18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywna panienka prowokuje małpe

takijedenzjeb • 2023-12-26, 13:38

Lecz nasza małpa szybko spacyfikowała groźną samice.

Martyna666

2023-12-26, 20:26
Czeka czekaj... ona chciała się z nim bić? hahahahHhahahahahhahah!!! tym lgbt feministom to już w głowach od tej równościowej propagandy się powaliło XD

xv89

2023-12-26, 22:27
żmij napisał/a:

Jeden ch*j.



Żaden ch*j. Za moment taka elgiebeta (pokroju Żukowskiej) na stanowiskach ministerialnych będzie czymś powszechnym.

To jest ostatni moment na to, żeby elgiebeta doznała cudownego mentalnego uzdrowienia. Na takie beznadziejne przypadki pozostaje już tylko jedna terapia w postaci solidnego wpie**olu (zabieg należałoby powtórzyć kilkukrotnie, bo skuteczność w przypadku jednorazowej dawki jest mocno dyskusyjna).

Można by zatem rzec, że lekarz-amator ma zadatki na psychiatrę.

alahu1

2023-12-27, 00:11
admastpl2095 napisał/a:

Jakich to czasów dożyłem, że czarnemu kibicuje...


pie**olisz. Bambo niech wypie**ala na południe do swoich, a młoda piąteczka za prowokowanie.

łopatolog

2023-12-27, 00:34
Niby murzyn, a jakiś taki biały w środku... nie kopał po głowie jak upadła, hamował się jakby.

Sadisticzny

2023-12-27, 15:04
Sztruks napisał/a:

Nie lubię murzynów ale tu tej k***ie przydałby się dobry wpie**ol (tej lasce)



Nie lubisz BO CO?

cuki3

2023-12-27, 22:08
admastpl2095 napisał/a:

Jakich to czasów dożyłem, że czarnemu kibicuje...



Większość czarnych zachowuje się jakby ich z buszu wypuścili ale też są białe jednostki co zachowują się tak samo jak jak ci wypuszczeni i też są pokrzywdzeni ci co mają w sobie dużo białych genów a są uwięzieni w czarnej skórze.

BambiPMT

2023-12-28, 17:10
admastpl2095 napisał/a:

Jakich to czasów dożyłem, że czarnemu kibicuje...



Raczej, że czarny białej suki znokautować nie potrafi.

Widać było. Jak koń. Ustawił się bokiem, uszy położył.

krasnal_hałabała

2024-01-28, 21:53
admastpl2095 napisał/a:

Jakich to czasów dożyłem, że czarnemu kibicuje...



Sznury są tanie, nie zapomnij nagrać, ja też zastanawiam się nad kupnem, plecionka musi być nie za długa, nie za krótka, jak będzie za długa, to urwie łeb, jak za krótka, to się dusisz, musi być taka, żeby przerwała rdzeń kręgowy, to trzeba wyliczyć i na ciesielstwie się poznać, bo bez zapadni, to amatorka i potem cierp człowieku, stryczek może być najgorszym, albo najlepszym rodzajem śmierci, ale tutaj matematyka i technika i znajomość anatomii i medycyny się kłaniają i praw fizyki, zabić też się trzeba umić. Pozdrawiam.