18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alkoholikowi jebła wątroba.

T3RMINATOR • 2020-08-26, 12:58
Według danych to śpiączka wątrobowa.


se...........ed

2020-08-26, 18:49
Niedawno Jan Łoś tak zakończył swój żywot pijacki ... tutego że asz asz na dzień dzisiejszy nie powiem że nie .

embeno

2020-08-26, 19:08
Przekręcił się.

Tunechi

2020-08-26, 19:25
Wygina smiało ciało

Optimex

2020-08-26, 19:43
ra0mir napisał/a:

Bo pić to trza umić!
A po co? Bohater filmiku wynajdzie lekarstwo na Covid? Może PKB państwa zwiększy? Czego dokona, że mamy go ratować?
Nie szanuje siebie i ma swoje zdrowie w dupie, dlaczego ktoś inny ma się tym przejmować za niego???



A masz kolego 100% pewności co do swojego stwierdzenia? Może akurat twi starzy nie jebną kity z powodu odkrycia który ten jegomość dokona w zaciszu czterech ścian swojej meliny :mrgreen:
Biorąc pod uwagę poj***ną sytuację od początku 2020 roku śmiało można stwierdzić że Twoja poranna pobudka z h*jem w dupie jest tak samo prawdopodobna jak wynalezienie szczepionko na Covid 19 przej tego Pana
:mrgreen:

I z wyprzedzeniem przepraszam za pisownię, słownik w telefonie też się zaczyna spinać :-D

PhantomMask

2020-08-26, 20:11
ra0mir napisał/a:

Bo pić to trza umić!
A po co? Bohater filmiku wynajdzie lekarstwo na Covid? Może PKB państwa zwiększy? Czego dokona, że mamy go ratować?
Nie szanuje siebie i ma swoje zdrowie w dupie, dlaczego ktoś inny ma się tym przejmować za niego???



No mam nadzieję, że jak k***iu jeden będziesz potrzebował pomocy albo ktoś z twojej rodziny to nikt z nią nie przyjdzie j***na amebo.

ra0mir

2020-08-26, 20:24
Optimex napisał/a:

A masz kolego 100% pewności co do swojego stwierdzenia? Może akurat twi starzy nie jebną kity z powodu odkrycia który ten jegomość dokona w zaciszu czterech ścian swojej meliny
Biorąc pod uwagę poj***ną sytuację od początku 2020 roku śmiało można stwierdzić że Twoja poranna pobudka z h*jem w dupie jest tak samo prawdopodobna jak wynalezienie szczepionko na Covid 19 przej tego Pana

I z wyprzedzeniem przepraszam za pisownię, słownik w telefonie też się zaczyna spinać



Spoko wybaczam :)
Ostatnio jak chleję to w trupa, więc wszystko się może zdarzyć :)

PhantomMask napisał/a:

No mam nadzieję, że jak k***iu jeden będziesz potrzebował pomocy albo ktoś z twojej rodziny to nikt z nią nie przyjdzie j***na amebo.



A ja mam nadzieję, że jak taki prawdziwy dynksiarz jebnie przy tobie to pokażesz klasę i zrobisz mu resuscytację :)
I grzeczniej tam śmieciu :)

Jagang

2020-08-26, 20:34
ra0mir napisał/a:

Bo pić to trza umić!
A po co? Bohater filmiku wynajdzie lekarstwo na Covid? Może PKB państwa zwiększy? Czego dokona, że mamy go ratować?
Nie szanuje siebie i ma swoje zdrowie w dupie, dlaczego ktoś inny ma się tym przejmować za niego???



