18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to...........10

2022-08-29, 02:21
radek225 napisał/a:

Zamknąć mordy j***ne k***y! Do garów smażyć mi stejka, w drzwiach poproszę postawić mi kapcie i podać dobrze schłodzone piwo do ręki. Na koniec nadstawiać waszemu Panu Radek225 swoje umyte i ogolone na zero kuciapy! Raz, raz!



Hahahaha, incel się rozmarzył. Albo, jak kto woli - rozbeczał :amused:

BanujNasNieMichalka

2022-08-29, 09:05
Ja pie**ole ale trzeba mieć berety zryte żeby tak się frustrować bo ktoś mięso wpie**ala. A takie zjeby są i tutaj więc pytam - o co wam k***a chodzi?

Hudy_Edd

2022-08-29, 09:46
jakby zwierzetom zalezalo na swoich prawach to by same je bronily

Olashenco

2022-08-29, 09:55
TO jest prawdziwe bydło do ostrzału :lol:

k0k0jamajka

2022-08-29, 11:26
radek225 napisał/a:

Zamknąć mordy j***ne k***y! Do garów smażyć mi stejka, w drzwiach poproszę postawić mi kapcie i podać dobrze schłodzone piwo do ręki. Na koniec nadstawiać waszemu Panu Radek225 swoje umyte i ogolone na zero kuciapy! Raz, raz!



Radek wstawaj zesrałeś sie na rzadko. Wstawaj i zak***iaj do roboty paziu

BambiPMT

2022-08-29, 12:01
Zbysław napisał/a:

Jedzenie mięsa nie jest normalne tylko nam się tak wydaję.
Od narodzin wpychają ci to do gęby ale dziecko wie że to jest źle tylko z czasem robi jak nakazali



A twój pies pewnie jest weganinem z wyboru. ch*j tam pies, one mogą jeść warzywa.
Weź kota i go naucz nie jest mięsa. Matka mu przynosiła gryzonie to nie wie teraz że mógł wybrać. Najpierw go poślij jeszcze do psychologa, żeby sie określił poprawnie, bo może się np czuć mikrofalówką, a ty go obrażasz mówiąc kot.

miskolabor

2022-08-29, 12:17
@Pees4
Dokładnie, jest tak jak napisałeś.

djpyza

2022-08-29, 12:24
Zbysław napisał/a:

Jedzenie mięsa nie jest normalne tylko nam się tak wydaję.
Od narodzin wpychają ci to do gęby ale dziecko wie że to jest źle tylko z czasem robi jak nakazali



to co twoim zdaniem jest normalne do jedzenia ? trawa ? nie pie**ol takich kacapołów. bo wszyscy pomyślą że jesteś jebnięty albo zatwardziały z ciebie vege świr.

Juzwa

2022-08-29, 13:01
nowynick napisał/a:

kolejna grupa podludzi "ja w coś wierzę to każdy musi", zjeby na równi z lpg+, feminami czy chrześcijanami...



Nie spotkałem się z takim zachowaniem chrześcijan (katolików?) wobec kogoś kto jest agnostykiem czy ateistą. Raczej wprost przeciwnie, to ateiści i agnostycy czy kto tam jest jeszcze na liście, opluwają, wyśmiewają i są agresywni wobec wierzących. Oczywiście nie wszyscy, są jeszcze normalni niewierzący mający w dupie w co ktoś wierzy.
A tej piździe drącej ryj na gościa jedzącego szaszłyczek, wcisnął bym ten szaszłyk do mordy, o ile to nie ustawka.

to...........10

2022-08-29, 15:20
Juzwa napisał/a:

Nie spotkałem się z takim zachowaniem chrześcijan (katolików?) wobec kogoś kto jest agnostykiem czy ateistą. Raczej wprost przeciwnie, to ateiści i agnostycy czy kto tam jest jeszcze na liście, opluwają, wyśmiewają i są agresywni wobec wierzących. Oczywiście nie wszyscy, są jeszcze normalni niewierzący mający w dupie w co ktoś wierzy.
A tej piździe drącej ryj na gościa jedzącego szaszłyczek, wcisnął bym ten szaszłyk do mordy, o ile to nie ustawka.



Masz rację, katolicy wcale nie wciskają swojej religii dzieciom w szkołach (od nowego roku juz przymusowo, tylko nazwę będzie można sobie wybrać: albo katecheza, albo etyka prowadzona przez katechetę), nie biorą na nią kasy z podatków, które przymusowo płacimy i nie ustanawiają prawa opartego na tej swojej religii. Ogólnie zero przymusu :D

Antitheist

2022-08-29, 17:24
radek225 napisał/a:

Zamknąć mordy j***ne k***y! Do garów smażyć mi stejka, w drzwiach poproszę postawić mi kapcie i podać dobrze schłodzone piwo do ręki. Na koniec nadstawiać waszemu Panu Radek225 swoje umyte i ogolone na zero kuciapy! Raz, raz!



Ale wiesz, że stulejkę da się jeszcze wyleczyć? W twoim wieku już ciężej, ale najwyżej się ciachnie tu i tam i może jeszcze kiedyś zamoczysz świdra, nie musisz się żalić na worach że już za późno.

Juzwa

2022-08-29, 19:42
mwaski napisał/a:

Masz rację, katolicy wcale nie wciskają swojej religii dzieciom w szkołach (od nowego roku juz przymusowo, tylko nazwę będzie można sobie wybrać: albo katecheza, albo etyka prowadzona przez katechetę), nie biorą na nią kasy z podatków, które przymusowo płacimy i nie ustanawiają prawa opartego na tej swojej religii. Ogólnie zero przymusu



Ja napisałem o sytuacjach NA ULICY gdzie protestują i obrzucają błotem każdego co "nie jest z nami!"
W szkołach ktoś kogoś szykanuje z powodu niechodzenia na religię? Wyzywa go? Przejdź się na jakiś spęd feministek, tych pojebów kolorowych czy tych palantów od oszusta Kijowskiego. Przypomnij sobie co wyprawiał Giertych, "Kto nie skacze ten za PiS-em HOP HOP HOP" Widziałeś taką agresję ze strony katolików? Łatwiej niż przyznać rację jest epatowanie stereotypami wymyślonymi na potrzeby opozycji.
:idzwch*j:

Sadisticzny

2022-08-29, 20:39
nowynick napisał/a:

kolejna grupa podludzi "ja w coś wierzę to każdy musi", zjeby na równi z lpg+, feminami czy chrześcijanami...



I ateistami

LuciusAnnora

2022-08-29, 22:07
Pees4 napisał/a:

Jakie trzeba mieć ch*jowe życie żeby łazić po ulicy godzinami i drzeć p*zde w imię czegoś, j***ne ameby aktywiści i inne bezmózgi do roboty by się wzieli



Może chcą by coś co żyje miało się lepiej.

Ale co ja tam wiem wpie**alajac kanapkę z makrela...