18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorskie strzelanko amerykańskich braci

Lu...........i2 • 2024-03-13, 16:51
Nie mam pojęcia jaka to broń ale efekty są całkiem zacne


KraQs1983

2024-03-13, 20:53
No i co? Kogoś zabił? Postrzelił? Trafił chociaż do tarczy? Poj***nym ten film w ch*j.

homorek

2024-03-13, 21:20
syn_plebana napisał/a:

Właśnie, po ch*j nam chaubice i pancerfałsty.?



No o ile Armatohaubice są w pytę to fakt na ch*j nam panzerfausty.... Druga WŚ się skończyła. Teraz są lepsze sprzęty: Ukraińskie głośnik lub FGM-148 Javelin produkcji USA.

Juzwa

2024-03-13, 22:12
syn_plebana napisał/a:

Właśnie, po ch*j nam chaubice i pancerfałsty.?



I onuce.

Bul_od_bytu

2024-03-14, 01:59
Veni_Vidi napisał/a:

Wali ogniem z każdej strony. Bardzo użyteczna, widać z kilometra że ktoś strzela, bo świeci jak choinka...



Taka broń to na ogół wsparcie ogniowe dla drużyny/oddziału. W czasie prowadzenia ognia osłonowego chodzi o przygwożdżenie przeciwnika by uniemożliwić mu ostrzał twoich ziomków więc efekt zaskoczenia albo pozostania niewykrytym ma znaczenie drugorzędne.

Jeśli to jakaś przeróbka to ciekawi mnie bardziej ile strzałów wytrzymają elementy tej broni zanim coś się zaspawa i wypali strzelającemu w ryj :D
MG42 miał lufę wymienianą co 150-200 strzałów ogniem ciągłym ciekawe ile to wytrzyma

Ork.Fajny

2024-03-14, 03:28
sorra18 napisał/a:

A my mamy papierowe torby zeby ratowac planete.



A śmieszne jest to że jak pójdziesz do Walmartu czy Targetu i kupisz osiem rzeczy rzeczy to Ci je zapakują w dziewięć toreb plastikowych. Jedna więcej bo kupisz dużą sodę i włożą osobno w dwie żeby Ci się na porawała. I ch*j bierze oszczędzanie w Europie. I tak trafi do morza.

Żeby nie było. Nie mówię że powinniśmy być śmieciarzami jak oni. Tylko taki przykład jak nasze oszczędzanie nie działa jak nie przydusi się jakoś innych żeby też to robili.

willoo

2024-03-15, 02:57
A myślałem że w USA jest zakazane posiadanie broni automatycznej ?

baronturbina

2024-03-15, 17:28
willoo napisał/a:

A myślałem że w USA jest zakazane posiadanie broni automatycznej ?


Zależy jaki stan. Oni trochę jak oddzielne państwa funkcjonują.