18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale żeś se biedy napytał, panie Asad.

Misiu_Rakieta • 2015-10-07, 18:34
Putin wysłał do Syrii komandosów Specnazu. W tym tygodniu populacja rebeliantów i ISIS-mannów zmniejsza się. Drastycznie. Zmniejszy się także populacja kobiet, dzieci, starców i resztek mężczyzn w wieku poborowym. Prawdopodobnie do niedzieli Syria będzie jedną wielką pustynią z dogorywającymi gdzieniegdzie budynkami, pośród których siedzi 8 facetów chlejących gorzałę z gwinta.



fb: PopieramRezimLukaszenki
nie było bo własne

xobicr

2015-10-07, 20:03
W sensie, nie własne, bo zaj***ne, tak?

Misiu_Rakieta

2015-10-07, 20:23
w sensie, własne, bo niezaj***ne, nie?

golind

2015-10-07, 22:32
w sensie, zj***ne, bo własne nie, może?

bloodwar

2015-10-07, 22:56
Zależy czy wysłał Specnaz czy Alfę, w Rosji każda jednostka specjalna nazywa się Specnaz a tylko jedna nazywa się Alfa :)

W............R.

2015-10-08, 02:17
Ja się strasznie uśmieję, kiedy Putin (którego prywatnie nie znoszę) powie za parę tygodni Europie "Syria posprzątana, możecie odesłać uchodźców."

żmij

2015-10-08, 03:24
bloodwar napisał/a:

Zależy czy wysłał Specnaz czy Alfę, w Rosji każda jednostka specjalna nazywa się Specnaz a tylko jedna nazywa się Alfa :)



Z nazwy wynika; Specnz = specjalnowo naznaczienia = (jednostka) specjalnego przeznaczenia.

lunio86

2015-10-08, 17:11
USA i slugusy napedzaja konflikt, zydzi szkola rebeliantow czyt. ISIS w osrodkach szkoleniowych ktore niedawno zbombardowal Putin, jak dla mnie moze on wyciac w pien wszystkich ktorzy sa za ISIS, im wiecej tym lepiej.

The_Generat

2015-10-08, 21:44
Jesli mam byc szczery to dla mnie moze wyciac wszystkich ktorzy sa za isis a nastepnie wszystkich, ktorzy sa przeciwko, problem zostanie rozwiazany raz ma zawsze.

parolpl

2015-10-08, 21:46
Teraz oficjalnie. Przecież wcześniej jakby potajemnie nie wysłał (nie komandosów, a jakieś wsparcie na pewno), to Asad długo by się nie utrzymał.

wudun

2015-10-08, 21:48
Mnie zawsze zastanawiał zwrot "umiarkowany ekstremista". Co to znaczy? Umiarkowanie będzie się wysadzał ?

Czy może w jego samochodzie pułapce będzie umiarkowana ilość materiałów wybuchowych?

werewolfer

2015-10-08, 21:51
Bo Putinowi ISIS nie jest na reke, bo ropa tanieje, wiec moga ich tluc do oporu. Jakos mnie to nie przeszkadza. Amerykanie chca istniejacych islamistów zeby trzymac saudyjczyków za ryj.

Pegasi

2015-10-08, 21:53
nie popieram reżimu łukaszenki komunistyczny śmieciu

rikiddo

2015-10-08, 21:53
bloodwar napisał/a:

Zależy czy wysłał Specnaz czy Alfę, w Rosji każda jednostka specjalna nazywa się Specnaz a tylko jedna nazywa się Alfa :)


Alfa nie może być wysłana w ramach misji wojskowej bo podlega pod FSB, która jest częścią pionu pochodnego od spraw wewnętrznych. Za granicę jeśli już to pojechał specnaz z VIII zarządu GRU