskiego debile, to bardzo popularny język"...
Są też ludzie, którzy korzystają z tego portalu i nie znają żadnego języka obcego. No i co k***a, oni mają nie korzystać z sadola, bo jakiś niedojeb liczący na piwa, nie potrafi znaleźć filmiku z napisami ? A jeszcze inny pajac mu przyklaskuje.

Skoro to jest polski portal, na którym niektórzy dostają po głowie nawet za używanie zapożyczeń, to niech inni k***a też wezmą to pod uwagę przy wrzucaniu niepolskojęzycznych filmików i znajdą do nich napisy. Nie mówię tu już o filmikach gdzie użyte są dwa słowa typu fuck i ok, ale jak już wrzucasz filmik gdzie napie**alają po angielsku w tempie lektora na rozszerzonej maturze i nie koniecznie są to najprostsze słowa, to weź pod uwagę ludzi którzy nie znają innego języka jak polski, bądź znają, lecz nie jest nim język angielski.

PS: angielski znam, film zrozumiałem, ale niektórzy mogą nie zrozumieć, bądź nie znać języka.