18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ambasada Izraela interweniowała w tarnowskim liceum

Sh...........il • 2012-07-23, 19:23
Ambasada Izraela w Polsce miała interweniować w sprawie spotkania w liceum w Tarnowie, podczas którego wystąpić miał działacz palestyński. Wydarzenie zostało odwołane.

Do Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Tarnowie, na zaproszenie dyrekcji szkoły, miał zawitać Omarem Faris, prezes Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Palestyńczyków Polskich. Miał on przedstawić swój punkt widzenia na konflikt na Bliskim Wschodzie. Młodzież chciała poznać ich opinię na temat konfliktu na Bliskim Wschodzie, bo zwykle rozmawiamy o tym tylko ze stroną izraelską. Szkoła ma z nią bardzo dobre kontakty, na początku września przyjeżdża do nas nawet na wymianę izraelska młodzież – powiedziała „Rzeczpospolitej” dyrektor szkoły Małgorzata Wrześniowska.

Spotkanie nie spodobało się jednak ambasadzie Izraela w Polsce. Dyrektor liceum twierdzi, że otrzymała telefon w którym domagano się odwołania wydarzenia, a dzwoniący był tłumaczem ambasadora Zvi Rav-Nera. Ambasador miał mówić Wrześniowskiej, że telefon od niego powinien być dla niej nobilitacją, nie omieszkał również zarzucić jej antysemityzmu. Dyrektorka postanowiła więc odwołać spotkanie, jednak zapowiedziała, iż dojdzie do niego w nowym roku szkolnym.

Przedstawicielstwo państwa syjonistycznego w Polsce zaprzecza, aby telefonującym był ambasador i podkreśla, że chciano jedynie przypomnieć, że konflikt jest bardziej skomplikowany i należy do niego podejść z całym spektrum poglądów.

Loaloa

2012-07-24, 10:53
Cytat:

To ładne rzeczy się dzieją w moim starym liceum. Najpierw ta pani wyj***ła ze stanowiska ówczesnego dyrektora, teraz ugina się pod telefonem jakiegoś beznapletkowca.

Cyganów przesiedliliśmy na wyspy, ale widać, że pierwszy transport żydków nie do końca objął wszystkich krewnych...



Jak się nazywał dyrektor, którego ta kobieta wygryzła? Za mojej kadencji dyrektorem był niejaki Kobielski, jego zastępcą zaś Lipiński.
Inną sprawą jest hipokryzja Polaków. Wszyscy zawyli z oburzenia, że jakiś Żydek ustawia dyrektorkę państowej szkoły (co samo w sobie oczywiście jest naganne). Jakoś nie słychać głosów oburzenia gdy Watykan rękami kleru wprowadza swoje chore nauki do WSZYSTKICH polskich szkół KAŻDEGO szczebla, na dodatek za NASZE pieniądze.

Pastatzoglou

2012-07-24, 11:21
Mieszkam w Tarnowie , chciałem wziąć udział w tym spotkaniu ...
oczywiście jestem po stronie Palestyńczyków . Celem tego spotkania było wymienienie poglądów na temat konfliktu , który od kilku lat toczą te państwa . Do wymiany zdań potrzebni są przedstawiciele obu stron.
Interwencja ambasady tych sku... tylko potwierdza słowa Guentera Grassa ( okrzyknięty antysemitą za krytykę działań Izraela związku z planami utworzenia bomby atomowej przez Iran itp. )
http://patrykgorgol.pl/2012/04/czy-wolno-krytykowac-izrael-1671/

Później żydzi się dziwią , że każdy ich nienawidzi ...

Hannibal_PL

2012-07-24, 21:05
Żydzi mieli swoje pięć minut w czasie 39-45. Coraz bardziej jednak znowu chcą na nie zapracować. Kiedyś nie rozumiałem polityki Hitlera, bo jak to można akurat jeden naród tak mocno nienawidzić. Dzisiaj powolutku zaczynam(z dużą dozą ostrożności) go rozumieć(choć nie pochwalam). Ja rozumiem że to naród który przeszedł ciężkie chwile w czasie wojny ale k***a... Żydzi od zawsze asymilowali się z terenem na którym mieszkali, ale dzisiejszych ich akcji nie rozumiem.

Np. ostatnio co sie mocno wk***iłem. Żydek miał przed wojną ładną kamienicę w jakimś mieście, zabili go w czasie wojny, mieszkańcy tą kamienicę przejęli i tam zamieszkali, po czym po 70 latach zgłasza się jakiś wnuk tego żyda i mówi że to jego i co robią polscy urzędnicy? Uznają jego racje. A k***a mój wujek jak chcial odzyskać swoje mieszkanie (bo wyjechał do Kanady w czasach głębokiego PRL-u) to mu powiedzieli że niestety, nie odzyska, bo uznano rację spółdzielni, mieszkańcy obecni przejęli to mieszkanie poprzez zasiedlenie.

k***a. Idę produkować puszki z gazem. Jak tak dalej pójdzie z żydami to czuję że wkrótce będę milionerem...