18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale urwał

PIs • 2023-09-23, 17:43
W Białymstoku na przejeździe rowerowym Renault potrąciło cyklistkę która miała zielone światło. Zawinił oczywiście kierowca auta, które wjechało na przejazd na czerwonym już świetle, jednak cyklistka mimo że miała zielone światło mogła się chyba rozejrzeć zanim ruszyła. Zarówno rowerzystka jak i kierowca osobówki trafili do szpitala.


xuatros

2023-09-23, 23:04
Aż zdziwiony jestem że renault tak szybko jechał bo aktualnie prawy pas na tym skrzyżowaniu jest rozj***ny przez ch*jowo obsadzone studzienki.

paxxman

2023-09-23, 23:19
Oczywiście. Na pewno k***a specjalnie się wpie**oliła pod koła. Na pewno, k***a. Nigdy Wam się ćwierć mózgi nie zapomniało rozejrzeć? Z ręka na ch*ju - ZAWSZE ALE TO k***A ZAWSZE patrzysz w każda stronę i analizujesz ruch każdego na drodze? Nigdy się nie pomyliłeś na drodze?

Riben

2023-09-23, 23:36
Nie no są te przejścia/przejazdy kontrowersyjne nie raz, ale tu nie ma o czym mówić.

kakalos

2023-09-24, 00:31
wina pedalarza jak zawsze !

Majles

2023-09-24, 00:39
Od kierowcy głupszy jest tylko prawak piszacy post. “Mimo że miała zielone światło” :D mimo że prawaki sa głupsi od reszty społeczeństwa to maja prawa wyborcze.

Folur

2023-09-24, 01:55
ale co urwał bo ja nie widzę żeby coś urwał, tylko mocne zderzenie...

Imralav

2023-09-24, 05:50
Mnie uczono, by zawsze sprawdzać i się rozglądać, by potem nie mieć napisane na nagrobku "ten, co miał pierwszeństwo"., Do tej pory działa, polecam dzieciom.

km92

2023-09-24, 07:57
Majles napisał/a:

Od kierowcy głupszy jest tylko prawak piszacy post. “Mimo że miała zielone światło” mimo że prawaki sa głupsi od reszty społeczeństwa to maja prawa wyborcze.


A Ty w czym jako lewak jesteś niby mądrzejszy?

Halmania

2023-09-24, 08:17
Estetycznie ładna technika lotu, skromnee salto i łągodne lądowanie jak szmaciana lalka.

SławomirS

2023-09-24, 09:53
Jest 20.09 o 7 rano. Słońce jest wtedy jeszcze bardzo nisko i świeci prosto w synalizator. Widać to po cieniu z prawej strony. Kierowcy zarówno pierwszego jak i drugiego auta prawdopodobnie myśleli, że sygnalizacja jest wyłączona. Pierwszy jednak zauważył co się dzieje i stanął, jednak dopiero za przejściem, drugi już nie. Winny jest tu stary model sygnalizacji lampowej, na której w takim momencie nie widać czy działa. Dokładnie taką sytuację miałem raz sam, to że jednak działa zobaczyłem dopiero po światłach dla pieszych. Różnica jest taka, że nie było wtedy nikogo na przejściu i na drodze podporządkowanej i tylko dla tego nie doszło do wypadku. Wtedy jeszcze piesi musieli czekać przed przejściem, aż przejadą auta. Teraz jednak nawet w takiej sytuacji bym się zatrzymał przepuścić pieszego lub rower jeśli przejście byłoby połączone z przejazdem dla rowerów bo zmieniły się przepisy. A i jestem po równo kierowcą od 87r jak i rowerzystą z jeszcze większym stażem :->

robert59

2023-09-25, 08:27
35i napisał/a:

Kierowca renówki powinien iść pierdzieć w pasiak za próbę zabójstwa. Niezależnie od sympatii politycznych.



Kierowca samochodu ewidentnie winien tego wypadku! Jest jedno "ALE" Już dawno powinno się zmienić przepisy aby na wszystkich przejściach dla pieszych rowerzyści schodzili z rowerów i przechodzili pieszo na drugą stronę. Jestem pewien, że dzięki temu wielu rowerzystów by przeżyło! Bo obecnie w zasadzie na wszystkich przejściach rowerzyści robią co chcą. Tak dalej być nie może!


tsugamib0326

2023-09-25, 10:07
Przejście dla pieszych z możliwością przejazdu rowerem, zielone światło, a ona miała się rozglądać ?. Czy kierowcy aut przejeżdżając przez skrzyżowanie na zielonym świetle rozglądają się czy czasem jakieś auto nie jedzie? taka ciekawostka. Gość powinien iść siedzieć, jak go słońce oślepiało to się nie zapie**ala, no i może jakieś oxy by się przydały.