18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywna rzeczywistość

Po...........ł • 2014-03-02, 11:49
Jako, że jestem daleko o wstawiania materiałów o Ukrainie to akurat ten obrazek idealnie pasuje do wydarzeń i dlatego postanowiłem go wkleić... a więc odpowiednio od lewej to: Kaukaz, Czeczenia, Dagestan, Abchazja, Osetia, Ukraina. ;-)

Polnischefuhrer

2014-03-02, 16:36
Jestem Polakiem i nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób walczyć za Ukrainę czy nawet im pomagać ,przez tego rudego cwe*a niepotrzebnie narobimy sobie kłopotów

to...........tt

2014-03-02, 16:42
Ruda pała się wyrwała, Polska ruskim będzie dana...

Black Snake

2014-03-02, 16:42
@Polnischefuhrer, ja nawet nie mam zamiaru za Polskę walczyć. Nie będę walczył za kraj, który ma mnie w dupie i przez błędy rządzących nie oddam życia za ten śmietnik zwany 'ojczyzną'.

@spiceman, spoko bądź za Polską - jesteś debilem. Nie mamy najmniejszych szans w starciu z Rosją i każda średnio rozumna małpa to pojmuje, a jednak pchamy się tam gdzie nas nie chcą. Głupie bydło wie, że do elektrycznego pastucha się nie podchodzi bo nie ma się szans, a nasz rząd nie... Ja za głupotę innych nie mam zamiaru cierpieć. Tyle, że rząd sp***oli na drugi koniec świata w razie wojny, a to zwykłe szaraki jak ty będą walczyć w sprawie czegoś "większego".

Polnischefuhrer

2014-03-02, 16:55
Dopóki te k***y będą dalej w rządzie nic się nie poprawi ,aż przykro patrzeć na to co się dzieje przez tych pajaców w rządzie bo zwykły obywatel nie ma nic do powiedzenia.

Polityk powinien dbać o interesy swojego państwa ,a nie swoje własne jak to robią POpapracy palikoty i reszta bydła dająca niezły POPiS

spiceman

2014-03-02, 16:56
Black Snake mylisz się to nie Polska ma cię w dupie poprostu to wszyscy Polacy mają cię w odbycie

hogg

2014-03-02, 22:13
Polnischefuhrer napisał/a:

Jestem Polakiem i nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób walczyć za Ukrainę czy nawet im pomagać ,przez tego rudego cwe*a niepotrzebnie narobimy sobie kłopotów



Właśnie tak na początku mówili Francuzi i Anglicy 75 lat temu o Polsce :)

tranzystor

2014-03-03, 17:48
hogg napisał/a:

Właśnie tak na początku mówili Francuzi i Anglicy 75 lat temu o Polsce




Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Poza tym, że ich mentalnosć się nie zmieniła i wciąż są cwanymi k***ami.