18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja w przedziale.

koopa • 2010-09-16, 20:02
W jednym przedziale jadą mężczyzna i kobieta, sami, trasa długa. Facet czyta gazetę, a kobieta - to się na siedzeniu powierci, a to oczami pomruga, a to westchnie... Facet - siedzi jak skała. W końcu, po godzinie, babka nie wytrzymuje:
- Panie, pan jesteś mężczyzna, czy nie? Już godzinę pana kokietuję, a Pan na mnie uwagi nie zwraca! Powiem wprost: zajmijmy się seksem!
- Zawsze mówiłem - odparł facet odkładając spokojnie gazetę na bok - że lepiej godzinę przeczekać niż trzy godziny namawiać.

bl...........tb

2010-09-16, 23:06
Podoba mi sie :) Wbrew temu co zaraz milion osob napisze (suchar itp.) dowcip calkiem udany ;]

MaxKing

2010-09-16, 23:08


Ogólnie dowcip fajny, przyjemny że tak powiem, ale nie jest jakiś specjalnie śmieszny. Może nie od razu suchar, ale... coś jak zioło: nic wielkiego, nic specjalnego, a daje radochę i zwykle jest używane podczas zejścia z poważnych narkotyków.

zn...........nu

2010-09-16, 23:30
W jednym przedziale jadą mężczyzna i kobieta, sami, trasa długa. Facet czyta gazetę, a kobieta - to się na siedzeniu powierci, a to oczami pomruga, a to westchnie... Facet - siedzi jak skała. W końcu, po godzinie, babka nie wytrzymuje:
- Panie, pan jesteś mężczyzna, czy nie? Już godzinę pana kokietuję, a Pan na mnie uwagi nie zwraca! Powiem wprost: zajmijmy się seksem!
- Zawsze mówiłem - odparł facet odkładając spokojnie gazetę na bok, a tą gazetą był nowy numer CKM-u z Igą ale Wyrwał

re...........ro

2010-09-17, 00:23
W jednym przedziale jadą gazeta i mężczyzna, sami, trasa długa. Facet dyma kobietę, a gazeta - to się na siedzeniu powierci, a to stronę przewróci, a to westchnie... Kobieta - leży jak skała. W końcu, po godzinie, gazeta nie wytrzymuje:
- Panie, pan jesteś mężczyzna, czy nie? Już godzinę pana kokietuję, a Pan na mnie uwagi nie zwraca! Powiem wprost: zajmijmy się sex'em!
- Zawsze mówiłem - odparł facet odkładając spokojnie kobietę na bok - że lepiej godzinę podupczyć, niż trzy godziny namawiać.

zn...........nu

2010-09-17, 02:37
ale z nas debile. Mówię za ciebie

Barthezz199

2010-09-17, 12:57
hahaah z 2 tyg temu bylo w Gazecie Olsztynskiej albo Angorze. juz nie pamietam

BUKA_1

2010-09-23, 19:28
MaxKing napisał/a:

Obrazek


Zawiało 4szambem .