18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale kurwa wydech! Zapierdalamy panowie!

~Velture • 2023-07-09, 12:26
Taki wydech to z pół konia musi dawać!
Szkoda, że na opony zabrakło :krejzi:


Pawehan

2023-07-09, 12:32
Dobry przelot daje kilka dobrych koni a nie pół konia, tyle że w górnym zakresie obrotów . Taki przelot odbiera konie w dolnym zakresie obrotów.

tak że jak sie nie znasz to nie pisz

~Velture

2023-07-09, 12:35
Pawehan napisał/a:

Dobry przelot daje kilka dobrych koni a nie pół konia, tyle że w górnym zakresie obrotów . Taki przelot odbiera konie w dolnym zakresie obrotów.
tak że jak sie nie znasz to nie pisz



Proszę powiedz mi jeszcze jak wiele koni daje przelot w jakimś gównowozie ok 100 konnym.

SkoPio1

2023-07-09, 12:44
„Taki wydech to z pół konia musi dawać!”

Do 5% mocy.
O ile zrobiony prawidłowo.
Więc nie pół konia.

Nazhir

2023-07-09, 12:47
sposób trzymania kierownicy i sposób jej obracania od razu zdradza profesjonalistę.

W końcowej fazie uroczo mu się zblokowały rączki :D

cichygracz

2023-07-09, 12:48
Tyle koni że ma problem dogonić normalnie jadące auta hyhy

~Velture

2023-07-09, 12:58
SkoPio1 napisał/a:

„Taki wydech to z pół konia musi dawać!”
Do 5% mocy.
O ile zrobiony prawidłowo.
Więc nie pół konia.



Jak miałem ok 18-19 lat to byłem "miłośnikiem tuningu" i znałem typka co miał fiata punto z klubie co miał pod maską seryjnie 1.1l silnik i jako, że był bananem to chciał przebić bez turbo wersję z turbo. Nie, taki wydech nie daje "5% mocy", chociaż powiedzenie "DO 5% mocy" jest prawidłowe tak samo jak powiedzenie, że dodaje do 100% mocy". Póki cokolwiek dodaje to można powiedzieć, że DO X PROCENT dodaje, jeśli nie przekroczy tej wartości.


Tak jak chiptuning w benzynowych bez turbo dawał "DO 10% MOCY" a realnie to tylko przesunięcie zapłonu robili dające 1-2% i właściciel musiał uważać aby tankować paliwko 98.

Riikko

2023-07-09, 13:24
te ich huhuhu hihihi hehehe skojarzylo mi sie z intro happy tree friends

wojtekpwse

2023-07-09, 14:01
Chwyt kierownicy jedną ręką świadczy o wyjątkowym rajdowym profesjonalizmie. Do piachu.

PIs

2023-07-09, 14:38
VeIture napisał/a:

Jak miałem ok 18-19 lat to byłem "miłośnikiem tuningu" i znałem typka co miał fiata punto z klubie co miał pod maską seryjnie 1.1l silnik i jako, że był bananem to chciał przebić bez turbo wersję z turbo. Nie, taki wydech nie daje "5% mocy", chociaż powiedzenie "DO 5% mocy" jest prawidłowe tak samo jak powiedzenie, że dodaje do 100% mocy". Póki cokolwiek dodaje to można powiedzieć, że DO X PROCENT dodaje, jeśli nie przekroczy tej wartości.
Tak jak chiptuning w benzynowych bez turbo dawał "DO 10% MOCY" a realnie to tylko przesunięcie zapłonu robili dające 1-2% i właściciel musiał uważać aby tankować paliwko 98.



h*ja się znasz, a się najwięcej odzywasz. Dobrze dobrany układ wydechowy może dodać kilkanaście koni. Pilnuj tam lepiej swojej protezy.

alahu1

2023-07-09, 14:48
"Tylko dzwona nie wypie**ol, bo nas nie zeskrobią" :krejzi:

~Velture

2023-07-09, 14:48
PIs napisał/a:

h*ja się znasz, a się najwięcej odzywasz. Dobrze dobrany układ wydechowy może dodać kilkanaście koni. Pilnuj tam lepiej swojej protezy.



"kilkanaście koni" wydechem. k***a mać. Ja to uwielbiam. Spoko, możemy kilkanaście koni dodać wydechem w dużym silniku albo/i z turbo ale choćbyś się zesrał 10 pokoleń wstecz to nie daasz rady "kilkanaście koni" wydechem zrobić w j***nym k***a 60-80-100KM silniku.
pie**olisz slogany z katalogu dla akwizytora.

hanney

2023-07-09, 14:52
PIs napisał/a:

h*ja się znasz, a się najwięcej odzywasz. Dobrze dobrany układ wydechowy może dodać kilkanaście koni. Pilnuj tam lepiej swojej protezy.



I jakie ma to znaczenie dla osiągów jak jeździ złomem, który ma 100-150 km, a nowy układ wydechowy kosztuje więcej niż cały samochód? Jakby sorry, ale odchudzenie samochodu da więcej niż jakiś j***ny układ wydechowy przy takich parametrach silnika.


Glauberyt

2023-07-09, 15:03
Za to uwielbiam sadistica. Za nim przyjdzie mi głupota do głowy to tu mogę sobie od razu zobaczyć konsekwencje :->

Emilian89

2023-07-09, 15:29
VeIture napisał/a:

"kilkanaście koni" wydechem. k***a mać. Ja to uwielbiam. Spoko, możemy kilkanaście koni dodać wydechem w dużym silniku albo/i z turbo ale choćbyś się zesrał 10 pokoleń wstecz to nie daasz rady "kilkanaście koni" wydechem zrobić w j***nym k***a 60-80-100KM silniku.
pie**olisz slogany z katalogu dla akwizytora.



Czasy się zmieniły wiec nie pie**ol ;) i tak jak inni piszą ch*ja sie znasz, pół konia to ten twój wózek ma wiecej jal jedziesz bez giry