18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Allahu Akbar - W Imię Ojca...

kubapce • 2015-07-26, 00:26
Siema takie przemyślenie z co myślicie o takim porównaniu:
Muzułmanie są jak kiedyś krzyżacy, ciekawi mnie, czy tak samo nie zdominują świata swoimi doktrynami i wiarą?
Chętnych zapraszam do dyskusji :ok:

Good_Side_Is_An_Left.

2015-07-26, 09:10
Powinno się odchodzić całkowicie od religii chrześcijańskiej i dać przykład islamistom, bo Oni przykładają większą wagę do swojej religii.
Zamiast na kościoły dawać miliardy to lepiej na biedne dzieci, darmowy dostęp do internetu, darmowe środki komunikacji miejskiej itp.

kubapce

2015-07-26, 14:41
Też tak uważam. Jest tak że remontujemy budynki kultu, za ogromne pieniądze, a w odległości kilkudziesięciu metrów dziecko nie ma co zjeść. Tak też odbywa się to w mojej wiosce... Chociaż nie wiem, czy lepsze jest dawanie przykładu, czy spuszczenie ostrego wpie**olu?

poison100

2015-07-26, 14:46
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

Powinno się odchodzić całkowicie od religii chrześcijańskiej i dać przykład islamistom, bo Oni przykładają większą wagę do swojej religii.
Zamiast na kościoły dawać miliardy to lepiej na biedne dzieci, darmowy dostęp do internetu, darmowe środki komunikacji miejskiej itp.



Dokładnie! Jeszcze bym do tego dorzucił zwiększenie zasiłków oraz dofinansowanie do zmiany płci.

Good_Side_Is_An_Left.

2015-07-28, 18:04
poison100 napisał/a:



Dokładnie! Jeszcze bym do tego dorzucił zwiększenie zasiłków oraz dofinansowanie do zmiany płci.



Polska jest jeszcze zbyt słabo zintegrowana z UE i tym samym nie jesteśmy jeszcze na tyle bogaci aby tego typu udogodnienia wprowadzać ale w przyszłości na pewno to zostanie wprowadzone. (tak wiem że mówiłeś to ironicznie ale ja odpowiadam całkowicie poważnie)