18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Allegro, olx, ebay [zbiorczy]

Centurion • 2009-04-10, 13:02
Czyli jak się pozbyć starej klawiatury...


no...........rs

2014-01-18, 12:00
Dość szczery opis aukcji Chavrolete Camaro znaleziony na allegro ."ludzie srają w gacie ze strachu" :mrgreen:

Pierwszy temat i ch*j

Pozdrawiam Szanownych Państwa

piogo27

2014-01-18, 21:21
Ostatnio poszukuję auta w rozsądnej cenie, żeby miało klimatyzację i skórę w środku i by było to wszystko w miarę zadbane. Przeglądam sobie więc różne portale ogłoszeniowe, a tu nagle - PEREŁKA


:idzwch*j:

Pr...........am

2014-01-26, 20:06
Opis aukcji na allegro. Bo kto nie spotkał się z diabłem tylko po to, żeby dostać od niego konto w jakiejś grze? :loldev:

Do...........aw

2014-02-02, 14:41
Nie ma co nawijać.

Szanowny Pan z niewyobrażalną wyobraźnią usiłuje sprzedać Audi A3 :mrgreen:

Kliknij

Myślę że pozytywne może a i pojechał po całości.

szoszana

2014-02-02, 14:58
Reklama dźwignią handlu

Fugo

2014-02-02, 15:15
Opis niekompletny nie biorę :D ale dam piwo bo nie wiem jak wy ale z takimi bajkopisarzami mam niemal zawsze do czynienia jak kupuje samochód :/

frankenstein

2014-02-02, 15:31
Dobra to od początku.

Chciałem zakupić sobie płaszcz, więc aby za dużo kasy nie wydać wszedłem na allegro i zacząłem szukać ... to co ujrzały moje popsute wielogodzinnym wpatrywaniem się w ekran komputera oczęta było niesamowicie ciekawe ...

Oto zdjęcie:

Myślę sobie nooo nie ale tytuł aukcji był jeszcze lepszy : Condom Brothers. Po zauważeniu tych 2 rzeczy, czyli czaszki i motywu kondomów musiałem tam wejść(cóż byłby ze mnie za sadol jakbym tego nie zrobił.

Aukcja numer 1: condom brothers 1
Aukcja numer 2: condom brothers 2

po wpisaniu frazy condom brothers w wujka gugle znalazłem coś takiego:

Kod:
"When two male have sex with two females at the same time in the same room, and when they have both finished they realized they have used the same type of condom. After this they develop a bond far greater than any others and become condom brothers.

-Bro I'm done
-bro me too
- shit we both used Trojan Twisted Pleasures at the same time in the same room on our girlfriends. Bro we are condom brothers"



to co kto sobie kupuje płaszczyk lub bluzę :)

7S2Z8

2014-02-09, 21:39
Znalezione przypadkowo. Zakres modyfikacji, jak i opis ścinają z nóg.





Oryginalny opis (pisownia i interpunkcja bez zmian):
Cytat:

Witam z żalem musze sprzedac nie dokończony projekt BMW E36 GTR DRIFT
samochód nie brał udziału w zadnych zawodach , tylko kilka treningów na torze wiec nie mam mowy o zameczonym driftowozie silnik po swapie z kabrioletu o pezebiegu 90 tyś zespolony ze skrzynia 5biegową o krótkich przełozeniach dyfer z wyzszym przelozeniem co daje mozliwosc bez strzelania ze sprzegla wprowadzic autko w poslizg po wdepnieciu gazu na 3 biegu czyli przy jakiś 120km/h
co uwazam za ŚWIETNY wynik modyfikacji
jest załozone sportowe niskie zawieszenie
powiększony kont skretu rozwiercone mocowania dyfra do półosi i zamontowane wzmacniane wieksze sruby takie same przy piascie
samochód szykowałem w wolnych chwilach wiec nie było to zawrotne tepo wszystko powoli ale dokładnie
zaczołem robic pakiet poszezeń i zderzaków na obecnym etapie sa przygotowane do zalaminowania i obrubki końcowej ..
módł bym tak pisac w nieskończonośc o tym samochodzie
najlepiej przyjechac i samemu ocenic


MixarzGier

2014-02-11, 23:53
Prezent dla niego na walentynki.


Dla dendrofilów :D
(Zaj***ne z wiochy)
Nie było :lodowka:

Mariusz_Trynkiewicz

2014-02-12, 00:21
k***a a z pierdla 2 zł dostałem na autobus :-(
inni na browara wydawali a ja w kawiarence zostawiłem :-]

Lopez

2014-02-12, 00:34
no i co mi z tego, skoro będzie się ruszać jak kłoda w łóżku :(

Steven

2014-02-12, 00:48
Ktoś będzie rąbał jak złoto.

mecek

2014-02-12, 01:06
k***a strasznie drogi :(

bo...........ę

2014-02-18, 20:43
Interes życia :krejzi:

karterzjusz

2014-02-18, 20:50
juz zainstalowalem

nie fakt faktem lubie takich ludzi i tych wi-fi niezabezpieczonych
X