18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alkoholik, seksohoil i jaracz zioła

Nyczu99 • 2013-10-07, 01:45
Do piekła trafili Alkoholik, seksoholik i typ jarający zioło
Diabeł mówi do nich:
-Że jestem dzisiaj w dobrym humorze przyniosę każdemu z was coś z ziemi, i pozwolę to zatrzymać na 100 lat
najpierw pyta się alkoholika, co by chciał z ziemi on na to
-ja bym chciał najwykwintniejsze alkohole jakie tylko potrafisz znaleźć no i diabeł spełnił jego życzenie przyniósł mu najlepsze wina, likiery, whiskey, szampany jakie znalazł i zamknął go z nimi w pokoju.
Następnie zapytał seksoholika co by chciał dostać
-ja bym chciał 200 najpiękniejszych kobiet z ziemi
wiec diabeł spełnił jego prośbę, podarował mu pokój z najpiękniejszymi kobietami, blondynkami, brunetkami, rudymi itd, i go zamknął.
Na koniec spytał się gościa jarającego zioło co by chciał dostać
-ja to bym chciał dostać plantacje z ziołem,
diabeł spełnił jego prośbę i podarował mu pokój z najlepszym ziołem na świecie, plantacja ciągnęła się przez setki kilometrów, narkoman usiadł po turecku i zamknął oczy.
Minęło sto lat i diabeł otworzył pokój w którym był alkoholik, w środku smród alkoholu i alkoholik leżący nieprzytomny na podłodze , diabeł zamknął pokój i poszedł do pokoju seksoholik, tam setki płaczących dzieci i gołe stuletnie kobiety biegające po pokoju i seksoholik błagający diabła żeby go stąd zabrał, diabeł zamknął pokój.

Na koniec poszedł do pokoju w którym był typ jarający zioło, wszedł i zastał go siedzącego w tej samej pozycji jak sto lat temu, a zioło nieruszone. Diabeł zdziwił się, w tym momencie koleś wstał, po policzku pociekła mu łza i przemówił:
-stary masz ognia?

evilbg

2013-10-07, 11:56
Narkoman poszedł do piekła a jego oczom ukazały się pola marychy. Podbiega, zaczyna rwać garściami, na co diabeł:
- Po ch*ja to rwiesz? W drugiej sali mamy już susz.
Narkoman rzuca, co zerwał, biegnie do drugiej sali, a tam tony suszu. Zaczyna zbierać, pchać w kieszenie, na co diabeł:
- Na ch*j to zbierasz? W następnej sali mamy już poskręcane.
Narkoman biegnie do drugiej sali a tam hałdy skrętów. Zaczyna zbierać, wąchać, pchać gdzie popadnie, na co diabeł:
- Na ch*j się za to szarpiesz?
Narkoman już wk***iony:
- Diabeł, nie pie**ol już, tylko ognia daj!
- Stary... Gdyby tu był ogień, to tu byłby raj.

Lares86

2013-10-07, 11:59
Nie "typ jarający zioło" tylko ĆPUN. Nazywaj żeczy po imieniu ok?

LordMaczupikczu

2013-10-07, 12:09
@up Dobrze że ty nazywasz "żeczy" po imieniu choć w tym wypadku po nazwie...

marco_polok

2013-10-07, 12:26
Nie trzeba palić, można po prostu zjeść...

Browaryt

2013-10-07, 12:59
umarłem "żeczy" heheeh najśmieszniejszy motyw w tym temacie.

PALE_STALE

2013-10-07, 13:39
typa jarającego zioło nazywacie "ćpunem" "narkomanem" ???? zwykły palacz degustator... wk***iłem się wychodze

Nyczu99

2013-10-07, 14:11
Lares86 napisał/a:

Nie "typ jarający zioło" tylko ĆPUN. Nazywaj żeczy po imieniu ok?



Lares - Jest to jeden z najzręczniejszych i najzdolniejszych złodziei...
Jest to człowiek trochę leniwy i niechętny do wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Po przeanalizowaniu, Lares jest po prostu CYGANEM :kupa:

b1z

2013-10-07, 14:25
to paląc od czasu do czasu jest się ćpunem? k***a :( zmarnowałem całe życie

eligurf

2013-10-07, 14:36
Jakby wcześniej nie jarał to by pamiętał o ogniu.

Lordzik92

2013-10-07, 17:13
Gdyby moralniacy wiedzieli co porabiaja ich szefowie czy politycy... ehh prawo jest stworzone przez elite by kontrolowac maluczkich...

Psilocke

2013-10-07, 18:38
A to nie mógł sobie tej marihuany wstrzykiwać?
Durny jakiś.

macieje34

2013-10-07, 18:53
Skoro po 100 latach biegały stuletnie baby, to w takim razie diabeł mu dał 200 świeżych noworodków płci żeńskiej.

czerwo64

2013-10-08, 01:08
najpierw typ jarający zioło, potem nagle narkoman, kolejna rzecz , alkoholik wychleje najtańszy shit wiec idzie w ilość a nie jakość, tak samo jak seksoholik, w ogole żart nieśmieszny a ten ziom larys, k***a z ilorazem inteligencji na poziomie budy psa to nie ten portal wiec zle trafiles, a jak juz krytyuje, to i pochwale, drodzy uyzytkownicy, dostalo sie troche administracji tego portalu i zrozumieli ze jak muzlumanskich syfiarzy bede bronili to idea strony upadnie. ak dalej ktos z moderatorow tego nie rozumie, to ruszcie dupy poza polske a zrozumiecie problem, sadol dla sadoli a nie kura dla partii politycznych!!!