18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alex Jones - Justin Bieber

mover2 • 2013-03-19, 21:04
Prawdziwy przeciwnik NWO. Dobrze gada...



jirki

2013-03-19, 21:16
Dobrze Gada! Polać mu :wodka:

Fakt, wypadało by otworzyć oczy...


preliator

2013-03-19, 21:29
W tym kawałku ma rację (choć odjechał mieszając w to Boga i jakieś new age'owe "otwieranie duszy"). Warto wiedzieć, że jego żona jest żydówką i w żadnej jego audycji nie znajdziecie wzmianki o syjonistycznym lobby.

St...........el

2013-03-19, 22:00
to ten co kiedyś krzyczał o broni btw :D

socjalmmv

2013-03-19, 22:02
Gada jak jakiś fizyk/astronom i właśnie za to leci piwko.

Irasmatick

2013-03-19, 22:42
Tupecik mu się trzęsie jak Hitlerowi w "Fuhrer'rze" :D

Ale gada pie**olony słusznie!

xXDoggXx

2013-03-19, 22:47
Pomijając fakt że za Alexa zawsze browar, bałem się że zaraz na zawał zejdzie :D

Koniec Świata

2013-03-19, 22:52
pie**oli jakby wczoraj się urodził.

Kreciuch

2013-03-19, 23:00
Oto, co ma do powiedzenia Ghost nt. Jonesa:

pepekolo

2013-03-19, 23:06
Mnie w tych j***nych amerykańcach wk***ia zawsze to, że tym pieprzonym krzykiem próbują okazać pewność siebie, która nijak się ma do merytoryczności wypowiedzi (oczywiście nie w ich ocenie). k***a! Gościu przeczytał na Wiki kim był Tesla i Magellan i zgrywa Boga mądrości! Ja pie**ole jak mnie to wk***ia. Pewnie nawet nie wie na jakiej zasadzie działa pieprzona wolframowa żarówka - o Edisonie pewnie też nie słyszał.


Tępe społeczeństwo - tępe wzorce. Próbować przelać im cokolwiek wartościowego to jak tłumaczyć kurzofretce jak zaj***ć headshota w CoD.


I jeszcze tak drze te morde...

Borsuczi

2013-03-19, 23:09
Czekam na typa który w swoich 10 tezach wyjaśni jak wolni jesteśmy na tym świecie i jedyne co złe się dzieje to przez nas samych i po prostu utrudniamy rządom ich prace haha!

rzba1991

2013-03-19, 23:20
za wydzieranie japy nie ma piwa...

ponuras

2013-03-19, 23:21
@pepekolo gościowi chodzi o to że showbiznes to gówno które jest nam serwowane żeby nas ogłupić. Odpychają nas tym shitem od historii, matematyki, fizyki i wszelkiej przydatnej wiedzy po to byśmy nie byli świadomi tego co się dzieje na świecie. Przecież on nie chcę przechwalać się swoją wiedzą lol

Thevenin

2013-03-19, 23:23
Dla mnie ten koleś może (ale nie musi) być przykładem człowieka nakręcanego przez establishment, o którym mówi, wręcz należącym do niego. Zasłyszałem kiedyś, że w jakiejś książę opisywane są przykłady, jak to żydzi dorobili się swoich wśród przywódców ugrupowań antysemickich, gdzie tworzą tam swoje działania niby działające na niekorzyść żydom, a jednak dla przeciętego człowieka bez zdania na ich temat, odrzucającego ten antysemityzm. Koleś tak pajacuje w tym swoim programie i innych wypowiedziach publicznych, że skutecznie odstrasza ludzi próbujących odnaleźć się w tym zjeb**ym świecie, którzy mogli by przejrzeć na oczy.