18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale się narobiło

~Angel • 2018-07-05, 15:16
no przecież zdążę wjechać


aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-05, 16:48
Co za h*j dziadka nie wpuścił.... niech go na starość też tak traktują.

lm65

2018-07-05, 17:27
Aż mi się szkoda dziadka zrobiło ehh

~Velture

2018-07-05, 18:11
@UP'y
Was poj***ło do kwadratu z rana dziś?
Pomijam to, że Janusz z tira mógł nie widzieć go nawet ale k***a dziad na bank widział 15 metrowy zestaw i mógł k***a PRZEPISOWO poczekać a nie się wpie**alać.

Ogarnijcie się.

Essent

2018-07-05, 18:26
Szkoda dziadka??? Przecież On mentalnie żyje jeszcze wojną światową!Na ch*j się pcha za kółko jak nie ogarnia zasad włączania się do ruchu.

hfbnmiuytp

2018-07-05, 18:44
Mnie to zawsze wk***ia i jednocześnie wprawia w zadumę, no bo logicznie myśląc to jak już chcesz się wj***ć w lukę to gaz dajesz w opór. Jednak w większości przypadków goście wymuszający pierwszeństwo robią to z dynamiką babci parkującej pod Lidlem.

Etheriel

2018-07-05, 18:58
Proszę Państwa. Dlatego zawsze mówię że po 60 roku życia powinny być obowiązkowe kontrole! Czy starsza osoba nadaję się do prowadzenia pojazdów silnikowych czyt. samochody, motocykle czy kosiarki... Dziękuję i pozdrawiam :)

radek225

2018-07-05, 19:31
Hranipex napisał/a:

Co za h*j dziadka nie wpuścił.... niech go na starość też tak traktują.



lm65 napisał/a:

Aż mi się szkoda dziadka zrobiło ehh



Poj***ło Was do reszty? Zna jeden z drugim zasady ruchu drogowego? Wina dziada i ch*j! Ciekawe, jakie byłyby komentarze, jakby zamiast dziadka w p*zdowatym suvo-vanie jechał łysy, przypakowany schab w BMW, Audi, czy Mercedesie. ch*jem moglibyście nazwać kierowcę ciągnika siodłowego, jakby mu drogę zajechał, albo przyspieszał. Jak kończy się pas, osoba jadąca pasem obok nie ma żadnego obowiązku wpuszczać kierowców z lewego, albo prawego pasa. Poza tym kierowca ciężarówki mógł go najzwyczajniej nie widzieć, bo co ile Wy jadąc samochodem patrzycie w lusterka boczne, albo we wsteczne? Trzeba było tak jechać, by się zmieścić za zestawem, czy przed zestawem. Kierowca ciężarówki jechał równo i jednostajnie, nie zwalniając ani nie przyspieszając. Trzeba było dać w p*zdę, przyspieszyć i wyprzedzić ciężarówkę, a nie wlec się tak, jakby dziadzio wnukom starówkę w Zamościu pokazywał. Więc sorry dziadzio, ale za naprawę ciągnika zabuli Twoja ubezpieczalnia, a swoje autko naprawić będziesz musiał ze swojej emeryturki.

Nattttsjel

2018-07-05, 20:04
Widać część to trolle ale poj***ło do reszty i powinni odebrać im prawa jazdy bo za chwilę będą odpierdzielać takie rzeczy jak ten dziadek. Jakim trzeba być debilem, żeby robić takie numery...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-05, 20:04
radek225 napisał/a:

Poj***ło Was do reszty?



+@Erutlev

Wy tak serio??? :mrgreen:

Ti...........ch

2018-07-05, 20:42
Essent napisał/a:

Szkoda dziadka??? Przecież On mentalnie żyje jeszcze wojną światową!Na ch*j się pcha za kółko jak nie ogarnia zasad włączania się do ruchu.



jak to jest dla Ciebie włączanie się do ruchu to pie**olnij się w łeb czymś ciężkim.

A tak poza tym to dziadek dał dupy :krejzi:

Moodyxcore

2018-07-05, 21:02
Etheriel napisał/a:

Proszę Państwa. Dlatego zawsze mówię że po 60 roku życia powinny być obowiązkowe kontrole! Czy starsza osoba nadaję się do prowadzenia pojazdów silnikowych czyt. samochody, motocykle czy kosiarki... Dziękuję i pozdrawiam :)



o tak
dziś koło pyrzowic zginął kierowca DAFA bo k***a 74 letni dziadek chciał sobie nawrócić

kolosasz

2018-07-05, 21:26
Prawo nakazujące badanie stanu zdrowia pod kątem zdolności prowadzenia pojazdów nie przejdzie.
Polacy są społeczeństwem starzejącym się. Starsze osoby, np. po 60 roku życia, to duży elektorat, z którym
musi się liczyć każda partia chcąca wygrać wybory.

chumak

2018-07-06, 09:15
Mój dziadek ma ponad 80lat i patrząc jak jeździ, dziwię się że jeszcze nikogo nie zabił na drodze. Zawsze twierdziłem że w wieku 70+ powinny być ponowne egzaminy na prawo jazdy, ponieważ wiele razy widziałem starszych dziadków, którzy swoim zachowaniem na drodze stwarzali poważne niebezpieczeństwo.