18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale asekuruj jakby co

Flodzia • 2023-12-15, 15:16
Patrzcie jaka jestem silna :lol:


majeńka

2023-12-15, 16:51
Nie dla rozumku ani siły je oglądamy.

Mzimu

2023-12-15, 17:08
Za godzinę będę robił to samo ćwiczenie, muszę to odzobaczyć, żeby nie parsknąć śmiechem w czasie :-)

00...........01

2023-12-15, 17:28
mam nadzieję że kręgosłup pie**olnął w pół :kawa:

psotny_fiutek

2023-12-15, 18:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

k***a Przecież mają stojaki z podporami.



Stojak jest dla głupich męskich szowinistycznych świń ;) !!!

Prawdziwa mądra niezależna kobietę asekuruje następna niezależna mądrą silną kobietę....

Czego nie rozumiesz samcze ?!

Efekty widać


damian15snk

2023-12-15, 18:19
Tak ważne w życiu jest z kim przystajesz

majeńka

2023-12-15, 19:00
Cóż, właśnie się przekonałam: chłopa mi trzeba! Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.

Martyna666

2023-12-15, 19:59
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.



ktoś leków zapomniał XD

Garnki_za_zeta

2023-12-15, 20:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

k***a Przecież mają stojaki z podporami.



A co miałby dać jej ten stojak, skoro kryzys złapał ją, gdy była ze sztangą poniżej poziomu, gdzie mogła ją odłożyć?

dżonyłojlker

2023-12-15, 20:17
Garnki_za_zeta napisał/a:

A co miałby dać jej ten stojak, skoro kryzys złapał ją, gdy była ze sztangą poniżej poziomu, gdzie mogła ją odłożyć?



Ty chyba inny filmik oglądałeś. Kryzys złapał ją, gdy sztanga była ok. 40 cm nad podporami asekuracyjnymi.

Sadisticzny

2023-12-15, 20:26
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.



Nikt nie pytał z kim śpisz.

piterpiotrek

2023-12-15, 20:40
motylekwbrzuchu napisał/a:

k***a Przecież mają stojaki z podporami.



one nie wiedziały że cos takiego maja xd

Ralfeusz

2023-12-15, 20:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

k***a Przecież mają stojaki z podporami.




I dlatego masz jaja a nie jajniki. Ty to wiesz.