18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorsko

wku11 • 2014-08-29, 15:59
Nakręciliśmy z kolegami bardziej poważny film, a najciekawsze sceny z niego połączyliśmy w takie coś.

Jest krew (sztuczna), są pobicia (sztuczne) i wóda (sztuczna) więc można powiedzieć że sadystyczny :P




Film w pełni amatorski, będzie w październiku.

Medivh31

2014-08-29, 16:02
No jedni którzy robią coś bardziej ambitnego niż chlanie i ćpanie. Duże piwo. Wrzucicie to na Sadistica?

Leti

2014-08-29, 16:12
piwo na zachętę :) .. publikując to uważajcie na ZAiKS...

Magsurf

2014-08-29, 16:31
Kurde, fajnie musi być przypie**olić komuś w łeb kijem bejsbolowym. Macie piwo, czekam na film. Musze obejrzeć scenkę z kijem.

crossdressphyxia

2014-08-29, 16:39
Łap piwko za to, że ruszyłeś dupę i zrobiłeś ambitny materiał własny. Ale i tak zaraz przyjdzie jakiś penis i powie, żeby ten jeden zgolił włosy, bo pedał, tamten brodę, bo pedał a trzeci, to też pedał.

meme18

2014-08-29, 16:48
Jak sztuczna wóda? Co Wy, panowie? :D

Leet

2014-08-29, 17:00
tylko mnie skojarzył się ten film z pospolitymi filmami ślubnymi? muzyczka z lat 90., garniturki, kościół, chlanie itp.

endriu875

2014-08-29, 17:23
Za sztuczną wódę, piwa nie będzie! :psycho:


Żarcik, leci krata piwek^^

D.Vuu

2014-08-29, 17:58
Ja tu nie widze nic sadystycznego tylko jakieś kwejkowe pierdoły ...

Precz_z_Preczem

2014-08-29, 19:21
wku11 napisał/a:

i wóda (sztuczna)



No tak, w końcu kto gimbazie gorzałe sprzeda.

wku11

2014-08-29, 20:42
Cytat:

No tak, w końcu kto gimbazie gorzałe sprzeda.



Ambitna riposta, szczególnie że widać iż jesteśmy w stanie zapuścić słowiańskiego wąsa oraz mamy prawka :)

Skoro na prawdę nie stać Cię na nic lepszego, to nie komentuj tu nic bo przez takich zacofanych zjebów ten portal upada (a dzięki zajebistemu mnie rośnie w zajebiste kawały).
p*zdo.

natalan1991

2014-08-29, 21:27
kuźwa ! wszyscy przystojni ! nawet nie ma którego obgadać ... ;-/

ważne, że swoje, przez co ambitne.


wku11

2014-08-29, 22:57
natalan1991 napisał/a:

kuźwa ! wszyscy przystojni ! nawet nie ma którego obgadać ... ;-/



Pokaż cycki będzie ok ;)

panmorda

2014-08-30, 03:45
wku11 napisał/a:



Ambitna riposta, szczególnie że widać iż jesteśmy w stanie zapuścić słowiańskiego wąsa oraz mamy prawka :)

Skoro na prawdę nie stać Cię na nic lepszego, to nie komentuj tu nic bo przez takich zacofanych zjebów ten portal upada (a dzięki zajebistemu mnie rośnie w zajebiste kawały).
p*zdo.

Co jak co ale kolejny dowód na to jakimi amatorami jesteście. Krytyków się nie obraża, to już przesada, zaraz ten wasz filmik może wylądować w niezłym bagnie wiec szanujcie ludzi, którzy sie tu udzielają... BTW do kamery koszule krochmaliła jedna laska czy każdego żona tudzież mężuś każdego z osobna? Trzeba było jeszcze yyy w sumie nie wiem bo wyczerpaliście całą pulę pedałowania przed kamerą. Te wasze sztuczne ruchy bo baliście się, że dziubdziusiowi sie siniaczek nabije, albo paznokietek ułamie, są godne najlepszych kaskaderów hahaha :D . Na szczęście makijarze wam sie nie zmazały przed kamerką. A Tylko coś powiedz jeden z drugim to ten wasz kanał będzie sie bujał. Doceń krytykę brata Polaka, bo ludziom takie gówno może po prostu sie nie podobać, bo ludzie mogą uważać, że powinniście popracować, a powinniście to widać i piwo jedynie za to że to dobra inicjatywa jest.

wku11

2014-08-30, 08:44
@UP
Nie jestem pewien czy jesteś głupi czy trolujesz (no ale raczej troll)
Tak btw napisanie że jesteśmy gimbami i nam wódy nie sprzedają to nie krytyka, to debilny komentarz idioty. To tak jakbyś nagrał film jak grasz na gitarze i śpiewasz, a ktoś by zaczął Cię jeździć za plakat który wisi na ścianie za tobą.

Ludzie serio pomyślcie zanim coś napiszecie, bo smutno się robi czytając "przemyślenia" niektórych osób...
(o ile wgle myślą)