18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aleksandra Rybińska o imigrantach w niemieckim programie

PierreDolish • 2016-07-06, 01:03
Aleksandra Rybińska pojawiła się w niemieckim programie politycznym i opowiada o stosunku Polaków do imigrantów.



Jakby ktoś ją spotkał to niech wypije z nią brudzia za mnie :)

Halman

2016-07-06, 01:07
włączam ten filmik a włącza mi się jakieś niemieckie zj***nie umysłowe...

PierreDolish

2016-07-06, 01:21
HAL9000/2 napisał/a:

włączam ten filmik a włącza mi się jakieś niemieckie zj***nie umysłowe...



Wiem, że każde słowo po niemiecku brzmi jak rozkaz rozstrzelania, ale akurat tego warto jest posłuchać :mrgreen:

TytanowyRosomak

2016-07-06, 01:34
Jak ten prowadzący spaziował tego pierwszego Niemca który zadzwonił i powiedział prawdę o Arabii Saudyjskiej że brudnych kolegów nie chce przyjąć :) Widać że głos rozsądku nie jest mile widziany :) gdyby to nie było na żywo to by biedaczka wycieli :)

saf62

2016-07-06, 01:56
niemcy to k***y, okradajcie te stare k***y!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ki...........an

2016-07-06, 02:42
Ale ich Babeczka gasi, jednego po drugim :megalol:
Najlepsze jak ten kolo wspomniał o solidarności Niemiec i jakiś klepakach, a ona mu króciutko o tym jak na każdym kroku nam kłody pod nogi rzucają.

A Niemcy?... A Niemcy dalej są tacy sami jak byli i 100 lat temu. Coś im się z góry powie, to będą to powtarzali jak idioci.
Powiesz, że trzeba zabijać Polaków i wszystkich na około, to oni będą uważali, że tak właściwie powinno się postępować.
Powiesz, że trzeba przyjmować uchodźców, to oni jak małpy to będą powtarzały.
Niemcy to naród głupi, mało kreatywny i dobrze, że zdychają. Mogliby całemu Światu wyświadczyć przysługę poprzez zdechnięcie znacznie szybciej, niż w obecnym tempie. Oni wewnętrznie czują, że już po nich i dlatego chcą każdemu na około taki sam los zgotować, bo to zawistne k***y są. To hieny cmentarne i szczury.
Sprawa wygląda tak, że Niemcy żyją teraz z pasożytowania neokolonialnego na słabszych krajach. Jak im się Unia rozpadnie, to nikt już nie utrzyma systemu emerytalnego tego starczego kraju. Już są przymiarki do tego, żeby zwiększyć tam wiek emerytalny do 70 roku życia. Oni nawet posuną się do wszczęcia wojny, by ratować swoją dupę (zresztą już się odgrażają).


Gdyby nie plan Marshal'a do kwadratu jaki dostali po wojnie, to by dalej gówno wcinali spod siebie. Nikt ich nie lubi, bo to naród bez klasy, kultury i przede wszystkim wyższych wartości. Widać to jak na dłoni, bo łapią wszystko jak pelikan w locie, co głupsze to lepsze. A to wszystko dlatego, że Niemcy to twór sztuczny, który w takiej formie istnieje dopiero 300 lat. Język liczy sobie tylko 1000 lat.

Kiedyś mi ktoś powiedział, że jakby Niemcy i Rosja znowu zaatakowały w tym samym momencie i trzeba by było wybrać kogo zabijać - to najpierw obowiązek, a później przyjemność...

PierreDolish

2016-07-06, 11:46
Temat uciekł z poczekalni i schował się w odmętach sadistica. Czyżby wśród moderatorów był jakiś niemiecki aktywista? :lol: