18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aleś się najebał...

krzyks • 2017-11-12, 11:13
Nie pie**ol, otwieraj :amused:


Azus

2017-11-12, 12:34
patola w ch*j

crazyhavoc

2017-11-12, 12:38
niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy sie tak nie nawalil...

albazsanagycjib

2017-11-12, 12:58
Crazyhavoc, jeśli napie**oliłeś się ze swoja kobietą kiedykolwiek tak, że nie byliście w stanie się dostać do domu i się w biały dzień przy ludziach o siebie przewracaliście, ty rozj***łeś sobie ryj o chodnik, a ona pokazywała dupę, to współczuję :facepalm:

I tak, mógłbym rzucić w ciebie kamieniem.

crazyhavoc

2017-11-12, 13:13
albazsanagycjib napisał/a:

Crazyhavoc, jeśli napie**oliłeś się ze swoja kobietą kiedykolwiek tak, że nie byliście w stanie się dostać do domu i się w biały dzień przy ludziach o siebie przewracaliście, ty rozj***łeś sobie ryj o chodnik, a ona pokazywała dupę, to współczuję :facepalm:

I tak, mógłbym rzucić w ciebie kamieniem.



1. nie uwazam tego za powod do dumy, ale prawie kazdy mial jakies "walk of shame", problem sie pojawia gdy takimi epizodami mozesz biografie wypelnic
2. az tak nie, ale bez odstawienia przez kumpli to nie wiem czy bym sie o 3 do domu dostal, skoro klucze od domu pomylilem z kluczem 10 ktorym podobno majstrowalem przy zamku zanim sie skapneli co odwalam (idac na impreze nie biore kluczy ze soba tylko czekaja na mnie w garazu)

albazsanagycjib

2017-11-12, 13:57
Sam przyznasz, że to co opisałeś, jest raczej zabawne niż żenujące. A przypał? Pewnie, że się zdarzy każdemu, ale są jakieś granice.
Też różnie miałem, ale nie aż tak i nie publicznie w biały dzień. Nawet jak człowiek nie myśli, to jakiś instynkt samozachowawczy uważam z tyłu głowy zawsze jest, a jednak tu go zabrakło.

Jakbym spotkał takie osoby na ulicy, to nie naplułbym na nich, nie biegłbym skroić telefonu, zwyczajnie ta sytuacja jakiś niesmak budzi. Zwłaszcza, że tam jest facet z kobietą.

ToPrzeciezJa

2017-11-12, 14:26
Co za k***a zrobiła cenzurę na majteczki..

SirMajkel

2017-11-12, 15:37
Chyba fax do niej przyszedł bo jakiś papier jej tam zwisa.

Moona

2017-11-12, 16:06
@up dobre ;)

sorra18

2017-11-12, 17:47
Ja pie**ole wziasc podejsc ogarnac naj***ncow i tyle. To nie filmujmy smiejmy sie i ch*j. Swiat robi sie miejscem poj***nym na maksa, wszyscy maja tak smutne zycie bez polotu i finezji ze zal bo ich zycie ogranicza sie do zycia w smartfonie i wysmiewania innych.

elfis

2017-11-12, 17:58
sorra18
Fajnie napisane, a wystarczyło podejść i pomóc otworzyć bramkę,
tylko słowo ,,empatia,, zanika
za to rośnie grono konfidentów, którzy za ciekawy filmik dostaną kilka wirtualnych słów podziwu od równie popie**olonych

Kosmodysk

2017-11-12, 18:40
sorra18 napisał/a:

Ja pie**ole wziasc podejsc ogarnac naj***ncow i tyle. To nie filmujmy smiejmy sie i ch*j. Swiat robi sie miejscem poj***nym na maksa, wszyscy maja tak smutne zycie bez polotu i finezji ze zal bo ich zycie ogranicza sie do zycia w smartfonie i wysmiewania innych.


Ja bym szybko flaszkę kupił, ogarną na chatę naj***nych, z kolesiem pie**olnął bym jeszcze tą flaszkę (am może po 2 lufy, w zależności ile mu potrzeba do odcinki) a dupę wyr*chał i tyle. Okazji nie marnuje się....

Zadi_

2017-11-12, 18:43
@up nekrofil busted!!!

Tarab85

2017-11-12, 21:02
crazyhavoc napisał/a:



1. nie uwazam tego za powod do dumy, ale prawie kazdy mial jakies "walk of shame", problem sie pojawia gdy takimi epizodami mozesz biografie wypelnic
2. az tak nie, ale bez odstawienia przez kumpli to nie wiem czy bym sie o 3 do domu dostal, skoro klucze od domu pomylilem z kluczem 10 ktorym podobno majstrowalem przy zamku zanim sie skapneli co odwalam (idac na impreze nie biore kluczy ze soba tylko czekaja na mnie w garazu)



Czasem dobrze, żeby to było w biały dzień. Mnie się zdarzyła przygoda w środku nocy. Mieszkałem wtedy chwilowo u dziewczyny, bo u mnie był remont, no i pewnego razu wracając do niej pomyliłem piętra. Tak długo próbowałem się dostać do mieszkania sąsiadów z piętra niżej, że zdążyli się wystraszyć, wezwać policję i trochę trwało, zanim udało się sprawę wyjaśnić :D