18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aktywistka i klej

CrazyEdek • 2023-07-20, 10:58
Dobrze, że panowie ochroniarze mieli zajawkę do majsterkowania.


zwierzak30

2023-07-20, 11:04
Ale kurtularna :) pomogła wynieść.

PabloSkills

2023-07-20, 11:04
Tym aktywistą to powinni j***ć takie kary finansowe, nasyłać komorników by je egzekwować, żeby się k***a nauczyli bo często są bardziej szkodnikami dla otoczenia i przez to finał jest odwrotny do zamierzonego.


Tutaj finał może być np. na cycuszki. Zależy co z nią zrobią.

SizzleMyDizzle

2023-07-20, 11:10
Takie szony na starość łażą samotne po mieście i się do wszystkich sapią i same nie wiedza o co, juz kilka takich filmików tu było z autobusu czy metra.
Utylizacja, eutanazja, kastracja

Czorsky

2023-07-20, 11:20
k***a co to za kleje mają że tak szybko łapią, Ja jak coś kleje to 24h musi schnąć żeby dobrze załapał, a ta pinda wzieła przykleiła sie do ściany i potem musiały sciane demontowac WTF?


Budrys2000

2023-07-20, 11:20
PabloSkills napisał/a:

Tym aktywistą ...



Jestem aktywistą.

Ale:

Tym aktywistom.


Druga klasa szkoły podstawowej Rzeczypospolitej Polskiej.

PabloSkills

2023-07-20, 11:30
Budrys2000 napisał/a:

Jestem aktywistą.
Ale:
Tym aktywistom.
Druga klasa szkoły podstawowej Rzeczypospolitej Polskiej.



No widzisz nie dopatrzyłem się, słownik czasem zmienia i mam nadzieję, że ludzie mi to wybaczOM

SkoPio1

2023-07-20, 11:46
PabloSkills napisał/a:

Tym aktywistą to powinni j***ć t



Tym aktywistom.
:>

Jesteś z Zakopanego?
Szkoła na Kasprowym była?

John-Flopp

2023-07-20, 11:55
PabloSkills napisał/a:

Tym aktywistą to powinni j***ć takie kary finansowe, nasyłać komorników by je egzekwować, żeby się k***a nauczyli bo często są bardziej szkodnikami dla otoczenia i przez to finał jest odwrotny do zamierzonego.
Tutaj finał może być np. na cycuszki. Zależy co z nią zrobią.



I co by dały jakieś kary finansowe..? Przecież Ci ludzie są opłacani z góry..

~Velture

2023-07-20, 12:28
Niech mi ktoś powie jak ci ludzie zarabiają na życie?
No bo k***a nie pracują skoro ciągle zapie**alają na te wszystkie protesty w dni robocze.
Ktoś im za to płaci albo są bogaci z urodzenia i nie mają ŻADNYCH innych problemów niż k***a zmiana klimatu i chodzą wk***iać kowalskich i nowaków.

Przyczepianie/przyklejanie się podczas jakiegoś wydarzenia kulturalnego to ma taki sam sens jak ci kretyni co się przyczepili do zbiornika oleju słonecznikowego protestując przeciwko ropie.

majeńka

2023-07-20, 12:51
Jedyny skuteczny protest to blokowanie polityków, i to nie wszystkich a tych co są decyzyjni. Czyli u nas tylko sam Nadprezes. Ale alurat tam polucja (za nasze pieniądze) jest skuteczna.

Bul_od_bytu

2023-07-20, 12:55
~VeIture napisał/a:

Niech mi ktoś powie jak ci ludzie zarabiają na życie?
No bo k***a nie pracują skoro ciągle zapie**alają na te wszystkie protesty w dni robocze.
Ktoś im za to płaci albo są bogaci z urodzenia i nie mają ŻADNYCH innych problemów niż k***a zmiana klimatu i chodzą wk***iać kowalskich i nowaków.
Przyczepianie/przyklejanie się podczas jakiegoś wydarzenia kulturalnego to ma taki sam sens jak ci kretyni co się przyczepili do zbiornika oleju słonecznikowego protestując przeciwko ropie.



Napie**olilo się fundacyjek, które sponsorują takie cyrki. Fundacja Sorosa lubi wspierać wszystkie inicjatywy, które rozpie**alają istniejący porządek. Przecież taki zjeb w wełnianej czapce i japonkach nie ma pomyślunku, woli ani środków aby samodzielnie realizować taką agendę. To tylko pożyteczny idiota, który myśli, że zmieni świat.
Ogólnie ostatnio się zastanawiałem kto przy zdrowych zmysłach by realizował to co się odpie**ala na świecie i jaki miałby w tym interes. Doszedłem do wniosku, że to albo Chiny albo AI

Budrys2000

2023-07-20, 12:58
John-Flopp napisał/a:

I co by dały jakieś kary finansowe..? Przecież Ci ludzie są opłacani z góry..



Kary finansowe powinny być dla analfabetów

;-)

Pitok

2023-07-20, 13:05
Wystarczyło ją oderwać z całej siły. Każdemu z nich tak powinni robić to szybko by się im odechciało zatruwania innym życia.

Xevik20

2023-07-20, 13:09
Co aktywiści zachowują się gorzej niż te najgorsze czarne małpy i brudasy razem wzięte. Powinni sobie z nimi rękę podać. Ja bym te k***y zostawił tak przyklejone i niech sobie same radzą. Za głupotę trzeba płacić.