18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sinus

2013-03-20, 01:34
Tusk nowy gabinet kompletuje...

Borsuczi

2013-03-20, 01:36
Mam dziwne wrażenie że gdzieś to już widziałem...

cerastes

2013-03-20, 03:12
kiedyś dorwałem książkę w jaki sposób działali ukryci tajni agenci.. jednym z takich trików kontaktu w czasach pozbawionych neta i tel. były zaszyfrowane ogłoszenia w odpowiednich rubrykach gazet :)

szoszana

2013-03-20, 07:26
Co do opisu To Alibaba jakby chciał grzyba to by koze wyr*chał :)

PartizantPń

2013-03-20, 08:43
Zadzwoniłem pod ten numer właściciela sklepu spożywczego z pytaniem o prace , nie mam na nią szans bo nie mam 5 letniego doświadczenia , prawa jazdy b , c , e , orzeczenia o niepełnosprawności , spawacza tig , kursu obrabiarek cnc , uprawnień sep do 1kv , uprawnień operatora koparko ładowarki i chce zarabiać więcej niż 600 zł za 12 godzin pracy. Aha , jestem po studiach co mnie z miejsca dyskwalifikuje.

Miqez

2013-03-20, 10:37
A trzeba było iść do zawodówki ; <

jacek44

2013-03-20, 10:59
Provident szuka windykatorów terenowych ;)

Morgennes

2013-03-20, 12:22
Miqez napisał/a:

A trzeba było iść do zawodówki ; <



Pamiętam jak zaraz po ukończeniu gimbazy mój kochany tato rzekł: Synku idź do szkoły zawodowej, wyucz się w zawodzie który będzie Cię interesował bo średnie i wyższe wykształcenie możesz zdobyć zaocznie ale już będziesz mieć jakiś zawód.

Oczywiście jak głąb ciemny nie posłuchałem go i kiedy moi koledzy (którzy byli bardziej kumaci ode mnie i pokończyli zawodówki) pracują sobie w najlepsze za ładne pieniądze, a ja mam wielkie gówno. Więc apel do wszystkich którzy chcą iść na studia. Zastanówcie się 10 razy bo w tym kraju przez najbliższe lata studia nie dadzą wam pracy za godne pieniądze.