Czego ty dokonasz hipokryto? Kim jesteś? Zwykłym robolem? Czyli ch*ja wart jesteś dla społeczeństwa, malutką odrobinkę więcej wart od żula, bo płacisz podatki (kurewsko małe w porównaniu do budżetu państwa).
Ciekawe czy ty szanujesz swoje zdrowie? Nie pijesz nic, nie palisz, mięso jesz w małych ilościach i w ogóle dietę ułożył ci profesjonalny dietetyk, regularnie ćwiczysz fizycznie (ale nie za dużo) oraz często robisz badania medyczne? Zakładam, że nie, więc życzę ci abyś został opluty na chodniku, gdy dostaniesz zawału, który sam na siebie sprowadzisz, choćby tłustym żarciem i browarkami po pracy. Czy społeczeństwo coś straci wtedy? Nie, bo nic nie będziesz warty. Dlaczego ktoś miałby cię ratować?

ra0mir

2020-08-26, 20:39
Jagang napisał/a:

Czego ty dokonasz hipokryto? Kim jesteś? Zwykłym robolem? Czyli ch*ja wart jesteś dla społeczeństwa, malutką odrobinkę więcej wart od żula, bo płacisz podatki (kurewsko małe w porównaniu do budżetu państwa).
Ciekawe czy ty szanujesz swoje zdrowie? Nie pijesz nic, nie palisz, mięso jesz w małych ilościach i w ogóle dietę ułożył ci profesjonalny dietetyk, regularnie ćwiczysz fizycznie (ale nie za dużo) oraz często robisz badania medyczne? Zakładam, że nie, więc życzę ci abyś został opluty na chodniku, gdy dostaniesz zawału, który sam na siebie sprowadzisz, choćby tłustym żarciem i browarkami po pracy. Czy społeczeństwo coś straci wtedy? Nie, bo nic nie będziesz warty. Dlaczego ktoś miałby cię ratować?



Jak podrośniesz, założysz swoją rodzinę, firmę etc. to zrozumiesz. Wierzę w ciebie!

AlbertoNihilo

2020-08-27, 05:45
pie**olcie o śpiączce wątrobowej jak to widać, że to padaczka.

jakuzapk

2020-08-27, 07:58
dennissliwa napisał/a:

Babka co niedziele w kościele ale zeby pomóc to ma wyj***ne...



to kazdego lumpa ktory 'tanczy' mam przykryc kolderka i dac browarka?
Jak ktos nie dba o siebie i jebie dykte albo ćpa to na ch*j mu pomagać?
niech taki ktoś zejdzie sobie pod jakimś autem po nocy i społeczność lokalna od razu bedzie miala jednego zula mniej na glowie...

PhantomMask

2020-08-27, 10:18
ra0mir napisał/a:

Spoko wybaczam
Ostatnio jak chleję to w trupa, więc wszystko się może zdarzyć
A ja mam nadzieję, że jak taki prawdziwy dynksiarz jebnie przy tobie to pokażesz klasę i zrobisz mu resuscytację
I grzeczniej tam śmieciu



Ale wiesz, że nie rozmawiasz z ojcem ? Chociaż patrząc na twoją matkę...któż tam wie, wszystkie dzieci nasze są....

suchysongoful

2020-08-27, 10:52
dennissliwa napisał/a:

Babka co niedziele w kościele ale zeby pomóc to ma wyj***ne...



Ja nie chodzę do kościoła i też miałbym wyj***ne
Pijaki i ćpuny to ludzkie śmieci

eenocosTy

2020-08-27, 11:03
dennissliwa napisał/a:

Babka co niedziele w kościele ale zeby pomóc to ma wyj***ne...



po co ma sobie śmieciem ręce brudzić. Ty gówno z ziemi podnosisz jak widzisz?

ra0mir

2020-08-27, 11:04
PhantomMask napisał/a:

Ale wiesz, że nie rozmawiasz z ojcem ? Chociaż patrząc na twoją matkę...któż tam wie, wszystkie dzieci nasze są....



Masz 33 lata i jedziesz mi po matce i ojcu? :mrgreen:

To na mnie nie działa. Kiedy ostatnio wylazłeś ze swojej piwnicy?
Życie sp***ala ci między palcami, tym się zajmij a nie empatią do żuli :)

pawianek85

2020-08-27, 12:33
prędzej był to udar