18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Albo grubo albo wcale M3

Ko...........on • 2015-03-31, 19:30


Frog potwierdza, że jazda na wprost to pedaliada. Albo grubo, albo wcale. Mam nadzieję, że niedługo będzie filmik tego Czorta i Bogusia jak grają w cykora na cargo.

maxximal

2015-03-31, 19:46
Średnie spalanie prawie 18l . Chłopaki sobie nie żałują ; )

szatan_ns

2015-03-31, 19:48
znalazł się mędrzec polskich szos ..... patologia z grubszym portfelem

en...........an

2015-03-31, 19:52
Aha czyli teraz będą zabawy w cykora z tirem? Bo jazda na wprost 300km/h to za mało. Ja pie**ole. Jakiego trzeba mieć małego żeby wrzucać takie filmy do neta. Ktoś kto kocha motoryzację nie musi wrzucać filmików do netu ze swoimi wyczynami żeby się dowartościować.

TTszpan

2015-03-31, 20:00
Zabawni jesteście Wy ;) . Chłop jest trollem z grubym portfelem i zapleczem "pleców" i robi to co robi, a Wy się spinacie.

Ludzie, tu jest sadistic a nie inny portal i chyba oto chodzi aby było sadystycznie, niebezpiecznie i wyłaniało się z czeluści ciemności. Swoją drogą wyłania się z czeluści ale głupoty.

Presty

2015-03-31, 20:08
Tu jest Sadistic, a na Sadisticu tylko niektórzy to pryszczate, gimbusowskie trolle.
Filmik trwa 01:51 i gość pie**oli jak potłuczony, nie potrafi sie skupić na tym co mówi i jednocześnie na jeździe, choć gula się jak emeryt.
Ale przez ten czas:
00:36 - wjazd na czerwonym świetle, brak zielonej strzałki
00:54 - wyprzedzanie na pasach
01:03 - zmiana pasów bez migacza (albo nie usłyszałem, a wcześniej słyszałem, dziwne, nie?)
01:06 - przejazd przez linię ciągłą
01:13 - zmiana pasów bez migacza (a jak za nim większy cwaniak niż Frog jedzie?)
01:16 - wjazd na żółtym świetle
01:25 - 01:28 - 2 x zmiana pasów bez migacza
01:50 - zmiana pasów bez migacza
I ten gostek ma imponować?
Komu?
Chyba ciołkom spod gminnej dyskoteki.
Skoro Frogu taki dobry jest, czemu go nie ma na rajdach, KJS-ach, i innych kręciołach?
Hej?
Taki Frogu może być przez chwilę moim forlauferem na higwayu (teraz mam lepszą rzecz bo Yanosika), ale w mieście takich jak ona się boję. I jako kierowca i jako pieszy.

PS: nie, nie mam bólu dupy.
Startowałem w wielu zawodach, wielu rajdowców to moi kumple, Kubicę poznałem jako 12-latka z tytułami kartinoweej ligi włoskiej (najlepszej na świecie), a obecnie upalam sprzęta 2,9 l z tych "bezpiecznych" i "luksusowych", no może mam pedalska służbówkę (czarne kółko z krzyżykiem) w pie... dieslu :( , ale często muszę (!) jeździć 300 konnym sportowym autem (nienawidzę tego, poważnie).


CichaWoda

2015-03-31, 20:17
a ja jestem za tym by debile dalej jeździły jak poj***ni, będzie szum nie tylko w mediach ale spadających latarni z owiniętymi na nich BMW

Brzydkii

2015-03-31, 20:45
Nie pochwalam tego, ale w jednym ma racje. Im więcej media nagłaśniają tę sprawę tym więcej takich Frogów, co wiadomo czym może skutkować.

cola1111

2015-03-31, 20:56
Mam k***a jedno pytanie.
Dlaczego wariat który zapie**ala ponad 200km/h pomiędzy innymi autami w mieście, dalej legalnie może jeździć??
Takich jak on (bez względu na umiejętności, może być nawet mistrzem F1) powinni łapać, i lać pałami po kończynach, solidny, publiczny wpie**ol raz na zawsze, by zniechęcił tych idiotów do takich głupowatych ''akcji''.
Jak ktoś chce pocisnąć, to niech pojedzie na tor, a ulica (nawet ta super gładziutka) nie jest miejscem do wariowania.

St...........on

2015-03-31, 21:20
Panowie na takich imbecyli jest sposób! Na mojej wiosce jest ograniczenie do 30 (w całej strefie), co prawda tutaj jest inna mentalność, dzieci bawią się na drodze, no i przyjechał do pracy w fabryce typowy polaczek -cebulaczek, po dwóch miechach kupił sobie japończyka i co on tu bedzię 30km/h japończykiem jeździł?!?!?! Raz przejechał 6 dyszek i nie wiadomo skąd i kiedy ktoś mu grabie pod koła wrzucił. Poj***ł koło bo zanim wychamował to jeszcze zaj***ł w krawężnik, zaraz pieski przyjechały, przesłuchały świadków, samochód na lawetę, prawko zabrane na okres 3 lat i grzywna w wysokości, na polskie złotówki ok.2500zł. No i pokozaczył chłopak.

Drugi co tak popie**alał u nas po wiosce to ostatnio jak był w pracy, auto mu wycholowalismy na koniec wioski i zasypaliśmy śniegiem, ch*j że policja jeździła i szukała auta, nie znaleźli, jak snieg stopnieje to się znajdzie XD

Kaczorowy

2015-03-31, 22:07
@up rozumiem że jesteś na emigrejszyni ale pewnie więcej czasu w życiu korzystałeś z polskiej edukacji więc to k***a nie zwalnia z ortografii !

Tamtaramtam

2015-03-31, 22:19
Frog to pedał i nikt go nie lubi

markop4321

2015-03-31, 22:24
k***a dzwiek silnika tej mki to muzyka dla moich uszu.

St...........on

2015-03-31, 22:29
@3up
Jeżeli zamierzasz robić porządki to zacznij od własnego podwórka drogi kolego, sam popełniłeś błąd - przed "ale" wstawiamy przecinek, nie wierzysz ? zerknij do słownika j.pol.

typo

2015-03-31, 22:34
o super typ. M3, jeździ tak, że wir w baku, nie wierzę, że nie jeździ po torze (byłby debilem jakby nie jeździł... oh wait), ale co z tego skoro pod maską marna stówka IQ. Pewnie dostaje w p*zdę od kolegów na torze i męczy normalnych kierowców.

Pajac jednym słowem. Clown drogowy