18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

justeen

2009-09-12, 09:05
to ona gaci od trzech tygodni nie zmieniała? ładnie

grotik

2009-09-12, 15:22
pierwszy napis głosi: Czy próbowałaś już nowe Allways Ultra? ( podpaski )

Drugi napis: Jest tak małe że nie będziesz pamiętać że to tam jest.

No i w trzecim wiadomo, przypomniała sobie

Chyba dobrze przetłumaczyłem...

Adreena

2009-09-12, 15:44
grotik a po co to tłumaczysz? ;> chyba nie uważasz, że na sadistic'u są niewykształceni ludzie :p

je...........an

2009-09-12, 16:56
justeen napisał/a:

to ona gaci od trzech tygodni nie zmieniała? ładnie



Tak jest w USA. U nas niektóre zmieniaja nawet raz na tydzień!

justeen

2009-09-12, 17:10
jeszan napisał/a:



Tak jest w USA. U nas niektóre zmieniaja nawet raz na tydzień!


uhh ;/ to nawet jakby tej podpaski tam nie miała to po trzech tygodniach pewnie by jej tam kalafior zakwitł

Wilczex

2009-09-12, 19:09
jeszan napisał/a:



Tak jest w USA. U nas niektóre zmieniaja nawet raz na tydzień!



Niemożliwe. Po 1 okres nie trwa 3 tygodni. Po 2 choćbyś nie wiem jak się starał, nie da się jej nie zmienić, bo jeśli tego nie zrobisz, wszystko przeleci przez majtki i spodnie i będzie plama na dupie. Wątpię, żeby jakikolwiek człowiek zniósł przez 3 tygodnie non stop wrażenie(?) że ma mokro w gaciach. O zapachu nie mówię, bo zdaję sobie sprawę, że to akurat dla co niektórych może nie być przeszkodą.

justeen

2009-09-12, 19:32
Wilczex napisał/a:



Niemożliwe. Po 1 okres nie trwa 3 tygodni. Po 2 choćbyś nie wiem jak się starał, nie da się jej nie zmienić, bo jeśli tego nie zrobisz, wszystko przeleci przez majtki i spodnie i będzie plama na dupie. Wątpię, żeby jakikolwiek człowiek zniósł przez 3 tygodnie non stop wrażenie(?) że ma mokro w gaciach. O zapachu nie mówię, bo zdaję sobie sprawę, że to akurat dla co niektórych może nie być przeszkodą.


chodziło o zmiane gaci a nie podpaski :P

Wilczex

2009-09-12, 22:31
Na jedno wychodzi ;)

BueR_MadasS

2009-09-13, 12:19
Wilczex napisał/a:



Niemożliwe. Po 1 okres nie trwa 3 tygodni. Po 2 choćbyś nie wiem jak się starał, nie da się jej nie zmienić, bo jeśli tego nie zrobisz, wszystko przeleci przez majtki i spodnie i będzie plama na dupie. Wątpię, żeby jakikolwiek człowiek zniósł przez 3 tygodnie non stop wrażenie(?) że ma mokro w gaciach. O zapachu nie mówię, bo zdaję sobie sprawę, że to akurat dla co niektórych może nie być przeszkodą.


hmm a ja myslalem ze podpaska jest wlasnie po to zeby sie z majtasow 'nie przelewalo'
;-)
pomijajac fakt ze u kobiet czesto funkcjonuje skomplikowany algorytm losowego strzelania FOCHa to akurat w przypadkow rozmow o okresie to obraz nastepuje w przecaigu minimum sekundy a tu popatrz jaka odmiana :mrgreen: same kobietki rozmawiaja o okresowych 'brudach'

Bogna

2009-09-13, 12:31
BueR_MadasS napisał/a:

hmm a ja myslalem ze podpaska jest wlasnie po to zeby sie z majtasow 'nie przelewalo'
;-)


bo są, ale i tak jest wrazenie, że się przelewa, zwłaszcza w początkowych dniach :P .

Scarlet

2009-09-13, 15:26
@Bogna: i dlatego właśnie używam tamponów, to wrażenie jest dużo mniejsze. swoją drogą to o tamponie byłoby chyba łatwiej zapomnieć niż o podpasce, w końcu nie widzisz go za każdym razem gdy chcesz się wylać :)

luki24

2009-09-14, 21:43
Scarlet, tampony wysuszają śluzówkę więc nie są tak do końca takie super...

Re...........nt

2009-09-14, 22:21
BueR_MadasS napisał/a:

pomijajac fakt ze u kobiet czesto funkcjonuje skomplikowany algorytm losowego strzelania FOCHa to akurat w przypadkow rozmow o okresie to obraz nastepuje w przecaigu minimum sekundy a tu popatrz jaka odmiana :mrgreen: same kobietki rozmawiaja o okresowych 'brudach'



Ech...chyba mało znasz prawdziwych kobiet człowieku...albo same zakonnice, albo to dzieci ba poziomie gimnazjum.