18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scarab_Bonku

2009-10-14, 14:01
Jak się kupuje na Allegro chińskie podrobione bejsole to się ma. Dobrze, że dostał negatywa. Dres miał podstawy do swojej opinii o produkcie.

GęsiorSB

2009-10-14, 15:47
scarab, przeczytałeś dokładnie swojego posta?
pierwsze zdanie nijak ma się do tych ostatnich. na kacu, czy jak?

jonek00

2009-10-14, 16:26
GęsiorSB, bynajmniej. dobrze, że koleś dostał negatywa, bo sprzedaje chińskie podrobione bejsbole, o czym osobiście przekonał się dres, który kupił to gówno i teraz ma za swoje. jak dla mnie trzyma się kupy.

matt_

2009-10-14, 17:18
nie wiem czy to się trzyma kupy, ale dla mnie ma sens.

Oski_m

2009-10-14, 17:22
To raczej dotyczy pałki teleskopowej alias batona, ale i podróby.

Perlo

2009-10-14, 17:23
Wiem ze zaraz po mnie pojedziecie , ale walic to.
Powiem tylko ze dla kogos kto przeglada wykop , siedzenie tutaj traci sens. 90% rzeczy na sadisticu to wykop. Wiem , wiem, ze niektorzy nie przegladaja bla bla bla , ale jedyne fajne rzeczy spoza wykopu dodaje tu chyba Centurion , reszta wali z wykopu co sie da...

Scarab_Bonku

2009-10-14, 18:23
jonek00 napisał/a:

GęsiorSB, bynajmniej. dobrze, że koleś dostał negatywa, bo sprzedaje chińskie podrobione bejsbole, o czym osobiście przekonał się dres, który kupił to gówno i teraz ma za swoje. jak dla mnie trzyma się kupy.

Och dziękuje za osobiste tłumaczenie.

jonek00

2009-10-14, 19:49
Cytat:

Powiem tylko ze dla kogos kto przeglada wykop , siedzenie tutaj traci sens. 90% rzeczy na sadisticu to wykop.



to siedź tu dla tych 10%

Cytat:

Och dziękuje za osobiste tłumaczenie.



zawsze skory do pomocy ;)

rambo_killer

2009-10-14, 20:41
Siedzenie Tu ma sens, jeśli przegląda się tylko ten portal, a innych nie... i na odwrót.
Inaczej mówiąc - to ty jesteś głupi, albo masz za dużo czasu by przeglądać wszystkie portale z głupimi/śmiesznymi rzeczami.

voytek.lewy

2009-10-14, 22:23
dokładnie. ja mam ten portal, potem forum pasjonatów sadzenia bakłażanów i pokój "śmierdzą mi po tygodniu skarpetki, co zrobić?" na czaterii.pl wiecej do szcześcia mi nie trzeba. hej

yarzapp

2009-10-15, 07:47
Perlo napisał/a:

Wiem ze zaraz po mnie pojedziecie , ale walic to.


To po ch*j to piszesz?
Perlo napisał/a:

90% rzeczy na sadisticu to wykop


Skoro stawiasz taką tezę to może dodasz jeszcze na jakiej podstawie taki wniosek?
Perlo napisał/a:

Powiem tylko ze dla kogos kto przeglada wykop , siedzenie tutaj traci sens


Sadistic, albo wykop, wybór należy do Ciebie. Dla mnie jest oczywisty...